گفت‌وگوی دو نفر از شاکیان قاری معروف با بی بی سی فارسی - ویدیو

غلامحسین محسنی اژه ای، معاون قوه قضاییه ایران، گفته شواهد کافی برای رسیدگی به پرونده سعید طوسی، قاری قرآن، به اتهام تعرض جنسی به چند نوجوان در دست نیست. آقای محسنی اژه ای اما گفته به اتهام دیگری در پرونده که از آن با عنوان تشویق فساد نام برده، همچنان رسیدگی می شود. آقای اژه ای گفته که این پرونده چهار شاکی دارد و اثبات ادعاها سخت است و از آنجا که ممکن است افشای جزییات پرونده به شاکی ها آسیب برساند، به چنین پرونده های غیرعلنی رسیدگی می شود.
 
گفت‌وگوی دو نفر از شاکیان سعید طوسی با بی بی سی فارسی.
غلامحسین محسنی اژه‌ای، معاون اول قوه قضاییه ایران می‌گوید که برای یکی از دو اتهام مطرح شده علیه سعید طوسی، قاری معروف قرآن، قرار منع تعقیب صادر شده، اما دادگاه دستور داده رسیدگی به اتهام "تشویق به فساد" ادامه یابد.
آقای محسنی اژه‌ای امروز یکشنبه دوم آبان، در میزگردی مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که در اتهام‌ مربوط به موارد "خلاف عفت عمومی" برای آقا طوسی قرار منع تعقیب صادر شده اما در اتهام "تشویق به فساد" دادگاه بر اساس "قرائن و شواهدی" دستور داده که قرار منع تعقیب اولیه نقض شود.
اعمال "خلاف عفت عمومی" در قانون مجازات اسلامی شامل لواط و تجاوز است که در صورت اثبات می‌تواند به صدور احکام سنگینی مانند اعدام منجر شود.
معاون قوه قضاییه می گوید که شاکیان آقای طوسی چهار نفر هستند.
بعد از طرح اتهام‌ها علیه سعید طوسی، این اولین بار است که یک مقام قضایی در حضور رسانه‌ها درباره این موضوع توضیح می‌دهد.
+85
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  اقا با بچ غاغا کار نداشته باشید !! چرا هی کشش میدین ده !!!!!!!!!!!!!!!!!
  47
  90
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  مدعی اگر یکنفر بود .شاید اثباطش سخت مینمود . اما وقتی مدعیان به بیش از 2 یا 3 نفر شد و رسید به تعداد 4 نفر دیگر نمیتواند سخت باشد.!!!!!! در ثانی کسی که میخواهد دست باین عمل کثیف بزند . نمی آید در مأ عام و یا در مقابل دوربین مخفی کارش را انجام دهد. ثالثا" در قوانین فقهی اسلامی اگر زن و مرد ی مرتکب زنای محصنه شوند , برای اثباط جرم و اعدام شخص خاطی شهادت 2 یا 3 شاهد بالغ کافیست. حال شهادت 4 نفر بالغ که خود مورد تعدی و تجاوز قرار گرفته اند . نمیواند ادله جرم باشد.!!!!!!!!!!!!!! هیهات از این قوانین دو پهلو و مصلحت اندیشانه.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  66
  117
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  چه شرمی برای دولت امام زمان. برادران ارشادی شرم ندارید. ؟ این‌ها هم جاسوس اسرهیل و آمریکا هستند ؟ از خودتان هستند .همان کسانی‌ که با شما در روی نیمکت قران یاد گرفتند. تا چه اندازه بی‌ غیرتی ؟ اگر یکی‌ مسلمان واقعی باشد این ۲ نفر . در خانواده مذهبی بزرگ شو . زیر نفوذ پدر مذهبی‌ نادان باش که هر دم فشار می‌‌آورد .ساکت باش ابروی اسلام را نبر . ابروی خود را در یک جامعه فاسد در خطر بیاور که در آن همیشه مجرم شاکی‌ است و شاکی‌ مجرم می‌‌شود. ولی‌ با شجاعت در اینجا افشاگری کردن، با حکم آقا در افتادن. دست کم از دید خود علی‌ گونه هستند. گر‌ دین نداری آزاده باش، ؟ شما کجا هستید لولیتا ،باور ، تفکر . لال شده‌اید ؟ می‌‌بینید آخوند هم می‌‌تواند امل فساد باشد . ما نگفتیم خود نشان دادید
  57
  85
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  با یکی از آشنایان که استاد دانشکدهه حقوق در شهر آلبورگ؛ دانمارک هستند این موضوع را در جریان گذاشتم و بر طبق نظر ایشون این شواهد و مدارک با استاندارهای قضایی مطابقتی ندارد و محکمه‌پسند نمی‌باشد. مثلأ توبه‌نامه اگر محضری نشده باشه؛ دارای هیچ ارزشی نیست. سی‌دی یا دی‌وی‌دی هم چون آنالوگ نیست و دیجیتالیه؛ میشه سمپلش کرد و هزاران دروغ و خالی بهش اضافه کرد. خود شاکی داره میگه «چون شرم‌آوره؛ نمیتونم بگم» اگر نمیتونی بگی؛ پس شکایتت دیگه واسه چیه؟ یه دروغ دیگه «میگه تو حموم عمومی» یعنی بقیه حظار دست به سینه واستاده بودند و تماشا میکردند؟!
  179
  134
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  عده‌ای صهیونیست ضد انقلابی در فضای مجازی این جریان رو به باد تمسخر گرفته و اسم این قاری قرآن رو که «سعید طوسی هست» «سعید توشی» مینویسند.
  91
  69
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  معلومه، تا نباشد چیزیکی مردم نگویند چیزها!!
  33
  70
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  این مرتیکه بی‌ پدر و مادر زیر بته بعمل آمده بچه باز تعالیم واقعی اسلام ناب محمدی را بر اساس سنت پیامبر آنهم از طریق شرعی لواط به کودکان بیگناه آموزش میدهد. البته با حمایت مستقیم چلاق دشمن تراش مرتیکه روانپریش علی‌ گدا چلاقدست رهبر پفیوز استفراغ اسلامی.
  26
  39
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. فاطی مزدوره فدای عاقا از اودسنه دانمارک تو برو سوره عمه‌ عت نجیب بود امشب دعا کن‌ فردا یه ذره فوت را بخوان تو را چه به عرصه سیمرغ مزدور بیسواد!!! با تفکر بیمار گونه و ضد بشری امثال تو مشتی حیوان انسان نما به قاموس انسان‌ها در قرن 21 تجاوز می‌کنند. شاید برای تو و اطرافیان و همپالگی‌های روانپریشت تجاوز و قتل و جنایت شرعی جلوه کند اما جامعه واقعی انسانی به شما و افکارتان نام متجاوز می‌‌دهند. تو برو به برادران سفارتی روحیه بده فاطی مزدوره.
  28
  74
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  jack bauer - کلن، آلمان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. ... عقده ای بی ناموس. از بس از این بلاها به سرت آوردن دیگه برات عادی شده نه؟؟؟
  31
  90
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  سیرابی - استانبول، ترکیه

