مرثیه خوانی آیت الله خامنه ای برای امام حسین به زبان آذری

+40
رأی دهید
-273

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  شاهنشاه آریامهر - تهران، ایران

  تو برو دزدیتو بکن مال مردم بده به عربها بخورند و برای اونها خانه بساز. و مردم ما تو فقر و بد بختی تنفروشی نگاه دار. صد هزار لعنت به تو
  31
  202
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران

  عاشورای امسال تمام و شد رفت، سوزشش اما یکسال با شما خواهد بود :) :) :)
  215
  37
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  حال و روز مردم ایران واقعا گریه اور هم هست. با این همه منابع طبیعی چون اکثریت مردم بیسواد دینی هستن و در خراقات فرو رفتن باید تاوان بدن. حالا یه سری بیان بگن عقیده هر کسی ازاده. این حرف در جایی موجه هست که دین از سیاست جدا باشه نه در یه جایی مثل ایران که اصول حکومت بر روی حماقت و نادانی وجهل هست. با چیزی که از حال و روز مردن ایران میشه فهمید هیچ امیدی به بهبود اوضاع مردم نیست . البته ظاهرا اکثریت هم راضی هستن و براشون مهم نیست چی پیش میاد. با این همه امکانات به جای خوندن 4 تا کتاب حاضرا سریالهای بی محتوای ماهواررو تماشا کنن اما تا به تفکر در مورد اصول دین میرسه کلا هیچ کس وقت نداره. به هر حال هر کشوری لایق همون حکومتی هست که داره حالا خوب یا بد.
  17
  149
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  بقدرى سوزناک نالید که حتى گربه من گریان شد. اون پاى منبرى ها هم چون آذرى نمیفهمیدند، حتى اگر میگفتى حسین رفت بازار و کفش آدیداس خرید، باز هم هق هق گریه سر میدادند.
  24
  184
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  مرغ آمین - تهران، ایران

