اعتراض یک روحانی به اعدام در ملاء عام و سوت و کف زدن تماشاچی ها

+257
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  ای اخوند دروغگو !! پس اون کی بود که دستور داد سر 700 نفر از طایفه بنی قریضه را در یک روز گردن زدند ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  65
  105
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  متاسفانه اعدام در ملا عام هیچ نتیجه مثبتی برای جامعه نداره و برعکس باعث ترویج خشونت میشه. هر چند رژیم قصد داره با این کار ترس و ارعابو در بین مردم جا بندازه تا کسی خیال اعتراض به سرش نزنه اما این حربه هم دیر یا زود دامن خود رژیمو می گیره. مردمیکه می رن و از این نمایش جان دادن انسان برای وقت کشی یا تفریح استفاده می کنن عملا روح انسانی خودشونو از دست می دن و همین میشه که ملت ایران هیچ پیشرفتی نمی کنه.
  45
  96
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا
  البته محمد از اعدام مردان یهودی قبیله بنی قریض ناراحت که نشد هیچ تازه از کسی که این حکمو داد تشکر و براش طلب امرزش کرد. به عبارت دیگه کسی که مسوول رسیدگی به جرم این یهودیان شد در همون جنگ( فکر کنم جنگ خیبر) زخمی شده بود و عملا دل خوشی از یهودیا نداشت و به عبارتی محمد با زرنگی حکم مرگ مردان قبیلرو امضا کرد اما خودش به صورت مستقیم دخالتی نداشت. به هر حال اگه محمد زرنگ نبود که ملتو سر کار نمی ذاشت به اسم خدای ندیده.
  73
  83
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  شاهنشاه آریامهر - تهران، ایران

  باز هم درست گفت و کمترین کاری که کرد این بود اطلاعات داد که در مراسم اعدام شرکت نکنند یا فرهنگ بخشش را رواج بدهند
  11
  148
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  این اخوند انسان سالم و فهمیده است .
  16
  135
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران

