امیر تتلو از زندان آزاد شد

تصویری که تتلو ساعتی پس از آزادی از خود منتشر کرد  امیر تتلو، خواننده زیر زمینی که اوایل شهریور بازداشت شده بود، با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام از آزادی خود خبر داد.
 
امیر حسین مقصودلو، با نام هنری امیر تتلو، بیش از دو ماه به اتهام تشویق به فساد و فحشا در بازداشت به سر برد تا اینکه سه شنبه چهارم آبان از لحظه پس از آزادی خود عکسی منتشر کرد و نوشت که «منفی بافی» نخواهد کرد.
 
همزمان، عباس جعفری دولت آبادی، دادستان تهران در نشستی اعلام که محاکمه تتلو در پی شکایت بازپرس دادسرا و برخی اتهامات دیگر روز یکشنبه برگزار شد و متهم در این جلسه عذرخواهی کرد. پیشتر خبرگزاری میزان گزارش داده بود که تتلو به دلیل توهین به بازپرس پرونده‌اش بازداشت شد.
 
امیر تتلو، از خوانندگان رپ داخل ایران، در سال های اخیر چهره ای جنجالی شده است.
 
او که در دهه ۸۰ خورشیدی یکی از خوانندگان موسوم به "زیرزمینی" بود، در سال های اخیر با فعالیت هایی همسو با سیاست های فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، تلاش هایی برای جذب مجوز و فعالیت رسمی داشت که به نتیجه ای نرسید.
 
یک سال پیش ویدئویی از تتلو منتشر شد که او در حین مذاکرات هسته‌ای، ترانه ای به نام انرژی هسته‌ای روی عرشه یک ناو نظامی ایران خواند.
+18
رأی دهید
-85

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  الدنگ
  4
  29
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  همایون شایان - اسلو، نروژ

  انسانهای آزاده همچنان در زندانها و زیر شکنجه . اراذلی مثله این مردک با تمسخر کردنه دیگران باید آزاد شوند . این است قانونه حکومت اسلامی.
  3
  31
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  خود اطلاعات نظام آخوندی داره این مصیبت را میکنه سنبل نسل امروز ..با تتو .و شکلک بازی های مسخره ..دومینیکن گوسفند هم طرفدار داره ..بع بع بع بع بع..مثل خر هرس ال یه رب جدید از اطلاعات میخورند ..ابن ملت به حج رفته گاگولللللللللللللل
  5
  24
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  رژیم کثیف مافیایی از زباله‌هایی‌ نظیر این مردک دون مرتبه اسطوره می‌‌سازند
  3
  18
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.