آیا عامل قتل ستایش بخشیده می‌شود؟

وکیل‌ مدافع عامل قتل «ستایش قریشی» درحالی از ارائه لایحه اعتراضی به دادگاه و تلاش برای جلب رضایت خانواده دخترکوچولو در هفته جاری خبر داد که خانواده دخترک همچنان بر قصاص عامل جنایت تأکید دارند. پنجشنبه گذشته نیز تعدادی از بانوان نیکوکار برای جلب رضایت با خانواده ستایش دیدار کردند.
مجتبی فرحبخش دراین باره گفت: هفته قـــــــبل با امیرحسین-متهم-دیداری داشتم که متوجه شدم به جلب رضایت از خانواده ستایش امیدوار است.حال آنکه روز دوشنبه، لایحه اعتراضی خود را تقدیم دادگاه می‌کنم، البته موکلم پیش ازاین اعتراض خود را به دادگاه داده است.ضمن اینکه همچنان پیگیر هستیم تا موضوع از طریق صلح و سازش خاتمه پیدا کند، ولی خانواده ستایش بازهم اصرار بر قصاص موکلم دارند.
رسیدگی به پرونده قتل هولناک«ستایش» ,دختر6 ساله افغان از روز25 فروردین امسال آغاز شد.در تحقیقات پلیسی مشخص شد دخترک پس از ربوده شدن و آزار به دست پسر17 ساله همسایه‌شان در یکی از محله‌های اطراف ورامین به قتل رسیده وجسدش با اسید سوزانده شده است. محاکمه عامل این جنایت 24 شهریور در شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی خازنی برگزار شد و سه اتهام عمل منافی عفت، قتل عمد و جنایت بر میت به متهم پرونده تفهیم شد.سرانجام متهم با توجه به درخواست اولیای دم به قصاص محکوم شد.
+28
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  amirir - تهران، ایران

  دست بردارید بابا. واقعا میخواهید این شیطان رو نجات بدید. به ولای علی تمام کسانی که در گرفتن بخشش این جونور حتی در حد گفتگو با خانوادش دست داشته باشن هم در این دنیا در عذاب خواهند بود و هم در اون دنیا. چهره این دختر بچه داره میگه روحش میدونسته که توسط یک بچه شیطان دستش از دنیا کوتاه خواهد شد. از من گقتن. به اسم خیر هوای نفس خودشونو آروم میکنن.
  6
  46
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  حسین مانهام - مانهایم، آلمان

  لعنت خدا بر این وکیل بیشرف که برای پول هر غلطی میکند مردک اگر این اتفاق برای دختر خودت پیش می امد بازهم چنین میکردی توی بیشرف و بیوجدان اگر دنبال رضایت هستی غلط میکنی اعتراض میدی
  2
  32
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.