قلعه‌نویی: حتما فیفا هم فوتبال نمی‌فهمد!

 قلعه نویی نسبت به انتخاب خود به عنوان بهترین مربی ایران، واکنش نشان می دهد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ امیر قلعه نویی سرمربی تراکتورسازی بعد از انتخابش به عنوان برترین مربی ایرانی از سوی سایت clubworldranking این انتخاب را به فیفا ربط داد و در این باره به روزنامه گل گفت: «حتما فیفایی ها هم فوتبال نمی فهمند که من سنتی را انتخاب کردند.» البته در سایت فیفا تنها رنکینگ تیم های ملی جهان دیده می شود و سایت دیگری این انتخاب ها را صورت داده است. قلعه نویی همچنین در این مصاحبه گفت: «حق یحیی گل محمدی بود که بهترین مربی ایران باشد نه من.»
+11
رأی دهید
-25

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۶
  yadeonshabakealakikhoshmigzash - مانیل، فیلیپین
  شنیده ها حاکی است (فقط شنیده ها ) که زیاد فرد جالبی بیرون فوتبال و کمی درون فوتبال نیست. ولی خوب بلده چه جوری تیم جمع کنه واسه قهرمانی .. تبریک بهش ..
  2
  8
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  piki82 - تورین، ایتالیا
  آخه کله مرغی جان ! فکر کردی رفتن بازی های تیمهای تورو تحلیل کردن ??? این انتخاب ها بر اساس آمار امتیاز گیری و قهرمانی هست دیگه ! دیگه عالم و آدم هم میدونن با باند بازی و کثافت کاری هرتیمی رفتی قهرمان شدی ! هرچند فقط هم با تیمهایی قهرمان شدی که 2برابر بقیه تیمها بازیکن و پول داشتن ! یکی تو بهترین مربی هستی یکی هم علی دایی ! :)
  10
  17
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  باز تو فوتبال ما یک ایرانی مفتخر شد و یک عده روانپریش غیر ایرانی بهشون برخورد!
  9
  2
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::piki82 - تورین، ایتالیا::]. تو بازیهای آسیایی هم این خصوصیاتی که از مخیله ات درآوردی وجود داشت؟ داور خریدنی بود؟ تیم حریف خریدنی بود؟ باندبازی جواب میداد؟ نتایجش در مس کرمان چطور؟ آخرین قهرمانیش با استقلال که پول از رویانیان و شیرینی برای سفر به امارات گدایی کردند بخاطر پول بود؟ نایب قهرمانی تراکتورسازی که با ناداوری ترکی از قهرمانی جا موند بخاطر بازیکنان تراز اول بود؟ مدعی بودن همین تیم تراکتورسازی که همه میگفتن تیم پیر و پاتال ها است و نتیجه نمیده چطور؟ مشخصا هیچی از فوتبال سر درنمیاری و مثل باقی مخاطبان ورزشی این رشته از عوامی هستی که کله اش پر شده از تخریبات مافیای رسانه ای
  6
  3
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  rahjoo - بابل، ایران
  -قلعه نویی هموه که ستاره های ملی رو برد تو مالزی جلو کره مساوی کرد تا این اواخر از افتخاراتش بو.د!!! قلعه نویی و امثال این لمپن خان اگه فوتبال بلد بودن که کیروش نمیومد تا چارسال با بازیکنای دورگه تغذیه کنه تیم ملی رو!قلعه نوییها فقط چاپیدن و به ریش من و تو خندیدن(البته ممکنه تو از علی هاش باشی و سیبیل چرب شده باشی). sleepyhollow
  0
  2
