مرغ مینای سخنگو : روحت شاد رضا شاه

+423
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Otrish2006 - وین، اتریش

  روحت شاد رضا شاه
  232
  255
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  برجعلی - کلن، آلمان
  خیلی باحال بود. واقعا روحت شاد رضا شاه.
  229
  248
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  بد کاری کردی جوون حالا هم خودتو تو خطر گذاشتی هم این مرغ زیبا را الانه که ارتش بیست میلیونی عمام دنبالت میگردن اخه نمیدونی اسم رضا شاه از بمب اتم هم واسه اخوندا خطرناکتره ..
  168
  182
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند

  روح پلید اون کازاک زاده شصت تیر مافنگی بیعرضه خرفت نادان بی در وپیکر بی همه چیز بیشعور بیشرف زورگوی قاتل لاشخور در آتش ابدی جهنم باد !اگه باعرضه بود و شعور کافی داشت نمیذاشت که یک استوار(و نه یک درجه دار) هندی اونطوری بهش دستور بده و از کشور با خفت وخاری بندازنش بیرون!این هم در بیعرضگی اون نادان که طرفداراش دارن براش سینه چاک میدن شرحه شرحه از فراق!هاهاهاهاها بسسسسسووزید ای نادانان!آتیششش میزنم آتیششش به جون شما سفیهان که فرق آدم وطن پرست رو با یک سرسپرده انگلیس نمیدونین!
  272
  251
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Pir00z - آخن، آلمان
  شعور یه پرنده از بعضى ما ادمها بیشتره میبینى تروخدا
  162
  177
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  hamid swed - آمستردام، هلند
  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. راست میگی باید به امثال تو بی چشم و رو و جد و آبادت رو یه حالی میداد که الان از این ضرهای مفت نزنی , بزرگترین اشتباهش این بود که به مردمی باور داشت که از پشت بهش خنجر زدن در ضمن من سلطنت طلب نیستم, ولی کارهایی که رضا شاه و پسرش برای ایران و ایرانی کرد ,عمرا دیگه بزرگ مردی مثل اون پیدا بشه .
  162
  169
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::hamid swed - مالمو، سوئد::]. درست دیدم آیا ؟ تو سلطنت طلب نیستی ولی اینطوری دفاع میکنی ؟؟ چرا دروغ میگی ... ؟ ایا من به جز حقیقت رو نوشتم که اینطوری آتیش گرفتی ؟ مگه غیر از این بود که یک استوار هندی بهش دستور داد که کار اشتباهی ازش سر نزنه و فورا وسایل خودش رو برداره و با خانواده بر سوار کشتی بشه ؟ ایا غیر از این بود که اون رضامیرپنج دستورات انگلیس رو مو به مو اجرا میکرد؟ حالا گیریم راه آهن هم درست کرد ولی مگه خودش بیل زد ؟ تازه راه آهن هم به دستور انگلیس ساخته شد که قطار حامل مواد سوختی و سربازان سریعتر بره وبیاد !ایا این غلطه که چنان اتیش گرفتی که اینچنین آشفته نوشتی ؟دفعه بعد مودبانه تر بنویس چون من نمی تونم در مقابل کسی که اینطوری سفیهانه حمله میکنه ادبیات بهتری رو بکار ببرم!
  164
  154
  ‌پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  kalo palang - لندن، انگلستان
  فراموش نکنیم اگه رضا شاه نبود هنوز زنهاى ایرانى برقع به صورت داشتن.
  128
  140
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  هاها باحال بود! حالا باید دید این هنر از خود این پرنده است که به این قشنگی استدلال میکنه و حرف میزنه یا از خود حضرت همایونی ;) حالا یکی دیگه فردا میاد با یک مرغ مینای دیگه میگه: روحت شاد قولو ، روحت شاد شاه قولو، روحت شاد شاه هلو ، ای تو اون روحت چی آفریدی شاه لولو :)
  120
  112
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. ایول پسر آتیششش زدی اینها رو ! ;)
  113
  104
  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حکایتی - تهران ، ایران
