زنها همیشه دلبسته یک جمله محبت آمیز هستند حتی اگه دروغ باشه

+102
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۶
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  خوب یه مقدار هم شماها یاد بگیرید. صبح تا شب هر کامنتی مینویسم؛ همش منفی منفی! مگه ما دل نداریم.
  156
  112
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  پول باشه همه چیز درسته ...جمله اش هم نباشه مهم نیست. اینا فقط واسه همون فیلم هستش و بس واقعیت اینه که زنها اول چشمشون دنبال پول و ماشین طرفه بعد قیافه طرف اونم فقط واسه نظر بقیه که یه موقع نگن زشته و در نهایت حالا چهارتا کلمه هم گفت بد نیست ولی اساسا پول پول پول . البته زندگی مشترک اساسش سکس هستش و اگر نیاز سکس مردها نبود شک نکنید هیچ مردی زن نمیگرفت و اصلاً دنبال هیچ زنی نبود و متاسفانه این همجنسگرایی بیشتر بخاطر همین رفتارهای زنهاست که داره رونق میگیره چه در زنها چه در مردها. بیشتر این همجنسگراها بخاطر سرخورده شدن در روابط عادی رو به روشهای آسونتر آوردن یعنی نزدیک شدن به جنسی که میشه راحت باهاشون ارتباط برقرار کرد و این بدترین شکل پیشرفت انسان هستش که البته در مذهبی ها بصورت خفا و مخفی دنبال میشه و در مردم عادی داره بصورت عادی و معمولی جا می افته
  24
  120
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. من همیشه جانب انصاف رو رعایت می‌کنم! اگر اراجیف روایت ننویسی منفی‌ نمیدم! (حالا نه اینکه منفی‌ مثبت من مهم باشه ها!) ولی‌ چون گفتی‌ دارم میگم.
  1
  84
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  احتراز - دورف، آلمان

  خدائیش زن ایرانی‌ خیلی‌ سخته باهاش زندگی‌ کردن.
  25
  128
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۶
  msforugh - تهران، ایران

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. برو سایت خبرگزاری فارس چپ و راست بهت مثبت میدن اگه عقده‌ی مثبت داری. ببینم اصلا اینجا چیکار داری جز اینکه طرف کامنتت رو نخونده بهت منفی‌ میده
  27
  71
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. چرا دل داری تفکر جان اما دل بناکس باختی مثل چی بود اسمش فرفره نه چرخش .چلچله . اها یادم اومد چرخنده !! هرکه با ناکس نشیند . یک مثال برات بزنم که حالشو ببری . از قدیم گفتن . هرکه رفیق داله خوراکش گوشت مرداره . دال به زبان محلی لاشخور میشه . حالا خود دانی .
  20
  56
  ‌سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  خدایی ..... بعد از این عمل های زیبای چقدر زشت و بوزینه شدند ...بیخود نیست هیچکس تو ایران ازدواج نمیکنه
  5
  54
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. تفکر : من یکى از کسانى هستم با افکار جاهلانه تو کاملا مخالفم و همیشه در تقبیح و نکوهش افکار تو نظرمو گفتم ( دقت کن با افکار تو ) !! اماااااااا از شواهد معلومه تو ادم پر مطالعه هستى اما در تعجبم چرا افکار اخوند مابانه ، طرفدارى از نظامى که اگر این نظام مثلا در اروپا بود یک ساعت هم دوام نمى اورد میکنى و ایجاد تنش بین شیعه و سنى ( عمریها و از این دست کلمات ) میکنى !!! خب یک انسان عاقل هیچوقت از تو حمایت نمیکنه و بصورت خیلى ساده در این سایت و یا جاهاى دیگه تورو مورد انتقاد و سرزنش قرار میده !! که چرا در سال ٢٠١٦ از این دست افکار که همه بدون استثناء فقط خرافات ، مهملات بیش نیست انتشار میده . امیدوارم دنیا رو در یک کتاب نبینى و فکر کنى دنیا در همین یک کتاب خلاصه میشه !!
