مادربزرگ ایرانی : مغول بکشت و سکندر بسوخت و عرب غارت کرد, نکرد آنچه که ملا هرسه یکجا کرد

+989
رأی دهید
-24

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  ایرانی باش - شیراز، ایران

  تاسف اینجاست که مغول و سکندر و اعراب زمانی کشتند و غارت کردند که دنیا اینجور پیشرفته نبود اما حالا چرا ؟
  213
  552
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۷
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  بسیار به جا و منطقی و صد در صد حقیقت مشکل اینجاست که اکثریت مردم ایران همچنان در خواب خرگوشی به سر می برن و عملا براشون چیزی جز شرکت در انتصابات و سینه زنی در عاشورای سال دیگه برای دشمن ایرانیان اهمیتی نداره.
  213
  555
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸
  ۴۲
  mabahamim - منچستر، انگلستان

  احسنت واقعیت گفت افرین مادر..
  214
  527
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰
  ۳۸
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  مادربزرگ زیبا و دوست داشتنی امیدوارم که ۱۰۰ سال سالم و تندرست باشی و کنده شدن و سوختن ریشه ملاها رو ببینی
  174
  488
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۵
  ۶۷
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  درود بر شما مادر ..ای کاش همه مادران مانند تو بودند که ناخلفان در دامن نپرورانند .!
  163
  436
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  [::amirHassna - سیدنی، استرالیا::]. بشتابید مزدوران نادان و بیسواد و بی وطن برای خالی کردن عقده های خودتون. شماها باعث ننگ ایران و ایرانی هستید.
  421
  33
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳
  ۴۰
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  حالا همه رو ول کن این مفت خور ها و جیر خورهای جیب بری کثیف عسلامی رو داشته باش که چه افتادن به منفی دادن. آخه جوجه جانی ابله با منفی و مثبت دادن که نمی تونی واقعیت رو عوض کنی که خود فروش.
  104
  403
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۳
  ۳۶
  تیتو تیتو - تهران، ایران

  اخوندی یعنی فروختن خود به شیطان ، پوشیدن لباسی ساده به همراه دمپایی در بین مردم و زندگی اعیانی و پادشاهی بدور از چشم مردم با پوشش محافظین ، یعنی کار نکردن و ارتزاق از وجوهات بیت المال و مردم به بهانه عبادت خدا ! پدران ما درباره این ملاعین چه فکر کرده بودند ؟ شورشی که با سوار شدن بر خواسته های مردمی و اب و برق و مجانی و رفاه بر پا کردند و حالا مردم را را چنان غارت کرده اند که در تاریخ بی سابقه است و هر اعتراضی را به بهانه تجاوز به حریم پیامبر ! در نطفه خفه میکنند !
  131
  307
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷
  ۶۲
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  زیاد این منفی‌ دادن را جدی نگیرید . آن که بخواد درک کند. درک می‌‌کند. این‌ها همین برادران بسیج هستند بسیج سایبری . تو زیرزمین بسیج نشسته. پول که دارند برادران چینی‌ هم سافت وئر می‌‌دهد. ۱۰۰۰ تا اسم قلابی همنیجور موش کلیک می‌‌کنند و تق تق منفی‌. بعد هم پیش بردار باور می‌‌روند و گویند امروز ۵۰۰ کلیک کردیم .اضافه کاری دیگر. جدی نگرید .نمی‌ دانم تازگی‌ها شایعه می‌‌باشد که مجاهدین هم این روش یاد گرفته‌اند. نمی‌‌دانم .ولی‌ از بسیج سایبری همه می‌‌دانند
  138
  310
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۸
  ۴۲
  mabahamim - منچستر، انگلستان

