تهران , زمانی نه چندان دور - تصاویر

سالن آرایش الیزه - عباس آباد، تهران
"گاردِن پارتی" در باغ ملی تهران
اول ساندویچ بعد سینما
+179
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی

  رست بیف طرفدار داشت 15 ریال کشیدن رو قیمت؟ :o
  8
  62
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  فقط می توانیم بگویم یاد ان زمان بخیر و روی اخوندها از اینکه هست سیاه تر باد !
  6
  97
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  سوسیالیسم راه رهاییست - واشنگتن، ایالات متحده امریکا
  حالا یک عده میان و میگن شما حرف نزن لطفا. ولی انصافا هرچند این دوره مردم کلی بدبختی دارن مصیبت دارن از دست آخوندهای بی شرف عذاب میکشن. اما!!! اون دوره هم همچین مال نبوده. دوستان بیاید یه کم منطقی فکر کنیم و این قدر نستالژی قدیم رو بزرگش نکنیم. بیاید اینقدر در گذشته نمانیم. ما باید به آینده فکر کنیم. به ساختن جامعه ای بهتر. یک نمونه میگم خدمتتون اگر غیر منطقیه بگید آره غیر منطقیه: ببینید دوستان ایران در میان کشورهای مسلمان تنها کشوری است که اتحادیه های مذهبی خصوصی نداره و این یعنی اینکه مردم ایران از لحاظ فکری از تمام کشورهای مسلمان پیشرفته تره. حساب کنید اگر ما انقلاب نمیکردیم الان طرز فکر مردم چطور بود؟ همین مردم ترکیه رو نگاه کنید از متعصب ترین مسلمانان جهان هستن. چرا؟ چون قدر نظام لائیک رو نمیدونن. همش تو گوششون خوندن در دوران عثمانی چنین بودیم و چنان بودیم. ولی ما حگومت مذهبی رو دیدیم و فهمیدیم چه ..... و چون همه چیز الان به تصویر کشیده میشه پس بنابراین نسلهای آینده از سرنوشت ما درس می گیرند. زنده یاد کسروی در حدود 4 دهه قبل از انقلاب گفت: جامعه ایران تشنه یک دیکتاتوری آخوندی است
  56
  48
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  انگوری انگوری - لندن، انگلستان