  5
  44
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. من به ایزد قسم دوست دارم . "دوست داشتن برادری". جدیدا خوب کامنت می‌‌نویس. ابراز علاقه به مایکل جکسون . زیبا دانستن این خانم خواننده دیروز. احسن احسن. همیشه می‌‌گفتم. گول این باور عمیق را نخور. آخوند وعده بی‌ خود می‌‌دهد. از بهشت .شراب .عراق سگی‌ .خانم بازی . غلام بچه . این باور عمیق خودش را در بهشت عربها راه نمی‌‌دهند . می‌‌گویند نجس . بعد به شما قول بهشت عربها را می‌‌دهد. ۸۰ سال خوم و راست . به اسم نماز . هیچ گارانتی هم نیست که به بهشت روید. تنها پشت در بهشت . ۸۰ سال جون کندیم نماز خواندئم . کجاست این ۷۰ هوری . عرق شراب غلام بچه ؟ همه این چیزها در روی زمین هم هست .مجبور نیستی‌ ۸۰ سال صبر کنی‌. شما را در بهشت راه نمی‌‌دهند . گویند مجوس نجس . گول نخور.
  18
  30
  ‌چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  scandal - برلین، آلمان
  زنان ایرانی بسیار جذاب هستند که با کمک عمل جراحی و آرایش شرقی به جذابیتشان بیشتر می افزایند و از طرفی هم باعث رونق بازار کار! پس فضولی موقوف و یکعده ایی همانند گربه زبون نباشند که دستشان به گوشت نمیرسه، نگویند پیف پیف گوشت بو میده و منم (= گربه) وگان شدم ;)
  22
  5
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  scandal - برلین، آلمان
  [::paksan - ایران، ایران::]. صحیح است، صحیح است، صحیح است! مخصوصآ زنهای آلمان دمار از مرد در آوردن و چه شگفت انگیز که یک مرد روسی که بسیار خوش تیپ و قیافه مردانگی داشت در این مورد چنین گفت که منو متحول کرد و آن اینکه، زنهای آلمانی کاری با من کردند (بی اعتنایی و سردمجزاج بودن)، که من به مرد بودنم مشکوک شدم که آیا من "کامل" هستم، تا اینکه به کشورم برگشتم و یک زن روسی دارم که بتازگی به مرد بودنم میبالم! بسیار وحشتناک، که بدینجهت آلمانیها از بس که مستقل و مشغول به کار هستند، وقت تولید و مثل و عشق را ندارند که نتیجه اش کمبود نسل جوان که مساویست با سیل هجوم مهاجرت از طریق پناهندگان!.
  8
  15
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  tom28 - تهران، ایران
  و آن جمله محبت آمیز این است: بیا خانم این حساب بانکی و تمام پول و سند خونه بنام تو. دست از سر کچلم بردار.