  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. [::amirHassna - سیدنی، استرالیا::]. اگر قتل بنی قریضه واقعا وجود داشت الان یهودیها پیرن عثمانش کرده بودند. قصد من دفاع از چیزی نیست ولی حقایق را باید گفت. این آقا هم با هر لباس و رفتاری داره مردم رو از یک کار بد نهی میکنه دین و مسلکش مهم نیست مهم پیام حرفشه.
  20
  73
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  دروغگو ی پوفیوز.
  67
  32
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  حرف زیاد زده شده، منتظریم عمل ببینیم.
  13
  50
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  سالها پیش یک عکس فوق العاده مشمئز کننده از مراسم اعدام دیدم که باید بابت آن به مسئولان حکومت تبریک گفت. یک خانواده با زیلو نزدیک محل اعدام بساط پهن کرده بودند و قابلمه غذاشون هم روی پیکنیکی بود. عذاب آورترین بخشش هم همراهی کودکان با خودشون بود. یعنی برخی به این مراسم به چشم سیزده به در هم نگاه میکنند و با آمادگی و تجهیزات سیزده به دری میروند تماشا.
  9
  38
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا
  [::romano - تهران، ایران::]. دوست عزیز این قضیه در تاریخ طبری ذکر شده. به علاوه اینکه یهودیها به این قضیه توجهی ندارن دلیلی بر عدم وجودش نیست. به طور کلی نفعی برای یهودیها نداره چون اونا خودشون هم می دونن اسلام بر اساس یهودیت استواره و این براشون کافیه. به شما و سایر دوستان توصیه می کنم حرفهای بهرام مشیری در اینترنت رو در این مورد گوش بدید تا بیشتر به صحت این قضیه پی ببرید. البته اگه ایشونو قبول دارین و گرنه میشه بگیم همه دارن اشتباه می کنن و مثلا سروش راست می گه.
  22
  19
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  [::romano - تهران، ایران::]. دوست من .نه من و نه شما بهتر از خمینی اسلام را نمیشناسیم اگر به سخنرانیهای خمینی گوش کرده باشی در یکی از ان سخنرانیها با افتخار به همین مطلب اشاره میکند .من به کتب تاریخی اشاره نمیکنم لطفا به گفتار و سندهای خود این مسلمانان مراجعه بفرما .پیروز باشید ..
  21
  28
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان
  بخاطر همین مهربانی و بخشندگی ممد خانوم بازه که این همه کشورهای عرب زبان وجود داره. لامصب همه این کشورها رو با زور بخشندگی و لبخند مسلمون کرده و عرب زبان. مدیونی اگه فکر کنی که یکی از این کشورها با زور شمشیرو قتل و تجاوز به زنها و دخترها و پسر بچه ها و به نوکری گرفتن مردها مسلمون شده باشند. همه این کشورها بوسیله پیامی که قاصدک مهربون براشو آورده بود مسلمون شدن و زبان شیری عربی رو آموختند. ما ایرانی ها هم از صدقه سر فردوسی پارسی زبان موندیم و الا که ما هم الان در حال هل هل هل بودیم. از شمار سیدها ( کودکان حاصل تجاوز اعراب به زنان ایرانی) مشخص است میزان لطف ممد خانم باز. اصلا هم که به دنیا وابسته نبوده، این را میشود از شمار زن هایش بویژه سن ایشان دریافت، غیر از خدیجه پیرترینشان حداقل ۳۰ سال از خودش کوچکتر بوده. ملت سرخوش خرافه پرست هم که دایم با این اراجیف در حال خر شدن.
  14
  31
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  من نه کاری با این آخوند دارم و نه ویدیو رو دیدم . ولی اینو می خوام بگم که اعدام تو ایران علنیه و همچین متجاوز هایی رو تو جامعه داریم . ببین اگه علنی نبود و اینها ترسی از اعدام نداشتن چی میشد
  9
  6
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش
  حرف درست را از شیطان هم شنیدیدیم (البته با شرط اندیشه و احتیاط) باید بپذیریم. کاشکی این آخوندارمنی موقع سربریدن اسیران بنی قریضه آنجا بود و دست حضرت علی را میگرفت تا آن جنایات را مرتکب نشود.
  5
  21
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  من به تو جواب می دم از کشته شدن کدوم کافر خوشحال شد! از کشته شدن عصماء بنت مروان خوشحال شد، که به امر محمد و به دست ابوعفک شبانه وقتی نوزادش رو شیر می داد کشتش! وقتی اوعفک به محمد گفت از عاقبت کار می ترسه جواب داد نگران نباش به خاطر اون زن حتی دو تا بز هم شاخ به شاخ نخواهند شد!!!! از ترور کعب بن اشرف خوشحال شد! از مرگ خیلی ها خوشحال شد آخوند دروغگوی کثیف ریاکار که برای حفظ دین و آبروی محمد داری دروغ می گی! آخوند خوب آخوند مرده است!
  6
  17
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  paydar22 - لاهه، هلند
  اره دیگه یوش یوش باید اماده انتخبات ریاست جمهوری و دیگر انتخابات باید باشیم که یک همچین امامزادهای ظهور کرد که کور میکنند ولی شفا والله چه بگویم
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  مریخی غریب - تہران، ایران
  همون گاگول هایی که دارن گوش میدان اگر بدونن بیرون یکی‌ قراره اعدام بشه ، یه بسته چسه فیل میگیرن دستشون حمل می‌کنن برای تماشا. واسه کی‌ داری سخنرانی‌ میکنی‌ حج آقا؟
  2
  17
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  iran4ever - لندن، انگلستان
  البته ابو لهب و ابوسفیان فامیل حضرت محمد بودن وگرنه اگر عجم بود قضیه فرق میکرد.
  2
  11
  ‌پنجشنبه ۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.