بازسازی صحنه جنایت شیطانی

 عاملان جنایت در قاسم‌آباد مشهد که به دنبال رابطه شیطانی، مرتکب قتل شده بودند، صحنه جنایت را بازسازی کردند.
 
به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از دهم مهر امسال و به دنبال قتل مرد 33 ساله‌ای در محل قاسم‌آباد مشهد آغاز شد. در جریان تحقیقات مشخص شد، این مرد با ضربه چاقو به قتل رسیده و قاتل در محل جنایت دستگیر شده است.
 
متهم به قتل در جریان بازجویی‌ها گفت: از یک سال قبل با همسر مقتول ارتباط پنهانی دارم و در این مدت سه بار برای دیدن او از تهران به مشهد آمدم. او از چند روز قبل سیمکارتش را عوض کرد و مدام از بدرفتاری شوهرش می‌گفت و مدعی بود که شوهرش او را در اختیار مردان غریبه قرار می‌دهد. من برای این‌که او را از این وضعیت نجات دهم، به مشهد آمده و شوهرش را کشتم.
 
با این اعترافات، زن جوان دستگیر شد که با قبول اتهام ارتباط با مرد میانسال گفت: من رابطه‌ام را با قاتل قطع کردم و مرد نقاشی که متوجه ارتباط ما شده بود، به جای من به مرد میانسال پیام می‌داد. در ادامه مرد نقاش دستگیر شد و گفت: با معرفی خودم به جای زن جوان از مرد میانسال پول می‌گرفتم و نمی‌دانستم سرانجام آن قتل می‌شود.
 
روز دوشنبه متهمان به محل جنایت منتقل شده و در حضور قاضی سیدجواد حسینی به تشریح جنایت پرداختند.
 
در جریان بازسازی صحنه قتل، متهم به قتل و همسر مقتول به ارتباط پنهانی اعتراف کردند. در ادامه مرد میانسال صحنه قتل را تشریح کرد.
 
پس از بازسازی صحنه جنایت، قاضی جنایی مشهد مرد میانسال را به اتهام قتل عمدی بازداشت کرد.
 
همسر مقتول هم به اتهام معاونت در قتل بازداشت شد. برای مرد نقاش هم به اتهام کلاهبرداری قرار وثیقه صادر شد.
+39
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  یک زمانی یادم میاد که ارتباط با زن شوهردار یا مرد زندار چقدر عمل زشت و قبیحی محسوب میشد و مردم خودشون هم از نظر اخلاقی آن را مردود میدانستند ولی الان انگار این رفتار زشت واسه خیلی ها عادی شده و تازه بهش افتخار هم میکنند! بی فرهنگی داره از سر و کولمون بالا میره فقط ادعا داریم و همیشه ظاهر را خوب نگه میدارید واسه گول زدن دیگران!!!
  8
  24
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. ان زمان که مردم ایران با فرهنگ و با اخلاق مثبت بودن و به ندرت کسی پیدا میشد بی اخلاق , زمان رحمتی محمد رضا شاه بود . حالا زمان اخوندهای روزه خان است و برای بدبختی قدرت مملکت هم در انحصار شان است و در این 37 سال تاتوانستن مردم فهیم و با فرهنگ ایران را رو به سقوط فرهنگی و بی اخلاقی سوق داده اند!
  2
  9
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.