  باز یک عده گوسپند سید علی قجر زاده را پان ترک نمی دانند ! این اقا اولین کسی بود که نام شاخاب پارس را خلیج اسلامی در ایران نام برده بود . وگرنه عرب ها قبل از ان جرئت تغییر نام نداشتند و زیر لُب پیش خود نام خلیج ع ر ب ی را تکرار می کردند ! اما وقتی دیدند رهبر ایران خود نام خلیج فارس را عِوَض می کند گفتند چرا اسلامی باشد ؟! نام ان را عرب بگذارید . این اقا جز اولین کسایی بود که در سفر به شیراز سال ٨٦ گفته بود : کوروش شاید ادم خوبی بوده باشد اما کوروش مسلمان نبوده است و ملت ایران نباید به این مرد اهمیت بدهد . انقدر نگویید شاه بحرین را داد هر چند ان هم گناهی نابخشودنی است اول انقلاب هم خلخالی قصد داشت سه جزیره ایرانی مورد اختلاف با امارات را به اعراب بدهد که ارتش اجازه ان را نداد ! قصد این ترکهای مخفی جمهوری اسلامی که خود را پارس نشان می دهند ایجاد نفرت از پارسیان میان اقوام اصیل ایران است تا ایران بعد نابودی این ام الفساد منطقه داعش شیعه نابود شود .
  27
  120
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  چگونه از نام امام حسین استفاده میکنند برای اهداف و ماندن در قدرت سیاسیشان , اخر ای خدا کی کسی را میکنید شمر و بجان این گوستخان روزگار می اندازید؟
  20
  92
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  اون کورس فاشیست از هلند و امثال اون کجا هستند بیایند یک توضیح بدهند این الان چه زبانی است؟ نه ترکی نیست آذری است! آذری چه زبانی است؟ غیر از نوعی ترکی با تاثیر زیاد کلمات فارسی و عربی است؟ شیعه گری را ترکان صفوی و شاه اسماعیل در برابر ترکان عثمانی به راه انداختند بعد چهار تا عقده ای اینجا مرتب عرب عرب میکنند! خب اگر اینها عرب پرست بودند که چرا اینقدر با عربها دشمن هستند؟ وقتی عقل نباشد و نفهمند که اصلا مشکل ما چیست و مردم ما خودشان کاسه داغتر از آش هستند و خودشان هم انقلاب اسلامی کردند این میشه که هر روز باید مرگ بر آمریکا و انگلیس و اسرائیل وحالا هم عربها سر بدهند! تقصیری هم ندارند وقتی آدم شوتی هر روز عرب سوسمارخور عرب سوسمارخور میکنه باید هم چهار روز بعدش بقیه فکر کنند فحش دادن به هر عربی حتما کلاس میاره! اجدادت هم 1400 سال پیش به زور شمشیر مسلمان شدند شما چرا دو دستی چسبیدی به این دین پس؟ شما چرا همین چند صد سال پیش امپراطوری شیعه راه انداختی و 38 سال پیش انقلاب اسلامی کردی؟ مشکل ما خود ما هستیم نه کسی دیگه! حالا بیا هی فحش عرب و ترک و بقیه بده تخلیه بشی !!!
  52
  76
