مرد متاهل دختر جوان را بیهوش کرد و به او تجاوز کرد

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از رکنا، چندی پیش دختر جوانی با مراجعه به دادسرای امورجنایی تهران از ماجرای یک سناریوی سیاه پرده برداشت که در آن مرد شیطان صفت با دادن نوشیدنی مسموم اقدام به اجرای توطئه سیاهی کرده بود.
مرجان به بازپرس آرش سیفی در شعبه چهارم گفت: مدتی بود برای تفریح به پارک نزدیک خانه مان می رفتم که در آنجا با مرد شیک پوشی آشنا شدم و پس از مدتی با توجه به رفتارها و صحبت های کیارش به او اعتماد کردم.
وی افزود: پس از مدتی که با کیارش آشنا شده بودم به او علاقه مند شدم و این مرد جوان از همان روز نخست ماجرای ازدواج مطرح کرده بود به همین خاطر در این مدت کوتاه تماس های تلفنی زیادی داشتیم و چند بار برای شناخت بهتر هم در پارک و رستوران همدیگر را ملاقات کردیم.
ماجرای ازدواجمان جدی شده بود تا اینکه کیارش از من خواست تا به خانه شان بروم و با خانواده اش بیشتر آشنا شوم، ابتدا خواسته اش را رد کردم اما اصرارهای او باعث شد تا تسلیم حرف هایش شوم و برای دیدن پدر و مادر پیرش به خانه اش بروم.
مرجان در حالی که اشک می ریخت گفت: وقتی وارد خانه شدم خبری از پدر و مادر کیارش نبود و ادعا کرد که پدرش حالش بد شده و همراه مادرش به بیمارستان رفته اند.
با همه اعتمادی که به کیارش داشتم تصمیم گرفتم از خانه خارج شوم که کیارش خواست تا یک لیوان آبمیوه بخوریم و بعد از خانه خارج شویم.
کیارش به آشپزخانه رفت و یک لیوان آبمیوه برای من آورد و پس از خوردن آن دیگر هیچ چیز به یاد ندارم و وقتی از خواب بیدار شدم متوجه اقدام سیاه کیارش شدم و پس از اعتراض به مرد فریبکار زمانیکه می خواستم از خانه خارج شوم با قاب عکسی روبرو شدم که در آن کیارش با لباس دامادی در کنار زن جوانی قرار داشت وهمانجا بود که پی به نقشه شیطانی کیارش بردم.
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 16 پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس پرونده برای دستگیری مرد فریبکار وارد عمل شدند و خیلی زود با توجه به آدرسی که مرجان از خانه کیارش داشت این مرد از سوی ماموران دستگیر شد.
کیارش در همان ابتدا پرده از اقدام سیاهش برداشت و گفت: از روزی که با مرجان در پارک آشنا شدم به او علاقه مند شدم اما چون متاهل بودم و می دانستم مرجان با اطلاع از این ماجرا حاضر به ازدواج با هم نخواهد بود به همین خاطر نقشه ای طراحی کردم که او را مجبور به ازدواج کنم.
وی افزود: مرجان را به بهانه دیدن پدر و مادرم به خانه کشاندم و پس از دادن آبمیوه مسموم نقشه شیطانی ام را اجرا کردم و فکر می کردم با این کار مرجان تسلیم خواسته ام شود و با من ازدواج کند که دستگیر شدم.
بنا به این گزاراش، بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای ناحیه 27 پس از اعترافات این متهم فریبکار دستور بازداشت وی را صادر کرد و تحقیقات در این پرونده شیطانی در اداره 16 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد
+56
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  mahdi moud - تهران، ایران

  از این هم یک تعهد بگیرید بره پی کارش خوب.
  5
  70
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  سخت کوش - کردستان، ایران

  خانم جان تو با پا خودت رفتی روش نشستی.حالا داستانی سر هم کردی که از طرف شکایت کنی.
  62
  26
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  ژان وارژان - ایران گاز، بوتان

