خبرنگاران خانم وارد نشوید، “روس‌ها” بی‌حجابند!

دیدارهای دوستانه تیم ملی روسیه و ایران چند سالی است که برگزار می‌شود. این بار ایران و در طی روزهای اخیر میزبان این دیدار دوستانه بود اما اتفاق جالبی و تکراری افتاد و آن این بود که خبرنگاران و عکاسان برای پوشش بازی دوستانه‌ی قهرمان آسیا و نایب قهرمان جهان نمی‌توانستند وارد سالن شوند و این دیدار را پوشش دهند. حتی خبرنگاران خانم نیز اجازه حضور برای پوشش خبری این دیدار را نداشتند.
 
به گزارش ایسنا، ظاهرا دلیل ممنوع شدن ورود خبرنگاران و عکاسان ایرانی برای بازی دوستانه ایران و روسیه، بازیکنان فوتسال روسیه بوده‌اند که بدون پوشش اسلامی در داخل ایران بازی کرده‌اند، این در حالی است که عکس‌های این بازی در رسانه‌های روسی منتشر شده و حتما این مهم دلیل درستی برای عدم حضور خبرنگاران خانم ایرانی در این بازی نبوده است. البته دختران فوتسالیست ایرانی با پوشش کامل اسلامی مقابل روس‌ها بازی کرده‌اند.
+33
رأی دهید
-55

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  شاهنشاه آریامهر - تهران، ایران

  رضا خان ظاهرا دوباره به وجودتان احتیاج پیدا کردیم
  28
  124
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  از ورود خبرنگاران زن بداخل سالن (که روسها بی حجاب هستند)چرا جلوگیری کردند!؟!؟شاید فکر کردنند که خبرنگاران زن ایرانی لزبین هستند.!؟!
  9
  37
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  [::شاهنشاه آریامهر - تهران، ایران::]. درود بر شما، رضا شاه کبیر یک افسانه در همه تاریخ ایران جاودان خواهد ماند، مثل او و وطن دوستی پهلوی ها تاریخ ایران هرگز دوباره نخواهید دید!
  25
  52
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Iranvich - دبی، امارات متحده عربی
  من نمی دونم چرا هر سال بعد از دیدن مراسم محرم تا مدتی دلم برای مردم ایران نمی سوزه و اصلا بابت بلاها یی که سرشون میارن و تحقیرهایی که میشن ناراحت نمیشم.
  3
  20
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.