  دوستان دشمنان جیره خواران اتفاقا هرچی بیشتر منفی بخورید نشانه عصبی ترشدن جیره خواران در اینجا ۴ مدل جیره خوار ادم فروش داریم یکی( کپک دانمارک شوت) و یکی( دولفین هنلد که بوق) یکی (بچه قمی که اخره گلابی )است یکی هم (جلال اوس )اینها در اینجور مواقع میرن قاطی باقالیها کامنت نمیزارن ..انقدر انقدر حالم از این ۲۰ لیتریهای ادم فروش بهم میخوره در ردیف خمینی دجال و الزایمر پروستاتی علی چلاق
  76
  136
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۸
  ۷۱
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  ننه زده به سیم آخر . خدا حفظ ات کنه برای پدر- مادرت حرف حق جواب ندارد.
  23
  183
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۶
  ۴۶
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  به راستی که شعور این مادربزرگ از بسیاری از کاربران اینجا بالاتره این زن هم به درستی فهمیده ملا باعث بیچارگی این مملکت شده بعد یک عده باز می گویند عاشورا جالبه وقتی که تاپیکهایی در باره زندگی مردم قبل از انقلاب گذاشته می شود همین ها می آیند و می گویند به به چقدر خوب بود چقدر همه شاد بودند ببخشید ما در دوران شاه زرتشتی بودیم دیگه ؟ عاشورا و تاسوعا و ماه رمضان هم حتما نداشتیم این نادانها که سراسر وجودشان پر از تنفر است این را نمی فهمند که شما هر مذهبی را به داخل حکومت ببرید فاجعه خواهد شد نمونه اش هم ین مذهب زرتشت که دیدیم در دروه ساسانی چه بلایی بر سر مردم آورد که انواع و اقسام مذاهب عجیب و غریب در آن زمان در ایران رواج پیدا کرد چون مردم از دست این مغ ها کلافه شده بودند یا مسیحیت که دیدیم در اروپای قرون وسطی چه کرد اگر می خواهیم به زندگی خوبی که در دوران شاه داشتیم برگردیم راهش بازگشت مذهب به مساجد است راه دومی هم وجود نداره
  28
  186
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۵
  ۴۳
  Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان

  مغول و عرب و اسکندر بهانه ای است برای توجیح جهالت و و نادانی مان- چرا اجازه دادید مغولها و اسکندر و عربها ایران را اشغال کنند. در جنگ شیرینی پخش نمی کنند. امراطوری ها با گل و بلبل درست نمی شود. شما هم کشتید و غارت کردید و انها هم کشتند و غارت کردند. نفرت شما از مغول عرب اسکندر چیزی از بزرگی شان کم نمی کند انها بزرگترین امپراطوری های جهان را بوجود اوردند. تاریخ از انها به خاطر شجاعتشان و دلاوری شان و کشورگشایی شان یاد می کند
  195
  24
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
  ۴۳
  Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان

  مغول و عرب و اسکندر بهانه ای است برای توجیح جهالت و و نادانی مان- چرا اجازه دادید مغولها و اسکندر و عربها ایران را اشغال کنند. در جنگ شیرینی پخش نمی کنند. امراطوری ها با گل و بلبل درست نمی شود. شما هم کشتید و غارت کردید و انها هم کشتند و غارت کردند. نفرت شما از مغول عرب اسکندر چیزی از بزرگی شان کم نمی کند انها بزرگترین امپراطوری های جهان را بوجود اوردند. تاریخ از انها به خاطر شجاعتشان و دلاوری شان و کشورگشایی شان یاد می کند
  185
  24
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
  ۵۱
  عشق من ایران - چستر، انگلستان

  افرین بر تو شیر زن ایرانی، عزیز دلمی. امیدوارم طول عمر با عزت داشته باشی مادر گرامی.
  15
  186
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸
  ۴۲
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  [::amirHassna - سیدنی، استرالیا::]. ما مثل تو جیره خور از یک مشت دزد و غارتگر و مال مردم خور حمایت نمى کنیم !! تو اگر از این مال مردم خورها و دزدان حمایت میکنى حتما از جنس خودشون هستى !!
  31
  142
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۳
  ۴۷
  لعنت بر ذات پلید - ملبورن، استرالیا

  لعنت بر آخوند ملعون که مال وجان و ناموس مارا در این سی واندی سال به فنا دادند خدا نه دردنیا ونه در آخرت از آنان نگذرد .
  19
  142
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۵
  ۴۸
  kian_man - تهران، ایران

