ایران ای سرای امید تمام ایرانیان از گوشه گوشه میهن عزیز

+229
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  Jalal50 - تهران، کانادا

  نمره : 20
  10
  90
  ‌پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  bidad - اتلانتا، ایالات متحده امریکا

  لذت بردم، دستتون درد نکن، خسته نباشید.
  8
  92
  ‌پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند

  این آهنگ واقعا آدم را حیران میکند اما نکته جالب توجه این آهنگ این است که عموهای ترانه سرای این آهنگ (یعنی سه عموی هوشنگ ابتهاج) از پلیدترین و بیشرم ترین آدمهای روزگار بودند که با همکاری دربار بساط عیش و عشرت جنسی بی پروا را راه انداخته بودند تا جاییکه در اسناد اداره ساواک در ساواک (که منحصرا جهت امور سیاسی درباریان درست شده بود) آمده که(اگر آن مقام همایونی اجازه میدهد این چندنفر را به شیوه و متد جدیدی که در ویتنام آمریکاییها اجرا کرده اند شکنجه کنیم)!!
  102
  79
  ‌پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  Lolitaa -دلفت - هلند : آقای محترم نوشته ای نکته جالب توجه این آهنگ.!!! شخصیت و هنرمند ی استاد شجریان یا حتی آهنگ سازش چه ربطی با این موضوع دارد. مگر در مورد بستگان آهنگ سازش این کلیپ گذاشته شده یا نظرخواهی شده که حاشیه سازی میکنی. یاد آن شعر افتادم که میگوید : گنه کرد در بلخ آهنگری *** به شوشتر زدند گردن مسگری.
  47
  87
  ‌پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  راه ما راه حق راه بهروزی است / اتحاد اتحاد رمز پیروزی است !!! اگه فهمیدیم
  15
  96
  ‌پنجشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  خدایا سایه این استاد بزرگ رو روی سر ما طولانی نگه دار. عاشقشم
  8
  73
  جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Faryade_Khamoosh - آخن، آلمان
  من زیاد خاطرات خوشی‌ با این نوع آهنگ‌ها که از اول انقلاب تا اواسط دهه ۶۰ خورشیدی که در ایران بودم پخش میشد، ندارم. زمان بدی بود. خفقان، جنگ. غم، بگیر بگیر. همه جا بی‌ رنگ. رنگ‌های طوسی و سیاه زیاد تو ذهنم میاد، وقتی‌ به اون دوران فکر می‌کنم. این آهنگ هم در همان روز‌های اول انقلاب درست شده بود. آهنگ ساز این قطعه مرحوم محمدرضا لطفی‌ خودش شخصا این آهنگ را دوان دوان به رادیو ایران برد تا پخش شود. چندی بعد خود ایشون رو دستگیر کرده و به زندان انداختند. ایشون به یاد میاره که وقتی‌ در زندان بود ناگهان از بلندگوی رادیو در زندان این آهنگ پخش شد و آنجا فهمید که کدوم سرای امید؟؟؟
  2
  21
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  استاد شجریان حنجره طلائی پاینده باشی و سلامت و اولین سرودی که در ایران بدون آخوند و با سرنگونی رژیم در کل ایران طنین انداز میشود سرود ای ایران شماست
  2
  15
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  ایران خانه همه ماست. فرق نمیکنه کی سرکار باشه و چه حکومتی ایران خانه همه ماست و هزاران سال براش جنگیدیم و بارها گرفتنش ازمون ولی دوباره پسش گرفتیم و به بدترین شکل دشمن رو بیرون انداختیم. من آذری هستم و افتخار میکنم که ما برای این خاک شهدای زیادی دادیم تا صدام و دار و دسته عربهای متوهم رو از خاکمون بیرون بیاندازیم . بغداد پایتخت ساسانیان و طاق کسری عظیم و بحرین و خاک جدا افتاده و آذربایجان پاره شده و اشغال شده توسط روسها و گنجه و زادگاه مولوی و کردستان بزرگ تا سوریه همه رو به میهن برمیگردونیم البته نه با جنگ نه با اشغال نه با زور بلکه با اتحاد با برداشتن مرزها با یکی شدن ملت هم ریشه ایران زمین. عراقی فکر میکنند عرب هستند و بودند ولی برن تاریخشون رو درست بخونند آنها عرب نیستند. آذری ها ایرانی های اصیل آمیخته با قفقازی ها هستند و ریشه مغول ندارن. بحرینی ها ایرانی هستند و افغان ها و تاجیک ها اصل ایرانند.امیدوارم یه روزی اتحادیه ایران تشکیل بشه و دوباره عظمت و آزادی به این سرزمین برگرده.
  0
  13
  ‌چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  trust - بوشهر، ایران
  درود بر امپراطور و سلطان اواز ایران حضرت استاد محمدرضا شجریان . تاثیر گذاری او در موسیقی ایران بیشتر از هر خواننده زن و مردی بوده .چه خواننده های داخل و چه خارج از ایران.
  0
  4
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.