وکیل رامین: مدارک جدید پرونده یاسین رامین از آلمان رسید/ موضوع پرونده اختلاف حساب ۶ میلیاردی است

وکیل یاسین رامین گفت: مدارک جدیدی که از آلمان رسیده بود به بازپرس پرونده ارائه شد و با توجه به اینکه قرار وثیقه ۲۹ میلیاردی تاکنون تغییری نکرده امیدواریم با این مدارک جدید قرار وثیقه کمتر شود.
 
محمدشعبانی در گفت‌و‌گو با ایلنا، با اشاره به جلسه امروز بازپرسی پرونده یاسین رامین گفت: در جلسه امروز با بازپرس پرونده نماینده شاکی (شرکت تدارکات هلال احمر) نیز حضور داشت و مسایلی مطرح شد.
 
او افزود: در این میان مدارک جدیدی که از آلمان رسیده بود به بازپرس پرونده ارائه شد و با توجه به اینکه قرار وثیقه ۲۹ میلیاردی تاکنون تغییری نکرده، امیدواریم با این مدارک جدید قرار وثیقه کمتر شود.
 
وکیل یاسین رامین یادآور شد: هیات سه نفره کار‌شناسی مسئول رسیدگی به مدارک هستند و ما منتظر نظر تکمیلی آنها خواهیم بود. موکل بنده همچنان در بازداشت موقت است و تاکنون قادر به تودیع وثیقه ۲۹ میلیاردی نبوده است.
 
او در پاسخ به این سوال که آیا در این مدت یاسین رامین ملاقاتی با خانواده داشته یا خیر گفت: بله، موکلم ممنوع الملاقات نیست.
 
شعبانی در مورد عنوان اتهامی موکل خود خاطرنشان کرد: اینکه مطرح می‌شود اتهام موکل بنده در رابطه به شیرخشک‌های آلوده بوده که معتقدم این موضوع به ایشان ارتباطی ندارد و از نظر ما اصلا مسایل مطرح شده اتهام نیست بلکه یک اختلاف حساب شش میلیاردی است.
 
وکیل یاسین رامین در پایان این را هم گفت: رامین همچنان در بازداشت موقت در اوین به سر می‌برد و اخیرا در بازی والیبال در زندان دچار شکستگی از ناحیه پا شده است.
+10
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۲
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین

  کش گردنش میشکست!مرتیکه حروم لقمه.
  0
  68
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  1irani - لندن، انگلستان

  نگران نباش بابت از زندان درت میا‌‌‌ره بد برو با این پولها برمهنز جون سرویس طلا ۱ میلیاردی بخر
  2
  59
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران

  این اَنگَل ها ی زاده جمهوری اسلامی هستند که هم خارج ازایران (آلمان) و هم داخل ایران رو به گند کشیدن ...یه مشت نِکبتِ ...زاده از دَم.
  2
  64
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  برجعلی - کلن، آلمان

  آخی، این بنده خدا رو برای یه اختلاف حساب ۲۳ میلیاردی بیخودی نگه داشتن. البته این ۲۳ میلیارد فقط اختلاف حسابه، والا اصل مبلغ اختلاس سی چهل هزار میلیارده. کسر شان داره برا ۲۳ میلیارد ناقابل نگهش داشتن. بیجاره مهناز جون چی میکشه. البته کوپن اعضای دولت امام زمان باطل شده و الا برا این مبلغ ناقابل که صرف نمیکنه جای امثال نرگس محمدی یا آتنا فرقدانی رو تو زندان پر کنند. اگه نه اینم مثل قاری قران لواط کار واسه خودش ماستشو می خورد.
  2
  46
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  خورشیدخانم - وین، اتریش

  هرآدمی قیمتی داره.این زنیکه هم قیمتش مفت باباش
  2
  43
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران

  مهنازک واقعا پول انقدر ارزش داره که بری با این الدنگ دزد چموش انگل آغازاده حروم لقمه بی وجدان پفیوز ناجنس بخوابی؟لعنت به روح پدرتون باشه
  2
  57
  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.