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  من که ترکی نمیفهمم. ولی میدونم که در قلب رهبرم چه اندوه و ماتمی فرا گرفته. ای رهبر فرزانه کبیر؛ مقام معظم؛ ولی برحق فقیه زمان؛ من رو هم در غم خودتان شریک بدانید.
  166
  11
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  ازیران و از ترک و از تازیان نژادی پدید اید اندر میان / نه دهقان نه ترک و نه تازی بود سخنها بکردار بازی بود ..!!!! حکیم فردوسی
  74
  49
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. [::باور عمیق - قم، ایران::]. ما از مرگ یک عرب که به تاریخ پیوسته سوزشی نداریم شوزش ما از نادانی ایرانی نماها است که سنگ دشمن را بسینه میزنند و در گرداب نادانی خود سرگردانند و این نادانی چون در کسرت است چاره ای نیست جز تحمل نادانان ..!!!
  46
  94
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. بیا بابا، تو رو هم شوهرت بدیم به باور عمیق که هر دو از تنهایى و شعار نویسى خلاص بشید. گرچه دل آدم به موجودى میسوزه که در منزل شما دو نفر پا به دنیا بزاره و رشد کنه.
  17
  94
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  mabahamim - منچستر، انگلستان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. قلب رهبر تو درگیر جابجایی با پروستاتشه زامبی
  12
  95
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. تو هم خودت را کُشتی با همین چهار تا بیت شعر که همه جا غلط و غلوط میگذاری! نادان اشخاصی هستند که نمیفهمند حکیم ابولقاسم فروسی اشعار حماسی را برای زمان خودش سروده نه این زمان و فرق اشعار مولوی و سعدی را تشخیص نمیدهند! البته اگر بدانی فروسی اصلا مال کدام زمان است! چرا از 6000 بیت حکیم فقط به همین یک بیت شعر علاقه داری و مرتب میگذاری؟ چون با افکار فاشیستی و نژادپرستانه ات همخوانی دارد! انسانیت و رذالت فارس و عرب و ترک و غیره نمیشناسد! انسان باش
  39
  53
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirir - تهران، ایران
  ننش نجف آبادی اصفهانی و باباش حسینی عراقی و فقط مادربزرگ (پدریش) تورک خوی هست. هرجاش گیر میکنه دست به دامن ملت بزرگ تورک میشه. اون حداد قاتل فاشیست فارسیسم در دامن این پرورش یافته. حداد قاتر دشمن ملت تورک...
  24
  35
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. ببین جناب قلو چند بار با بی ادبی و جسارت بمن توحین کرده ای و من با ادب جواب ترا داده ام اگر با من مشکلی داری بفرما .امیدوارم جانب ادب را رعایت کنید در غیر این صورت جواب درخور دارم که پاسخگوباشم . !!!!
  19
  34
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  آنتی خرافه - کلن، آلمان