  [::Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان::] یکی از دلایل شکست ملتها در جنگها وجود خائنین همان ملت و همکاری با دشمنان و متجاوزان اون ملته که نمونه بارز اونا یکیش خودتی !!! کامنتها تو جاهای دیگه دیدم !! از اون تجزیه طلبها و ایرانی ستیزهایی تو !!! یه ایرانی وقتی متجاوزان به خاک و ناموس خودشو ستایش میکنه تکلیفش روشنه ! به اون میگن خائن !!! یکم برو مطالعه کن ببین خیانت و خائنین امثال جنابعالی چه نقشی در پیروزی این متجاوزین در ایران داشتن !!! خدارو شکر که امثال تو از این کشور رفتن و از حقارت چنین به متجاوزین تاریخ به ایران حمایت میکنن !!! ننگ !!!.
  23
  118
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۸
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران
  amirHassna - سیدنی، استرالیا:اگر بشتابیم یا نشتابیم در وطنیم,تو چی,بی وطن؟.
  48
  33
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۱
  ۱۰۵
  منوچهری - کرمان، ایران

  باور اینجا نیست که بگه درد و بلات بخوره تو فرق سره کی!! ;)
  21
  66
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۰
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا
  [::senator x - تهران، ایران::]. [::kiyanzx1 - استکهلم، سوئد::]. دوستان از شما تعجب می کنم که زود قضاوت می کنین. اون کامنتو من به صورت اشتباه به خودم نوشتم. مگه میشه کسی به خودش فحش بده.خوانندگان منو می شناسن و بنده از مزدوران رژیم نیستم. کمی بالاتر خوانندگان به بنده مثل همیشه لطف داشتن.به هر حال ممنون از اظهار لطفتون و به امید تامل بیشتر در نظر دادن.
  34
  31
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۸
  ۴۷
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران

  درود بر تو مادر گرامى.لعنت تو روح باعث وبانى کسیکه این آخوندها را بو جود آورد و لعنت بر خامنه ایی
  16
  91
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۸
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  [::senator x - تهران، ایران::]. در ضمن ایران موندن و هر سال با توهین به شعور خودر در انتصابات رژیم شرکت کردن و امید واهی د اشتن هنر نیست و برعکس توهین به فهم خود است.
  15
  64
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۶
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران

  amirHassna - سیدنی، استرالیا:شما یکبار دیگه کامنتی که نوشتی بخوان,ببین در مورد گفتاراین (مادروطن) چی قضاوتی کردی؟اگر اشتباه کردی,با یک عذرخواهی نگاه ها در موردت عوض خواهدشد.
  13
  34
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۶
  ۵۱
  uk.ali - لیورپول، انگلستان

  این جماعت از هر کسی شکست خورده آنها را وحشی ماننده عرب ، ترک و یونانی و هر کس را شکست داده اند آنها را آریایی قلمداد. می کنند ماننده لرها و کرد ها، و برای سر پوش گذاشتن عقب مانده گی خود تقسیر را به گردن پیروز شده های میدان هزاران سال پیش می اندازند . اگر واقعا نابغه بودید در حال زندگی می کردید و می فهمیدید که آلمان را دنیا در زمان مدرن دو تکه کرد ولی این ملت شرافتمند واقعا تلاش کردند و کشور خورد را نجات دادند نه اینکه بشینن به توهین ، تمسخر ، تحقیر دیگران در بین خود بپردازند. حرکت به سوی صلح و باز سازی نه به سوی عقده و جنگ ! ودر ضمن قدرت اعتراف ملت های عید فارس در ایران و حقوق مساوی نه راه یوگسلاوی.
  80
  11
  جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۶
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا
  [::senator x - تهران، ایران::]. دوست عزیز اون 300 نفری که به بنده مثبت دادن نشون دادن ایا من برای نظرم نیاز به عذرخواهی دارم یا خیر.
  20
  9
  جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۶
  ۶۸
  senator x - تهران، ایران
  amirHassna - سیدنی، استرالیا:داداش کدوم300نفر؟تا این لحظه218تا منفی و 22تا مثبت داشتی.تو که در غرب زندگی میکنی چرا هنوز با آداب آنجا آشنا نشدی و اینقدر معذرت خواهی برات مشگله؟.
  14
  24
  جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۱
  ۴۰
  rahjoo - مازندران، ایران

