صحبتهای جنجالی اکبر عبدی در مورد محمدرضا شریفی نیا و مسعود فراستی

+90
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  esfanie - اسن، آلمان

  بابا ببین، کمبود فهم و شخصیت در این مملکت داره بیداد می‌کنه. این هنرپیشمون بود . حالا ببین اون ۹۰% مردم عامی دیگه چی‌ شدند.
  36
  58
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Dara20 - تهران، ایران
  همه شماها سر و ته یک کرباسید و نوکر این حکومت کثیف هستید. بی‌ شعور‌ها چرا کمربند ایمنی را در حین رانندگی نبستید؟ ادعا و تظاهر به نجابت و پاک سرشت بودن اینها حال آدم را بهم میزنه. زباله‌های انسان نام که نان را به نرخ روز می‌‌خورند
  28
  44
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  یجورایی دلم برای مسعود فراستی خیلی میسوزه به چند دلیل: 1- همه مردم از سینمای ایران و محتوای فیلم و داستان و نسل بازیگران امروزی و تهیه کنندگان گیشه پسند و کارگردانان کارتن ساز شاکی هستند و نقد می کنند که سینمای ایران واقعا مضخرف شده. اما از منتقد همین سینما هم که هم مسیر ما نقد میکنه باز شاکی هستیم. 2- هنوز هم یک نفر تو سینما نداریم که به اندازه همین مسعود فراستی دانش و آگاهی داشته باشه اما بازهم بدون دانش و آگاهی همین آدم را میزنیم. ((وی دانش‌آموخته فلسفه و نمایش از دانشگاه بولونیا، هنرهای تجسمی از دانشسرای عالی ملی هنرهای زیبای پاریس و جامعه‌شناسی اقتصاد سیاسی از دانشگاه پاریس فرانسه است)). 3- اگر حمایتی هم از سینمای انقلابی و حکومتی هم داره باز قابل درک هستش وقتی بدونیم که ایشون بعد از انقلاب زندان رفت و حکم اعدام هم براش صادر شد و نهایتا هم با توبه در این حکومت ادامه حیات داد.
  32
  13
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  sleepyhollow - کوالا لامپور، مالزی
  از بایوگرافی ایشون که بگذریم از دید نقد هم تا اونجایی که برخی از نقدها را به شخصه دیدم فکر نمی کنم ایراد گیری الکی کرده باشد. همیشه خودش گفته که نقد یعنی دیدن ایراد کار که اگر کاری ایراد نداشته باشد نقدی هم بر آن نخواهد بود. آیا واقعا تمام کارهای سینمای ایران بدون نقد است؟ هرگز! پس چرا الکی این بنده خدا سیبل شد؟ حمایتش از سینمای جنگ و حکومت هم که دیگه تابلو بود مجبوره هرچند حمایت همه جانبه هم نکرد و بعنوان مثال فیلم ده نمکی فقط اخراجی های 1 را قابل قبول دونست اون هم بخاطر اینکه نسبت به باقی فیلم ها پیچیدگی نداشت و ساده بود و هرچند بقول خودش بازهم این سادگی را با زبان الکنی بیان کرد اما هدف خودش را با همان الکن بودن به مخاطب رساند. توانایی که دیگر فیلم ها حالا به هر دلیلی نداشتند و نتوانستند به آن اندازه پیام رسان باشند.
  18
  7
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  من نکته ی بدی توی حرف های اکبر عبدی ندیدم! غیر از این که بگید آبروی طرف رو برده! اما من می گیم آدم هایی که به جای دهن از منفذ نشیمنشون حرف می زنن و بعد از این که پولشون رو قرض گرفتن و وضعشون خوب شد یادشون می ری بدیهیشون رو بدن و کسایی که با دوز و کلک و حقه (فرهنگ مسلط امروزه ی ایرانی در روابط بین مردم و کسبه) سر بقیه رو شیره می ماملن و از اعبار و هنر اون ها مجانی استفاده می کنن آبرویی ندارن که بخواد بره!
  11
  36
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۵
  zaferanlou - سیدنی، استرالیا
  اینجا کسی برای هنر کار نمی کند برای یک لقمه نون کار می کنند۰ برای همین گلشیفته را بر نمی تابند چون اون یک هنرمند است۰
  4
  15
  یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ali-Dk - لونگبو، دانمارک
  [::zaferanlou - سیدنی، استرالیا::]. شما گلشیفته را هنرمند به حساب می آوردید فکر نکنم در فرهنگ ایرانی کسی که پورنو بازی می کند یا جلوی دوربین لخت می شود یک هنرمند به حساب آورد .
  14
  3
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::ali-Dk - لونگبو، دانمارک::]. تو اصلا نمیدونی پورنو به چی میگن
  2
  8
  دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ali-Dk - لونگبو، دانمارک
  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. خیلی هم خوب می دانم‌ چه هست اگر بفرستید پیشم یک فیلم خوب و‌عالی تحویلت می دهم .
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.