اجرای منصور و جمشید در مراسم دختر شایسته کردستان

تقاطع: روز ششم اکتبر (۱۵ مهر)، مسابقه‌ی دختر شایسته‌ اقلیم کردستان در سال ۲۰۱۶، در شهر “اربیل” عراق برگزار شد و “ژالیا سیروان”، دانشجوی ۲۰ساله از شهر سلیمانیه موفق شد در رقابت با ۱۰ فینالیست دیگر، تاج این رقابت را از آنِ خود کند.
 
این رقابت که از سال ۲۰۱۲ در اقلیم کردستان برگزار می‌شود در دو سال گذشته به دلیل جنگ با داعش و بحران آوارگان لغو شد، اما امسال با وجود ادامه‌ی جنگ در مرزهای اقلیم کردستان، با حضور داوران و ناظران بین‌المللی برگزار گردید.
 
کمپانی “بابل” که حامی مالی اصلی مراسم امسال بود اعلام کرده که مبلغ ۳۵۰هزار دلار برای برگزاری این مراسم مجلل در “بابل هال” اربیل، هزینه کرده است.
 
در این ویدئو، اجرای ترانه‌ی کردی “ناز مه که” را توسط منصور و جمشید، دو خواننده‌ی ایرانی حاضر در این مراسم می‌بینید که با رقص ۱۱ فینالیست رقابت همراه شده است.
+141
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Jalal50 - تهران، ایران
  خدا این عینک آفتابی را از ایرانیان نگیره. حتی در سالن و در هنگام شب؟ هاهاها
  42
  43
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  همین چند وقت پیش بود که در اربیل به کنسرت منصور و جمشید که در سوله برگذار شده بود حمله کردن و با ضرب و شتم و کتک کاری و تعرض و دست اندازی به زنان و دختران ایرانی احساسات مردم رو جریحه دار کردن، هنوز فیلماش در اینترنت هست!. حاشا به غیرتتون، بی عرضه هایی که به خاطر پول هر کاری میکنن. فکر میکنن هر کی هر کار دلش خواست میتونه بکنه و بعد با یه عذرخواهی سر و تهش رو هم بیاره!
  47
  40
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  باشی براکم ...
  15
  22
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  bajar - هامبورگ، آلمان

  [::شنبلیله - اسلو، نروژ::]. الکی از خودت حرف در نیار ا.لا اون موضوع کنسرت جمشید و منصور نبود و کنسرت ابی بود دوما این مختص کنسرت تو کردستان نیست و جند روز پیش تو کنسرت داریوش تو المان هم اتفاق افتاد . نکنه شما ار اون دست ادمها هستی که تا نام کرد و کردستان میاد مغزتون قا ت میزنه . !!؟؟؟
  32
  55
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  bajar - هامبورگ، آلمان
  البته این کنسرت هم نبوده و مراسم دختر شایسته کردستان بوده که در بلاد شما با کلاسها ممنوع است و گناه کبیره بحساب میاد ؟
  28
  46
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۹
  تفکر اسلامی - اودنسه ، دانمارک
  [::bajar - هامبورگ، آلمان::]. جناب اگر کردستان اسم یه شهر بود، کلام شما صحیح بود. بطور مثال دختر شایسته تهران، تبریز، اصفهان و یا شهر دیگری. شما باید میگفتند، دختر شایسته استان کردستان.
  24
  25
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  من هیچ وقت دروغ نمیگم و قضیه زد و خورد کنسرت داریوش کلا چیزه دیگه ای بود که خودش علتش رو در تلوزیون تپش توضیح داد و از مردم عذرخواهی کرد. حالا دقیقا گزارشی رو که از درگیری منتشر شد رو اینجا کپی پیست میکنم و فیلمش رو هم اگه یه زحمت به خودت بدی و در اینترنت سرچ کنی پیدا میکنی و مطمئنن دیدی تا حالا اما نمیدونم چرا ننه من غریبم بازی در میاری. این عین واقعیته!. اغتشاش در کنسرت ابی، سیلی خوردن منصور و هتک حرمت دختران ایرانی . به گزارش رسانه ایران کنسرت ابی، منصور و جمشید که بنا بود 6 فروردین ۹۲ در اربیل عراق برگزار گردد به خشونت کشیده شد و ناتمام ماند. ادامه...
  15
  18
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  در همین رابطه سایت بولتن نیوز از کتک خوردن شدید منصور خبر داده است. گفته شده که یکی از جوانان کرد عراقی با زدن سیلی به این خواننده لس آنجلسی وی را از صحنه به بیرون راند. ابی نیز روی صحنه حاضر نشده است. در ادامه مردم با حمله به صحنه اجرا، سازهای موسیقی را شکسته و آنها را به میان حاضران پرت کردند. خبر تاسف بار اینکه برخی زنان و خانواده های ایرانی شرکت کننده در این کنسرت با لباس های نه چندان مناسب از سوی جوانان اربیلی مورد تعرض قرار گرفته و با لباس های پاره و تن عریان از این کنسرت بیرون آمده یا مجبور به فرار شده اند. هتاکی جوانان در مقابل چشمان نیروهای پلیس به زنان و دختران ایرانی، دل هر ایرانی را در اربیل آزرد.
  15
  20
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  بنده نه با کردها و نه هیچ قوم و ملیت دیگری مشکل ندارم، جهت اطلاع دوستان خوب کرد زبان هم چندتایی دارم. انسانیت و مهمان نوازی هیچ ربطی به زبان نداره! حالا در اون کنسرت هم یه عده جوون لاتِ بی شرفِ که به دختران و زنان تعرض کردن نمی توانند نماینده ملت بزرگ و با فرهنگ کرد باشن! همه جا نخاله داره
  12
  20
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  خوشبختانه من مسلمان نیستم و برای من این چیزا گناه نیست. پرچمدار بدون کشور، آمریکا کمکتون نمی کرد باید سماق میمکیدین حالا به ما تیکه میندازین. به جای عذرخواهی از ایرانیا تهمت دروغگو بودن هم میزنی، کلا روت زیاده
  20
  17
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  sikan - موناکو، فرانسه
  [::شنبلیله - اسلو، نروژ::]. چرا ناراحت میشوید اینها اریائی اصیل هستند
  4
  6
  ‌سه شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  sebastianxxl - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  دم کردها گرم کا حداقل این چرندیات حسینی مارو ندران..خوش باشید.
  5
  18
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  این لس آنجلس ی های دوزاری که هرجا ختنه سورنی. آش نذری چیزی باشه. .راه افتادن. .با آبدوریزس
  2
  1
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  [::sikan - موناکو، فرانسه::]. موضوع آریایی و غیر آریایی نیست، مهم انسانیت و نوع دوستی و زندگی مسالمت آمیز همه اقوام در کنار یکدیگره. درسته زیاده روی کردم، عذرخواهی میکنم. هنگام عصبانیت آدم نمیفهمه چی میگه و باعث رنجش دیگران میشه. بازم معذرت!. دیگه در این قسمت هیچ کامنتی نمیذارم و امیدوارم کردهای عزیز این سایت که کامنتهای من خواندن به بزرگواری خودشون غذرخواهیم رو بپذیرن!
  3
  8
  ‌چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ANTI-JAHL - هامبورگ، آلمان
  خائنین و وطن فروشان بدانند، کشوری به نام کردستان هرگز وجود نداشته و نخواهد داشت، زنده باد ایران
  4
  5
  ‌پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.