  علی وافوری جنس محلی زده اینبار کانال عوض کرده، از طرف ترک ست ایندفه رفته فضا
  2
  29
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. می‌شه بفرمایید سوزش از چی‌؟ اتفاقا خیلی‌ ممنون که اسباب تفرج ما رو فراهم کردین! کتک زدن یزید، رم کردن شتر، وحشی بازی برای نذری، برق گرفتگی با الم، تکل رفتن جناب شیر تو تعزیه، طبالی و رقاصی به سبک باله، قیافه‌های عجیب غریب این پسر دخترای مش، غلامحسین، نوحه‌های خنده دار، سیرک‌های آخوندی روی منبر، قمه زنی‌ با اسلحه، کلا در یک کلام کارناوال حسینی، ولی‌ دلمون تنگ می‌شه برای این خول بازی‌هایی‌ که اسمشو میذارین عشق به ابا عبداله!! انشالله سال دیگه با مدلهای جدید تری بخندونیمون!
  6
  36
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران

  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. شوزش؟ شوزش؟؟ نعشه ای عمو؟ ها؟
  55
  20
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۳:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران

  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. با ادب جوابشو دادی؟ تو مگه ادب هم داری؟ جواب درخور؟ یخ بابا! زبونتو بزور تو دهنت میچرخونی تو، جواب درخورت رو از کجات میخوای بیرون بکشی؟.
  60
  26
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. قیصر: «تو چرا این ریختی شدی؟ کی زدتت؟». میتی: «قصه‌اش درازه.». قیصر: «کجا؟». میتی: «هیچی بابا، من بودم، حاجی نصرت، رضا پونصد، علی فرصت، آره و اینا خیلی بودیم، باور عمیق هم بود.». قیصر: «باور؟! کدوم باور؟». میتی: «باور منگل، میشناسیش؟ آره؟ از ما نه، ازاونا آره، که بریم دوا خوری.!!! حالا ما به همه گفتیم زدیم، شمام بگین زده، آره، خوبیت نداره. واردی که!»
  9
  39
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  اینا میخندن یا گریه میکنند من که مردم از خنده
  0
  32
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. چند بار توحین کردم؟ چی چی هست؟ خوردنیه؟ به چه زبونی داری مینویسی؟ اگر منظورت توهین است که توهین را اشخاصی مثل جنابعالی میکنند که خارج کشور جای نرم و گرم و امن نشستند و کاری واسه این ملت که بلد نیستند بکنند هیچ، تفرقه و نفاق هم به اسم عرب و عجم و ترک و فارس بین مردم می اندازند! مسائل را شخصی نبین عزیزم کمی فکر کن! مشکل امثال تو با چی هست؟ عرب؟ ترک؟ دین؟ اسلام؟ من که توهینی در کامنتم ندیدم اگر منظورت کلمه "نادان" است که خودت هم در مورد بنده و دیگران بارها استفاده کردی! اگر منظورت نژادپرستی است که اگر اسمش نژادپرستی نیست پس چی هست؟ اول مجسم بکن تو ذهنت برای آینده مملکتت چه کشوری میخواهی داشته باشی! تا زمانی که بعضی اشخاص نفهمند که در این مملکت هم عرب داریم و هم ترک، هم آدم معتقد و هم آدم غیر معتقد و همه ایرانی هستند به هیچ جا نمیرسیم! کمی قبل از اینکه چیزی بذاری در موردش فکر کن که شاید داری به هموطنان خودت توهین میکنی! مشکل ما استبداد دینی است و باید دین را از سیاست جدا کنیم نه هر روز به یک اسمی بین مردم تفرقه بندازیم! افتاد؟
  20
  34
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. تو هم از یک اشتباه تایپی خوشحال باش و قرانت را بخوان و از صبح تا شب وا اسلاما سر بده ما مجبوریم شما را تحمل کنیم فعلا چاره ای نیست ..!!!
  10
  31
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. تو دانایی و ادعا داری ؟؟ من میدانم مشکل تو چیست و از کجا داغ داری و میدانم رهبران وطن فروشت در لندن چگونه به تو خط میدهند . منظورم بازماندگان شبیر خافانی رهبر خلق عرب که دریادار مدنی همه را تارومار کرد. .اما از قدیم گفته اند درخت پر بار سرافکنده تر است . تو نمی خواهد درس انسانیت را بدیگران بیاموزی و بقول خودت چسبیده ای به چند کلمه فاشیست و غیره . .من اگر بر زد عرب و اسلام چیزی میگویم حق مسلم من است چون علاوه بر گذشت تاریخی ظلم و ستم این قوم هم اکنون شاهد ان هستیم که بازماندگان انان چه بلایی بر سر مردم اورده اند . اگر به زعم شما من فاشیست و نژاد پرست هستم معلوم است خیلی سرت میشود ..اگر عده ای به خانه و زندگی تو حمله کنند و همه چیز ترا نابود کنند و تو ساکت باشی لابد ادم خوبی هستی اما اگر دفاع کنی میشوی نژادپرست و .. ؟؟!!!!.
  14
  154
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. وقت کردی یک سری به صفحه <ویدیوی گل دیدنی سردار آزمون به کره جنوبی و همچنین صحبتهای وی قبل از مسابقه> بزن شاید جواب بعضی از سوالهایت را یافتی! امیدوارم مثل دفعه قبل هم بعد از ده بار تکرار نام صفحه باز هم گیج نزنی و نفهمی کدام صفحه منظورم است! موفق باشی
  45
  22
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. تو بمن صابت کردی از چه قماشی هستی ازین پس جواب تو همان ظرب المثل قدیمی است ....خاموشی !!!
  14
  38
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران