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. توبه نامه در حضور قاضی نوشته شده در حضور صغرا بندانداز نوشته نشده که شما میگی ارزشی نداره. در ثانی حکومت اگر تمایل داشته باشه ته و تو قضیه رو دربیاره براشون مثل آب خوردنه . مشگل جایه دیگست که همگی برآن واقفیم. خانه از پای بست ویران است.
  26
  83
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  Mamali-hogo - هرات جان، افغانستان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. یعنی رفیقاتم بهت مثبت ندادن تفکر اسلامی. یعنی انقدر تو اوتی...
  27
  82
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  شاه و شیخ - قم، ایران

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. ایامکم سعیدا جناب تفکر جان، خواب دیدی خیر باشه، ایام ولائی شما بیش از حد سعیدی شده ، حاج سعید امامی، حاج سعید حنایی، حاج سعید مرتضوی و حالا هم حاج سعید طوسی، ما تا حالا فکر میکردیم از خودت فکر در میکنی‌ نگو که در این گونه مواقع از اساتید مسیحی‌ و یهودی و و و وام میگیری اما از همین اساتید نپرسیدید که وقتی‌ هیچ گونه سندی اعم از [cd] یا [dvd] مبنی بر "تشویش اذهان عمومی, اقدام علیه امنیت ملی‌ و انقلاب مخملی به قصد بر اندازی" که برای خانمها نسرین ستوده ,نرگس محمدی، غنچه قوامی , ستار بهشتی, قربانیان کهریزک و قربانیان قتلهای زنجیره‌‌ای و چپه کردن اتوبوس شاعران و نویسندگان به قصد نابودی آنان وجود نداشت با کدام استاندارد‌های قضایی انسانی، مسیحی‌، یهودی و و و مطابقت داشت ، تو خودت یک پا "سعیدی‌" هستی‌جان برادر...!!
  14
  66
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند

  تفکر کجایى بیاببین مملکت امام زمان قاری قرآن شیعیه ولایی نه عمرى نه عرعرستانه اینجا باز هم رودارى حرف بزنى؟
  15
  59
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  تفکر تفکر افسوس افسوس . این اواخر ما را امیدوار کرده بودی. با این لایک همه چیز را دوباره خراب کردی.هنوز درک نکردی موضوع چیست.؟ یک شاکی‌ نبود دوتا نبود ۳ تا نبود. ۴ تا نبود. ۸ تا شاکی‌ بودند. گیرم که همه دروغ می‌‌گویند. اون حقوقدان دانمارکی که ازش پرسش کردی ؟ نگفت وقتی‌ ۸ شاکی‌ است و یک مجرم . یک دادگاه می‌‌گیرند شاکی‌ می‌‌یاد .مجرم می‌‌یاد قاضی و وکیل می‌‌یاد همه می‌‌گویند و می‌‌گویند گفتنی‌ها را . ما که تا اینجا دیدم آقا و لشکر ملیجکان ۵ سال کوشش می‌‌کنند. این پرونده آشکار نشود. این دلیل ‌های مسخره را که توبه ثبتی نبود کنار گذار. در این دولت خیلی‌‌ها به خاطر کمتر از این اعدام شدند. چرا که فقط مخالف بودند. مخالفت آنها هم ثبتی نبود. از چه می‌‌ترسی‌ ؟ باور کن در زیر ریش آقا فقط فساد پنهان شده. قول می‌‌دم اگر درک کنی‌ در بهشت وگر وجود داشته باشد. بهترین جا برای شما رزرو است . و ۷ تا حوری جایزه فوق‌العاده‌ . یک کلام : آخوند هم می‌‌تواند امل فساد باشد .گرچه نامش رهبر باشد
  13
  52
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.