  uk.aliما اقرا به شکست میکنیم ولی فرهنگ دزدی نمی کنیم ! توی مغولزاده چرا اصرا داری ترکیه و آران شمالی را به مغولها بچسبونی درحالیکه به زور سرنیزه و قساوت بی نظیری که فقط خاصه قوم شماست دارین تاریخ رو هر روز تحریف میکنین!!حق تالشیها حق ارامنه حق یونانیان حق کردها رو کی داره تو منطقه میخوره؟!!جواب بده پان ترک
  14
  50
  جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۴
  ۴۲
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  [::amirHassna - سیدنی، استرالیا::]. گرامى ! متاسفم از اینکه شمارو به این لحن خطاب کردم ، اما یک حساسیت عجیبى دارم نسبت به ادمهاى که از این رژیم دفاع مى کنند و کامت شما هم نوشته عجیبى بود بهر حال امیدوارم عذر منو بپذیرى دوست عزیز .
  4
  36
  جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۹
  ۶۲
  zavareh - رودسر، ایران

  امیدوارم زنده باشی مادر جان و بزودی سرنگونی این حکومت اشغالگر را با چشمانت ببینی...
  4
  55
  جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۲
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  [::senator x - تهران، ایران::]. دوست عزیز اگه دقت کنی من اون مطلبو خطاب به مزدوران رژیم نوشتم اما اشتباها اسم خودم هم در مطلب ذکر شد برای همین دوستان عزیز با فکر اینکه کسی به من توهین کرده منفی دادن در صورتیکه من خودم نویسنده مطلب بودم. من از معذرت خواهی ابایی ندارم به شرطیکه به جا باشه.
  4
  27
  شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۷
  ۴۳
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  [::kiyanzx1 - استکهلم، سوئد::]. خواهش می کنم دوست عزیز. این چیزا پیش میاد. موفق باشید. :)
  5
  32
  شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۵۵
  ۵۹
  cobalt3 - کرج، ایران

  برای مغول گفتن ، آمدند و کشتند و سوختند و رفتند . حالا باید برای اینا گفت ،آمدند و گرفتند وکشتند و سوختند و خوردند و بردند و ک..ند و ...عاما نرفتند.
  5
  46
  شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۹
  ۵۰
  قانون و شفا - وایاکیل، اکوادور

  یاد دوران دبستان افتادم که بچه ها دنبال خوب ها و بدها گرفتن بودن ولی الان شده مثبت و منفی دادن با این تفاوت که سودی به حال شاگردها نداره فقط سودش مال آنهایی است که دارن طرز تفکر ما را ارزیابی میکنند و علیه خودمان استفاده میکنند ( شامل عوامل جمهوری اسلامی و دولت های بیگانه )و هیچ کدام از این دو گروه دلشان برای ما نسوخته.
  3
  26
  دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۳
  ۳۶
  scandal - برلین، آلمان
  » مغول بکشت و سکندر بسوخت و عرب غارت کرد / نکرد آنچه که ملا هرسه یکجا کرد«! این شعر را باید با آب طلا نوشت و قاب کرد!
  0
  11
  دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
  ۴۳
  Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان
  مغول و اسکندر و عرب بهانه ای برای فرهنگ و تاریخ نداشته تان. مگر مغول به مناطق فارس شما حمله کرد یا اسکندر . مغول ها نصف دنیا را تصرف کردند اما همه انها تاریخ و تمدنشان را دارند. یا اسکندر هم همچنین. ادمهای کم عقل و ضعیف همیشه دیگران را مسول عقب ماندگی خودشان می دانند تا بتوانند خودشان را توجیح کنند و راضی نگه دارند.
  8
  2
  دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.