رضایی:آقای اردوغان با خودتان روراست باشید!

 دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به اردوغان گفت: شما نه تنها برای پیشگیری از قتل عام مردم بی‌گناه کاری نکردید بلکه با داعش همکاری کردید.
 
به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، محسن رضایی در صفحه شخصی اینستاگرام خود خطاب به اردوغان نوشت: گفتید نمی‌خواهید کربلای دیگری تکرار شود اما آیا کاری که داعش در سوریه و عراق انجام داده یا عربستان در یمن انجام می‌دهد تکرار واقعه کربلا نیست؟
 
رضایی در ادامه آورده است: شما نه تنها برای پیشگیری از قتل عام مردم بیگناه کاری نکردید، بلکه با داعش - که فرزند نامشروع عربستان و اسرائیل است- همکاری کردید و با وجود آنکه دیدید اینها در انفجارهای استانبول دستشان به خون مردم بی گناه آلوده است، کاری نکردید و زخم خنجر عربستان در کودتای اخیر بر پشت دولت شما التیام نیافته است. بهتر نیست با خودتان صادق باشید؟
 
+50
رأی دهید
-38

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  ابن ملجم - مونیخ، آلمان

  خیلی جالبه که این مردک(ابو ملون) از روراستی میگه،اخه بگو مردک تو یک روده راست درت پیدا نمیشه،ولی از دیگران میخوای رو راست باشن.بعد بجای یمن یمن کردن و عراق _عراق زر زدن چرا یک نگاهی به دور بر خودت نمی اندازی؟!،مردک هر کی یک نگاه بیطرفانه تو جامعه امروزی ایران بیاندازه نه به لبنان و عزه و عراق و ینم بلکه به کربلا هم میخنده، چرا که انچه تو امثال تو به سر ملت ایران اوردید نه مغول و نه عرب نه روس به سر این ملت و مردم اوردند و بجای تو سرو سینه زدن برای کسانی که خون ایرانی را حلال کردنذ و زن و بچه انها را به عنوان کنیز به عراق شام برای فروش بردند،باید برای ملت فلک زده ایران سینه زد!
  17
  39
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  آقای رضائی . کدام رهبری در دنیا بخصوص دنیای اسلام سراغ داری ؟ که باملتش صادق بوده و همصدا باملتش باشد . یا حداقل از حق دفاع کند .؟ که توقع داری اردوغان نفر بعدیش باشد. اردوغان برای تداوم منافع خودش حاضر است ملت ترک و کرد خودش را بجان هم اندازد تا چند سباحی بیشر در قدرت بماند.
  8
  42
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  uk.ali - لیورپول، انگلستان
  دیگ به دیگ می گوید ته شما سیاه هست ، داش شیعه به داعش سنی عقل می دهد !
  18
  25
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد
  حالا اون لباسو نمیکردی تنت نمیشود،چه با لباس چه بی‌ لباس کسی‌ که به خاطره‌ قدرت و مقام دستوره ترور پسر به اون خوشگلی‌ و باسوادی را میده حرفش یک ریال ارزش نداره پسر کش توف به مقام و قدرت که اینقدر کثیف،موقع مردن رو تخته بیمارستان،خودتو نمی بخشی.
  10
  25
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک
  هر کس راجع به آن چیزی حرف میزنه که خودش نداره .
  10
  9
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش
  اردوغان برعکس شما با انتخابات آزاد و قانونی داره حکومت میکند. تو برو ببین چرا هم جرم هایت آقازادهایشان در نازونعمت هستند ولی پسر تو را جوانمرگ کردند.
  18
  18
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.