  آنکه استادان گیتی برحذر باشند ازو / تو به نادانی مرو نزدیک او، لاتعجلن. مجلس استاد تو، چون آتشی افروخته‌ست / تو چنانچون اشتر بی‌خواستار اندر عطن. ای منوچهری همی‌ترسم که از بیدانشی / خویشتن را هم به دست خویشتن دوزی کفن
  33
  9
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. لا مصیبت اشد من الجهل ! مصیبت و دردی بدتر از بیسوادی و جهل نیست!
  29
  11
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  منوچهری - کرمان، ایران
  حاسدا تو شاعری و نیز من هم شاعرم. چون ترا شعر ضعیفست و مرا شعر سمین / . شعر تو شعرست، لیکن باطنش پرعیب و عار. کرم بسیاری بود در باطن در ثمین / . شعر ناگفتن به از شعری که گوئی نادرست. بچه نازادن به از ششماهه بفکندن جنین
  2
  13
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  دنیای وارونه - اتیوپی، اتیوپی

  در طول تاریخ خود, ایران, این کشورِ بی صاحابِ ما فقط دو دودمانِ ایرانی به چشمِ خود دیده: یکی خاندانِ زند (کریم خان و پس از او برادرزادهٌ دلیرِ او لطفعلی خانِ زند) و دیگری خاندان پهلوی (رضا شاه که ایران را یکپارچه و به به جهان مدرن معرفی کرد و پسرِ او محمدرضا شاه که چاشنیِ همهٌ خدماتی که برای این مردمِ نمک نشناس و بیسواد انجام داد یه نمرهٌ جعلی بیست هم توی کارنامهٌ اون مردم وارد کرد که امروز اینطور تو کنکورشون دست و پا بزنند که میبینید: صحبت کردن نمادِ تمامیت و استقلالِ یک کشور بزرگ که پیامش را به زبانِ بیگانه تحویل میدهد).
  3
  26
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  جواب ابلحان خاموشیست .. کافر همه را بکیش خود پندارد !!!!
  4
  22
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. جناب باور من رسما بابت تمام حرفایی که درین مدت بشما زده ام معذرت خواهی میکنم چون به این نتیجه رسیدم که شما صادقانه از مرام و عقیده ات دفاع میکنی و انچه میگویی خالی از ریا است چون انسان معتقدی هستی واین امر از دید من مورد احترام است و خواهد بود .اما کسانی درین محل کامنت میگذارند که از انچه میگویند فرستگها فاصله دارد و در باطن جستجوگر احداف دیگری هستند که بزبان می اورند .امیدوارم پوزش مرا بپزیرید .
  3
  26
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  باور عمیق - قم، ایران
  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. هر چی اگر به من گفتی و حتی اگر در آینده هم بگی فدای یه تار سبیلت . من نه حدی دارم، نه کسی هستم و نه ارزشی دارم . فقط وقتی کسی به مقدساتم توهین کنه ناراحت میشم . به خودم هر کس هر چی بگه هرگز ناراحت نمیشم . امیدوارم خدا به حرمت همین مردانگی که در وجودت قرار داده و به حرمت همین آزادمنشی که در باطنت داری هم دست تورو بگیره و هم دست ما.
  14
  19
  شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  در این خاک زرخیز ایران زمین / نبودند جز مردمی پاک دین / همه دینشان مردی و داد بود / وز آن کشور آزاد و آباد بود / چو مهر و وفا بود خود کیششان / گنه بود آزار کس پیششان /. همه بنده ناب یزدان پاک / همه دل پر از مهر این آب و خاک / بزرگی به مردی و فرهنگ بود / گدایی در این بوم و بر ننگ بود. حکیم ابوالقاسم فردوسی
  9
  25
  شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  kamran2018 - لیون، فرانسه