  این چرندیاتی که اینجا در مورد رضا شاه کبیر عر عر کردی رو الان دیدم درسته برای ۲ سال پیش هست ولی‌ الان جوابت رو میدم هر چند این سایت هم با مزدوران و رژیم دستشون تو یک کاسه هست و کامنت‌های حق گویانه کاربران را درج نمیکنه و هر چی‌ که این مزدوران بی‌ همه چیز مینویسن بدون سانسور درج میکنه ولی‌ من میگم ،لولیتا یا هر .. که هستی‌ ،..ای مزدوران خود فروخته و وطن فروش تازی زاده آخر‌های عمرتون هست ،گیر مردم بیفتین نه به خودتون و نه به خانوادتون رحم میشه .تو روح مرده زنده هر چی‌ اخوندو طرفدار اخوندو هر چی‌ مزدور پفیوز
  61
  67
  ‌سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان
  حتی این پرنده از احمقهای حل شده سر فاضلاب ولی وقیه و مغولکهای ضد ایران درک و فهمش بیشتره
  52
  58
  ‌سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  استالین - ولادی وستوک، روسیه
  [::kawir - فرانکفورت، آلمان::]. تو که جز لوده گی و توهین چیزی دیگر بلد نیستی! خاک...
  26
  18
  ‌سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  shirzan e irani - استکهلم، سوئد
  دردت تو سرِ هر بی‌ وطنِ خائنِ مفلوک.
  29
  32
  ‌سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  عمو سعید - لیورپول، انگلستان
  Lolita. از همه اینها بگذریم یک چند تا دختر روسی بیار یک عشق و حالی بکنیم .چی کار به کار رضا شاه داری تو خشتک عمو پوتین بچسب و مالش را ادامه بده باشد که روز کارت بچرخد و چند روبل کاسب بشی.
  26
  34
  ‌سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان
  عجب پرنده باهوشی!
  27
  27
  ‌سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  کاربران جوان برای شناخت این مرد بزرگ ایران فقط 2 کتاب مستند و که هیچ نشانه ای از تملق و چاپلوسی در ان نیست را بخوانند وبدانند چرا ما باید رضا شاه را در حد کورش بزرگ بدانیم. گفتار و تکرا راین مرغ سحن گو یک مطلبی که بان یاد داده شده اما برا ی اینکه از صمیم قلب بگوئیم رضا شاه روحت شاد باید کتابهای خاطرات سلیمان بهبودی و همیچنین روز نگار اقای فرج الله بهرامی رئیس دفتر رضا شاه و همچنین وزیر در باره این مرد بزرگ را باید بخوانیم تا فقط نگوئیم روحت شاد رضا شاه بلکه بگوئیم اگر ایران پیغمبری دارد و یا پیعمبری داشته انهم رضا شاه است . من با صدای بلند میگویم رضا شاه ..شاه ایران نبود بلکه پیغمبر ایران بود. اضافه کنم و ان اینکه رضا شاه تنها فردی در تاریخ ایران بود که از تملق و چاپلوسی نفرت داشت لذا مطالبی که در این کتابها نوشته شده همه بر اساس واقعیات روزمره است و هیچ کلمه ای که حاکی از تملق و چاپلوسی در ان باشد شما نمیتوانید بینید.برای مثال میگویم روزی نمایندگان مجلس در مراسمی جمع بودند و نماینده مشهد بنام زواره شروع به تعریف و تملق از این مرد یزرگ کرد رضا شاه با صدای فریاد کشید
  11
  14
  ‌چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  بقیه 2. رضا شاه بزرگ فریاد کشید اقای رئیس مجلس کار رضا شاه بجائی رسیده که زواره باید از رضا شاه تعریف کند. بس است. تملق بس است . چاپلوسی بس است. .این پدر سوخته بازیها را بگذارید کنار. تمام کنید. در فکر ابادانی کشور باشید.رضا شاه احتیاج به تعریف ندارد. لذا از همه کاربران عزیز میخواهم این دو کتاب ارزشمند را مطالعه کنند و یادشان باشد که یک کتاب مربوط باقای سلیمان بهبودی از طرف اخوند ها سانسور شده و بسیاری از مطالب وواقعیات در ان نیست. لذا سعی کنید ان کتاب خاطرات سلیمان بهبودی بدون سانسور را مطالعه کنید. پس از مطالعه دقیق این کتاب خواهید گفت رضا شاه روحت شاد.اگر ایران پیغمبری داشت و یا دارد و انهم رضا شاه بود. از من قبول کنید که پس از مطالعه این دو کتاب خواهید گفت
  9
  13
  ‌چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.