یکی از کارکنان، پارکینگ وسایل نقلیه شهرداری ایلام را به آتش کشید

سرپرست شهرداری ایلام گفت: آتش‌سوزی عمدی پارکینگ وسایل نقلیه شهرداری ایلام روز گذشته حدود ساعت ۱۷ عصر به وقوع پیوست که با تلاش مأموران آتش‌نشانی مهار شد.
 
«غلامرضا طاهری» در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: فردی که پارکینگ وسایل نقلیه سنگین شهرداری را به آتش کشیده است از نیروهای شهرداری و نگهبان پارکینگ است که به سبب ناراحتی و عصبانی شدن از رد درخواست مرخصی‌اش این جرم را مرتکب شده است.
 
وی بابیان اینکه وسایل نقلیه خسارت‌دیده در رده ماشین‌های راه‌سازی است و به همین علت بیمه بدنه ندارند و تنها زیرپوشش بیمه حوادث هستند اما چون حادثه عمدی است ممکن است برای دریافت خسارت با مشکل مواجه شویم Tافزود:در این آتش‌سوزی سه دستگاه ماشین‌های سنگین شهرداری شامل یک دستگاه غلتک، یک دستگاه فنی شر و یک دستگاه تانکر قیر پاش بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد دچار خسارت شد.
 
طاهری تأکید کرد: با شرکت هپکو اراک سازنده این وسایل نقلیه تماس گرفته‌شده و قرار است کارشناسان آن برای بازدید وسایل نقلیه خسارت‌دیده به استان مراجعه کنند تا امکان تعمیر و یا از رده خارج شدن این ماشین‌ها بررسی شود.
 
سرپرست شهرداری ایلام گفت: این فرد از سوی پلیس دستگیرشده و به‌طور حتم مسئولیت کامل آتش‌سوزی بر عهده وی است.
+32
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  اموال ملته بدست ملت هم سوخته بشه بهتره تا شما بدزدید
  5
  21
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد
  به گردن خامنه‌ای است که زندگی‌ را به مردم جهنم کرده به خدا هم که اعتقادی نداره همش دورو بازیست،که به خدا قسمت بدن که پول این ملت بدبخت را به روس‌ها نده برای چند سوا یکه با هلکوپتر ببرنت نوک تپه‌ها اسب سواری‌ کنی‌ یا بت بگن رهبر خدارو فراموش کردی از بس با روس‌ها رابطه داری.به گردن خامنه‌ای است که زندگی‌ را به مردم جهنم کرده به خدا هم که اعتقادی نداره همش دورو بازیست،که به خدا قسمت بدن که پول این ملت بدبخت را به روس‌ها نده برای چند سوا یکه با هلکوپتر ببرنت نوک تپه‌ها اسب سواری‌ کنی‌ یا بت بگن رهبر خدارو فراموش کردی از بس با روس‌ها رابطه داری.
  3
  11
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  کاش یکی از مفتخورای رده بالا را آتیش میزد! مال خودتونو ! خودتون از بین ببرین بهتره که این وحشی های عراقی سیری ناپذیر هاپولی کنند.
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.