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. [::باور عمیق - قم، ایران::]. من یه سوال از شما دو تا دارم. چرا همین حسین ابن علی شما با معاویه صلح کرد و تو ۱۰ سال خلافت معاویه صدایی از امام حسین شما در نیومد !?
  0
  20
  ‌چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::kamran2018 - لیون، فرانسه::]. بله، فکر کردی زدی تو هدف، البته به حساب خودت! البته این جواب رو اجمالی میدم، اگر راضی نشدی بگو تا بیشتر بدم. صلح امام هم بجهت مصالح اسلام و شیعه بوده است که خود آن حضرت فرمود: اگر این کار را نمی کردم شیعه ای روی کره زمین باقی نمی ماند.
  22
  3
  ‌چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  خامنه ای عقب مونده برای مرده ۱۴۰۰ سال پیش مرثیه میخونه ولی کسانی که در حکومتش جان خودشون را از دست میدهند را نمیبینه اینهمه آدم در زلزله کرمانشاه کشته شدن خبر مرگت مرثیه نخون کمک کن که سرپناه داشته باشند مرثیه تو سرت بخوره چلاق خونخوار .حسین مرد تموم شد رفت زنده ها را دریاب قاتل جنایتکار
  2
  15
  ‌چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  دوستدار ایران و اسرائیل - لیدز، انگلستان
  این گوسفندای بیشرمی که الکی گریه میکنند رفتارشان چندش اورتر از ترکی نوحه سرایی کردن این اخوند خونخوار است
  1
  13
  ‌چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  fair 50 - رنتون، ایالات متحده امریکا
  جون به جونش کنی روضه خون دوتومنی هست! میلیارد میلیارد دزدیده ولی حرفهء قدیمی ولش نمیکنه! حالا هی شب شعر بزار، پیپ بکش، کیف خرکی کن که دور و وری هات بهت بگن عارف و متفکر، روضه خونی آسید علی گدا! روضه خون دوتومنی!
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  kamran2018 - لیون، فرانسه
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. عجب سوتی بدی دادی! قبول کردی که امام حسین با معاویه بیعت کرده. خوب در اینصورت چرا وصیت خلیفه آن زمان در جانشینی یزد رو قبول نکرد? در واقع معاویه که یک مرد سیاسی تمام و کمال بود تونست با پول و جواهر دهن حسین (سرور ازادگان !) و حسن رو ببنده ولی یزید که جوانتر و کم تجربه تر بود ضرورتی نمیدید به حسین از نظر مالی برسه و نتیجه جنگ کربلا شد که در اواخر مهر ماه (سال ۶۱ هجری , مطابق ۱۰ اکتبر ۶۸۰ میلادی ) اتفاق افتاد و هوا هم اصلا گرم نبود !
  1
  15
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. که ای کاش همون موقع نسل شیعه منقرض میشد حالا هم در نشده بزودی نسل شیعه و اسلام را منقرض میکنیم ما ملت ایران ;)
  4
  13
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. جد هفتم خودت به اسم حداقل میشناسی حاجی؟
  3
  3
  ‌پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::kamran2018 - لیون، فرانسه::]. نه جانم، بیعت نبود بلکه صلح، اونهم که توضیح دادم. مثلا شما با همسایه ات که خانمی هست صلح میکنی بخاطر آب دادن سر ظهر. ولی به این معنا نیست که مثلا باهاش کشتی هم بگیری. ولی اگر بیعت کردی، آن چیز دیگری هست. سوال بعدی!!!
  8
  3
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  kamran2018 - لیون، فرانسه
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. صلح به مدت ۱۰ سال یعنی که شما با خلافت معاویه مخالفتی نداری وباهاش بیعت کردی. این صلح برای معاویه هزینه بردار و برای امام حسین نان و آب دار بود! از مغلطه کاری بپرهیز!
  0
  7
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::kamran2018 - لیون، فرانسه::]. گرامی من با مرجع تقلیدم تماس و نوشته های شما را به ایشان نشان دادم. گفت: شماها از گروه فتنه هستید و از طرف امپریالیسم و صهیونیسم ساپورت میشوید. از رابطه با شماها باید اجتناب ورزید. امام حسین ع از معصومین ع هستند و هر کار و تصمیمی که گرفته از طریق علوم لدنی و برای حفظ قوم برتر خداوند، شیعیان بوده است.
  6
  0
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::kamran2018 - لیون، فرانسه::]. [::kamran2018 - لیون، فرانسه::]. این را هم گفت: جوابهایی که من به شما معرفی کردم مو لا درزش نمیره و بسیار منطقی، معقول و حکیمانه و از این سبب ستایشم کردند.
  6
  0
  جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  دوستدار ایران و اسرائیل - لیدز، انگلستان
  تفکر اسلامی کپنهاک دانمارک علم لدونی را حسین نمیدانست اسبش میدانست که وقتی رسید به کربلا اسبش ایستاد و فهمید که به کربلا رسیده و حسین خان امام هم از رفتار اسبش فهمید مرجع تقلید تو هم از الاغهای قم کمتر میداند زیاد بهشان توجه نکن اگر امروز اینقدر مضحکه مردم شدی برای همین توجه ات به مراجع نادان است .
  0
  3
  شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::دوستدار ایران و اسرائیل - لیدز، انگلستان::]. مگر فرقی هم میکنه، چه علی خواجه چه خواجه علی؟
  3
  0
  یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  kamran2018 - لیون، فرانسه
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. این مرجع تقلید شما خیلی بی سواده. غیر از من یک و نیم میلیارد مسلمون سنی مذهب به جز حضرت علی به عنوان خلیفه چهارم, بقیه امام ها رو قبول ندارند. اونها هم با امپریالیسم و صهیونیسم ارتباط دارند ?
  0
  3
  دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.