  حیف !‌ای کاش میشد به عقب برگشت ! و هر کس که فکر انقلاب به سرش میزد رو به .....سپرد !
  17
  62
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::سوسیالیسم راه رهاییست - واشنگتن، ایالات متحده امریکا::]. بی تعارف و خیلی دوستانه من طرفدار همون یک عده ای هستم که میان میگن شما حرف نزن! جواب کامنتت میتونه از یک جمله تا یک کتاب باشه اما چون جفتمون خوب میدونیم خودتو زدی به اون راه پس من به همون جمله ابتدای کامنت بسنده میکنم!
  16
  11
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد
  آخ راست گفتی‌ گوریل انگوری یادته،چقدر کشور تمیز باحال آزاد همه جا بزنو برقص بود،یادته مردم چقدر تمیز شیک سره حال بودن یادته ،که لعنت به کمونیستهای وطن فروش روس اینقدر پول خرج کرد تا موفق شد،حالا هم دلواپسان را تغذیه می‌کنه از طریق الاه کارم ،نقدی،ووو،و برای اینکه نگهش داره هنوزهم خرج می‌کنه از آنطرف،۳۸ ساله داره از این گاو شیر میدوشه.
  9
  13
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  سوسیالیسم راه رهاییست - واشنگتن، ایالات متحده امریکا
  [::sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی::]. دوست عزیز ابتدای کامنت رو نگاه کردی ای کاش کمی بیشتر روی جمله آخر کامنت من هم دقت می کردی. کوتاه بگم: مردم ما خواه ناخواه مذهبی بودن و حتی حالا هم خیلی از مردم ایران مذهبی هستند و این یعنی اینکه ظرفیت یه نظام لائیک را نداشتن. انقلاب از دیدگاه ما چپها یه روند گریزناپذیر است اما اینکه بعد از انقلاب چکار کرد بر عهده نخبگان جامعه است. شما فرض کن اگر بعد از انقلاب مردم به خیابانها می ریختن و بر علیه خمینی تظاهرات می کردند کسی جرات می کرد اسمی از حکومت مذهبی ببره(حتی اگر غربیها و خر خیالهایی همچون توده ایها و نهضت آزادیها از خمینی طرفداری میکردند)؟ دوست عزیز همه ما آرمانی داریم ولی باید با واقعیات زندگی کنیم. مردم ما خیلیییییی مذهبی بودند ولی انقلاب و بعدش جنگ و بعدش ظلم اخوندها از این میزان کاست. اما اگر شاه میلیاردها دلار هزینه می کرد آیا می توانست به مردم بفهماند طرز فکر شما غلط است؟ حتی من هم با دیدن این عکسها غصه می خورم ولی متاسفانه اون سبک زندگی رو عده خیلی کمی از مردم قبول داشتند. باز هم به جمله آخر کامنت قبلیم یه نگاهی بنداز. موفق باشید
  1
  12
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  M P L.MANCHESTER - منچستر، انگلستان
  افسوس صد افسوس چی‌ بودیم چی‌ شدیم :(
  5
  10
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  [::سوسیالیسم راه رهاییست - واشنگتن، ایالات متحده امریکا::]. دیگه سعی میکنم زیاد بحث نکنم اما چون شما لااقل از دایره ادب خارج نشدید چند نکته اشتباه از کامنتتون و دلیل کامنت خودم را بهتون عنوان میکنم. 1- شما فرمودید "اون دوره هم همچین مال نبوده". نمیدونم روی چه حسابی گفتی اون دوره هم همچین مال نبوده؟ شرایط آن زمان را سنجیدی یا یکهو با زمان حال مقایسه کردی؟ اگر سنت کمه از پدر و مادرت بپرس که آن زمان ایران و ایرانی تا چه حد جایگاه داشت و پیشرفته بود! 2- نگاه مقایسه ای شما نسبت به دیگر کشورهای مسلمان احتمالا فقط مبسوط به چهارتا کشور عربی همسایه است. نه دوست عزیز پیشرفته بودن ما بخاطر عقل و هوش مردممون هست نه حکومت. مردم ما اگر هوشمند نبودند تا امروز طرح پیاده روی زنانه و مردانه هم اجرا شده بود. 3- در انتها هم همه چیز را بی ربط به نسل آینده واگذار کرده اید که با کنار هم گذاشتن اول و آخر کامنتتون میشه اینگونه تصور کرد که شما فقط قصد بر سیاه نمایی دوره قبل را داشتید. حالا اگر من اشتباه کردم عذرخواهی میکنم اما جور دیگه نمیشد از کامنت اول شما برداشت کرد.
  5
  3
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  یه ایرونی - تهران، ایران
  [::انگوری انگوری - لندن، انگلستان::]. آخه شما مثلن تو قلب دمکراسی زندگی میکنین.هنوز بویی از اون نبردین؟ خوب میزدن همه رو سرکوب میکردن بعدش چی؟ کدوم دیکتاتوری تا آخرش بجا مونده؟ ترکیه چی شد؟ مصر چی شد و ایران چی شد؟مگه کشف حجاب اجباری نبود؟ خوب که چی؟. اون شاهی هم که خودشو تافته جدابافته از مردم ایران میدونست چیزی بیشتر از یه ایرانی نداشت همون خلق و خو که وقتی تازه بدوران رسیده هم بشه همه رو پست و کلفت و نفهم میبینه! وگرنه چیه ایرانیها از فرانسوی ها کمتره که نباید حکومتشون بهشون زندگی قرن جدید یاد بده؟وقتی یاد نده همون ملتی که خودش ساخته میزنن پدرشو در میارن.امثال امیرکبیر و مصدق و ستارخان و کسروی و بهار و هدایت و عشقی و . از این ملت بودن.وقتی کودتا کرد و فکر فقط خودشو خاندانش از سوراخ آسمون افتادن دربدر شد.حالا هی شما بگو هوشش فلان قدش فلاش شکلش فلان اسپرمش فلان و اصلن برگزیده خدا!شمام تا دمکراسی و احترام به حق تک تک مردم برای اعتراض رو برسمیت نشناسین همین دیکتاتوری اسلامی و چک و لقداشو باید نوش جون کنید چون لیاقتتونه دیگه.
  1
  3
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Botol - مونیخ، آلمان
  قبلا صفر بودیم ولی الان با اجازتون رفتیم زیر صفر ...به همین دلیل مردم ایران منجمد شدن
  1
  5
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.