  الان بیشتر جنایتها تو ایران به خاطره مسائل جنسی‌...از قدیم گفتن هر مسجدی یه توالت هم می‌خواد،اگه یه فاحشه خونه تو ایران بود اینقدر دخترای معصوم زندگیشون نابود نمی‌شد،اینقدر هم زنان خیابونی آزادانه ایدز و هپاتیت رو شیوع نمی‌دادن
  15
  50
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::ژان وارژان - ایران، ایران::]. این ایده شما حتی در کشور‌های با روابط آزاد هم جواب نداده چه رسد به کشور بسته‌ای مثل ایران، مگر در انگلیس روابط زن و مرد آزادنه نیست??، آیا هیچ تجاوزی صورت نمیگیرد؟ آیا اون پرستار خانگی که 70 بار به یک پسر 13 ساله تحت مراقبتش تجاوز کرده بود ناشی‌ از اختناق روابط بود؟ وانگهی، زمانی‌ که در ایران فاحشه خانه رسمی‌ بود آیا هیچ تجاوزی در جامعه صورت نمی‌گرفت؟ آیا همه آن تن فروشان بیچاره مثل کشورهای اروپأی غربی و شرقی‌ آزادانه و به اختیار شغل تن فروشی را انتخاب کرده بودند؟ همه آن بیچاره‌ها دخترکان پاک و معصومی بودند که با وعده‌های دروغین ازدواج و یا کار یابی‌ با همین شیوه و هزاران شگرد دیگر توسط شیادان و [pimp]‌های فاحشه خانه بهشان تجاوز شده بود که از ترس آبرو ریزی یا خود کشی میکردند و یا هرگز به خانواده باز نگشتند و با سفته‌های قانونی مجبور به کار فحشا می شدند و هیچ گاه هم اجازه خروج از آن محل را نداشتند!!
  20
  13
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  ernakola - تهران، ایران
  فقط اعدام . !!!
  7
  8
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  kasra persia - لندن، انگلستان
  [::ژان وارژان - ایران، ایران::]. اون وقت فاحشه ها کیا باشند؟
  7
  7
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  kasra persia - لندن، انگلستان
  چیزی که ما در هر اجتماعی نیاز داریم وجدان بیدار هست نه فاحشه خانه
  6
  15
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  ساده لوحی و احمق بودن تا به چه اندازه ؟؟؟؟؟؟!!
  2
  1
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  ژان وارژان - ایران گاز، بوتان
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. دوست عزیز شما مثل اینکه در رویا زندگی‌ میکنی‌ ،مگه می‌شه تو یه جامعه جرم و جنایت نباشه . پیام من رو هم درست نخوندی،من گفتم اگه این جور جاها باشه از آمار جنایت کم می‌شه دیگه خیلی‌ از این جنایتهایی که به خاطر این مسائل هست اتفاق نمیفته...توجه کن ، گفتم خیلی نگفتم هیچ جنایتی نیمشه دیگه
  1
  3
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  ژان وارژان - ایران گاز، بوتان
  [::kasra persia - لندن، انگلستان::]. فاحشها همین زنهأی خیابونی که الان بدون هیچ نظارتی دارن این کارو میکنن و هر روز آمار ایدز تو ایران مثل جت داره میره بالا...اونجوری اولا دیگه هر جای شهر و در هر ساعتی‌ از روز اینجور زنها رو نمیبینی ،دوماً این افراد می‌رن زیر نظر دولت و بهداشت و به همین راحتی‌ ناقل بیماری نمیشن
  1
  1
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  ژان وارژان - ایران گاز، بوتان
  [::kasra persia - لندن، انگلستان::]. در ضمن لطفا شعار ندین...همین خود شما اگه تو همین سنی‌ که هستین هم فشار جنسی‌ بهتون بیاد و هیچ راهی‌ هم نداشته باشین برای رفع اون،دیگه اصلا یادت میره وجدان بیدار با کدوم ج نوشته میشه
  1
  1
  ‌سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.