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::rahjoo - بابل، ایران::]. من اهمیتی به خزعبلات امثال تو نمی دهم چون میدونم .. از همون خبرنگارن .. هستین که کارتون تخریب هدفدار و انحراف اذهان هستش. اما جهت روشن کردن حرف مفتت آمار بهت میدم. 1- امیر قلعه نویی اگر مربی خوبی نبود تیم مس کاظمی که نیم فصل اول ته جدول بود را نمیگرفت و در عرض 1 نیم فصل نایب قهرمان نمی کرد! 2- اگر مربی نبود اولین تیم قهرمانی که برای استقلال بست همه شاگردان گمنامش ستاره نمیشدند. 3- اگر مربی نبود همون سالی که نصف تیمش را بیرون ریخت و یک مشت جوان آورد و بقول جلالی که میگفت تیم میره دسته پایینتر قهرمان نمیشد. 4- اگر مربی نبود قهرمانی پشت هم نمیاورد. 5- اگر مربی نبود تیم تراکتورسازی را برای اولین بار نایب قهرمان و آسیایی نمی کرد. 6- اگر مربی نبود تیم سپاهانش در مرحله گروهی همرده جئومبوک موتورز کره بهترین تیم آسیا با رکورد کمترین گل خورده و بیشترین گل زده نمیشد.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  7- اگر مربی نبود تیم استقلال را در اوج بی پولی و سنگ اندازی مافیای رسانه و لج بازی کیروش با بیشترین ملی پوش به جمع چهار تیم برتر آسیا نمی رسوند و قهرمان لیگ هم نمیشد. 8- اگر مربی نبود به اعتراف خود عادل فردوسی پور بهترین میانگین امتیازگیری را تیم ملی امیر قلعه نویی نداشت! و هزاران هزار سند دیگه که نشون میده اتفاقا امیر قلعه نویی بهترین مربی ایران و از بهترین مربیان آسیایی هستش. هرچند فهمش برای تو و امثال تو سخته دوست من. شما برو مارپلتو بازی کن .. آمدن کیروش به ایران هم طبق برنامه از پیش تعیین شده ای بود که بارها در همین سایت گفتم و مثل همیشه هم تمام پیش بینی هام درست از آب در میاد اما باز افرادی مثل تو هستن بپرن وسط پارازیت بدهند.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  در همین سایت از شباهت های دشمنی کیروش و سناریوهایی که برای مربیان منتقد میافته نوشتم و گفتم حالا باید شاهد مصدومیت های عجیب و غریب و گاه و بیگاه تیم برانکو باشیم. همانطوری که بیک زاده و حیدری مصدوم میشدند. حالا هم بیرانوند از بازی با استقلال خوزستان تا امروز که دو روز به بازیشون با نقت رسیده یادش افتاده دستش درد میکنه و گچ گرفتند. منتظر مصدومیت های طارمی و دیگر ملی پوشان پرسپولیس هم باشین. منتظر حرمت شکنی بازیکنان در قبال برانکو در تمرینات هم باشید. همون کاری که تیموریان و بیک زاده در استقلال می کردند.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  زمزمه های پیوستن سروش رفیعی به استقلال هم بلند شد! حالا این و دیگه آدم کجای دلش بگذاره؟ از تراکتورسازی که میره قطعا! قرار بود یا به اروپا بره یا پرسپولیس و اگر هیچکدام نشد با تراکتورسازی تمدید کنه. حالا هم همه احتمالات و خط زد و قراره بره تیم علیمنصور. اگر واقعیت داشته باشه که باز باید به حال این فوتبال تاسف خورد چون تنها دو حالت میتونه سروش را به سمت استقلال بکشونه و آن هم پیشنهاد نجومی و بالاتر از پرسپولیس است یا باندبازیها و دلال بازیهای معروف در فوتبال. مطمئنا پیشنهاد نجومی را باید دورش خط بطلان بکشیم آن هم پشت این خرید های مزخرف و میلیاردیی که قراره نیم فصل بروند و آن رقم بدهی کلانی که باشگاه روی دستش مونده. پس شک نکنید اگر این اتفاق افتاد دوباره شاهد باندبازی خواهیم بود تا تیم علیمنصور مثل نفت از سوی دلالان پر و پیمان باشه. بالاخره کردیت حضرت کیروش هستند و براشون تبلیغات رسانه ای کرده، اینها زمین بخورند آبروی نداشته کیروش میره و باند مافیایی رسانه که هر روز براش پر پر میشن.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.