  17
  11
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  tom28 - تهران، ایران
  تحقیفات گسترده روانشناسی و جامعه شناسی و اقتصادی و ....در دنیا اثبات کردن که زن و منطق کاملا متضادند و اگر زنها بر اساس منطق تصمیم میگرفتن اقتصاد فاسد غرب ورشکست میشد. دقیقا به همین دلیل غرب این امکان را داشته که تمام دنیا را به بردگی بکشه و ثروتهای فاسد را یکجا جمع بکنه. برای مثال تا ۱۲ سال پیش سن شروع آرایش کردن بین دختران از ۱۸ یا حتی ۲۰ سالگی به بعد بود ولی آخرین بررسیها در سال ۲۰۱۷ اثبات کرد که دخترها حالا از سن ۱۲ سالگی شروع به آرایش کرد میکنند. مثال دیگه اینکه زنها بطور متوسط ۱۲۰ برابر مردها خرج لباس و لوازم آرایش میکنن بگذریم از اینکه چقدر خرج طلا و جواهر و جراحیهای زیبایی و پلاستیک میکنن ضمن اینکه تمام این هزینه ها را مردها پرداخت میکنن. و مهمترین خاصیت اینکه زنها منطق ندارن اینکه مردها را ۲۴ ساعته بخاطر پول تحت فشار قرار میدن و این باعث میشه که مرد ها همیشه درگیر کار و پرداخت بدهیها باشن که باعث میشه از سیاست بدور باشند و فرصتی برای اعتراض و انقلاب علیه حکومت فاسد نداشته باشند. بی منطق زن+ درگیری مرد= تولید ثروت برای غرب و مرگ انقلابها
  21
  9
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::paksan - ایران، ایران::]. لطفا جمع نبند همه زنها فقط به پول فکر نمیکنند باور کن اشتباه میکنی چون الان در ایران مد شده خانمها مهریه های آنچنانی و چشم هم چشمی و زرق و برق و.. این دلیل نمیشه که همه اینطور باشند هنوز هم هستند زنانی که فقط به تشکیل خانواده و به لذت بردن با همسر و فرزند حتی اگر مرد کم در آمد باشه هستند هنوز زنانی که به این چیزها فکر نمیکنند و پول و مادیات براشون اهمیت نداره لطف کن جمع نبند و همه زنها را یکجور قضاوت نکن و بیرحمانه حکم نده ممنون ;)
  6
  20
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::scandal - برلین، آلمان::]. حتما خواستی مرد سالاری در خانه حکمفرمائی کنه که خانم آلمانی هم زده تو ذوقت و فهمونده که اینجا ایران نیست و منم زن ایرانی نیستم ;) :) :) :) اتفاقا من فکر میکنم مردهای ایرانی باید همسر خارجی بگیرند تا قدر محبت و عشق و فداکاری زن ایرانی را بیشتر بدونند البته همه زنهای ایرانی فداکار نیستند ولی اکثرا ;) با گذشت و فداکار هستند ولی خوبه که با همسر روس خوشبخت هستی ;) :)
  4
  13
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۶
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  پیامبر اکرم ص فرمود: وقتی مرد به زن خود با محبت می نگرد و زنش نیز به او با مهر نگرد، خداوند به دیده ی رحمت به آن ها نگاه می کند.
  19
  4
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. البته ناگفته نماند محبت پیامبر فقط در پایین تنه خلاصه میشود چون معنی عشق و محبت را نمیدانسته ایشون فقط صیغه و عقد را میفهمیده و محبتش در رختخواب خلاصه میشده :) :)
  4
  23
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. چگونه پیامبر میتونسته به برده ها و کنیز هایش محبت کنه زن در اسلام فقط کنیز و برده هست و مرد هر جور و هر کار و بلائی که بخواد میتونه به سر زن در بیاره در اسلام زن شریک زندگی همسر نیست فقط وسیله ای برای رفع احتیاجات خاک بر سری مرد و خلاص ;)
  2
  19
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۶
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. نخیر، ارزش زن بسیار است. دین برحق خداوند بدون امیرالمؤمنین علی ع و بی بی دو عالم حضرت معصومه صدیقه طاهره فاطمه زهرا س کامل نمیشود. پس ارزش زن بی انتها است. بله، برای رفع حوایج هم هست.
  20
  2
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  scandal - برلین، آلمان
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. نه یکبار بلکه چند بار نوشته ام را بخوان که دچار سوتفاهم شدی ;) ;) ;) ;) ;)
  6
  3
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. علی :o شمشیرکش آدم کش از علی دیگه نگو اون دیده از محمد بدتر
  2
  12
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::scandal - برلین، آلمان::]. [::scandal - برلین، آلمان::]. بله کو کجا با کی چکار میکردند ;) کجا را بخونم
  2
  9
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::scandal - برلین، آلمان::]. اوه حق با شماست من اون قسمت مرد روس را چشمان شهلایم ندید ;) ;) :) :) کاملا حق با شماست و عذر خواهی میکنم ;) مگه این تفکر اعصاب واسه آدم میزاره :) :) باز هم معذرت
  1
  11
  جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.