خامنه ای با حضور در موزه عبرت ( زندان ساواک سابق ) خاطرات ۸ ماه حبس خود در آنجا را تعریف می کند

+46
رأی دهید
-457

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  aarian - تهران، ایران

  فقط ۸ ماه؟‌ای کاش شما هم به خاطرات همه کسانی‌ که تحت حکومت شما سالهای سال را در زندانها سپری کردند گوش میکردید....
  29
  364
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  DenaOslo - اسلو ، نروژ

  رهبر عزیز بفرمایند اگر ایشان در زندان سختی کشیده و از این صحبتها دوزاری ، بگویند که چرا در سیستم و نظام اسلامیه خود ایشان همین الان این همه زن و مرد روشن و غیور ایرانی به اسم مخالفت با نظام در زندان و شکنجه هستند !؟ ایشان ان همه به قول خودشان در زندان بودند که یک روزی مثل امروز جای خودشان را به بیگناهان و دانشجویان ایرانی در زندان بدهند و خود ایشان و (خودی های )رهبر هم بشوند زندان بانش !
  20
  317
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد

  اولا هشت ماه زندان اینهمه چاپلوسی نمیخواست از مجسمه ساز تا فیلم بردارو گزارش فردا مثل نوری‌زاد میندازن همهرو تو سطل اشغال این چاپلوس هارو ،لا عقل مثل شما دختر و پسر ۱۳ ۱۴ ساله را بخاطر اعلامیه اعدام نکردن،شرم داره در مقابل این همه جنایت این فیلم مسخره سر تا پا دروغ ساختید .
  21
  293
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان

  عجب چهره کریحی .
  33
  315
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  alirezagermany - فرانکفورت، آلمان

  کارگردان با افکت و تدوین و مونتاژ و صدا گذاری چه ابتکاری به خرج داده تا مردم حرفهای دروغشو باور کنن اگر هم راست باشه در برابر ظلم و ستم و جنایتی که خودشون به مردم کردن اینها همه هیچه
  11
  257
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  به وجود دروغگوى خیانتکارت. آدم یادش نیمونه که چشم هاش رو بستن یا سرش رو دولا کردن؟ اما کدوم خیابون با چشم بسته راست و چپ پیچیدن و اسم خیابون رو حس میکردى! رذل فریبکار.
  14
  254
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Elfar - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا

  ٨ سال در قبال فعلاً چهل سال سلطه و فرمانروایی. کاش کهریزک بودی و الان به عنوان رهبر ....انجام وظیفه میکردی
  9
  153
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۶
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  ماشالله ماشالله آقا؛ بزنم به تخته. با این سن و سال چقدر سریع وچابک از پله‌ها پایین و بالا میرید. خدا ازشون نگذره که شما را فقط بخاطر طلبه بودن اینقدر عذاب دادن. یه ماشالله هم برای این ذهن روان که اسامی خیابانها؛ مسیرها و نقشه این مکان مخوف را هنوز بیاد مبارک دارید. درود بر رهبر فرزانه؛ هدایتگر ولایت.
  439
  25
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا

  اصلان تو در زندان اوین نبودی ،آخه چطور میشود که تو در خواب بودی و صدای هم سلولی‌هایت را نشنوی،، تو را یک مرتبه به عنوان مشروب خوردن با شیشه بطری و چاقو کشی با همکاری محسن رفیق دوست در حرم رضا مشهد گرفتند که داشتی به مردم اهانت میکردی با در دست داشتن بطری مشروب و چاقو به مردم در حرم رضا و کتک کاری با کسبه حرم و چاقو کشی و خط و نشان کشیدن برای کسبه حرم رضا دستگیر کردند.بقیه هر چی‌ میگی خالی‌ بندی است.علی‌ دزد همان علی‌ دزد میباشد.
  14
  238
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Herzl - امستردام، هلند

  رهبر عزیز قربونت برم یه سرى به زندانهاى نظام مقدس جمهورى اسلامى بزن ببین چه خبره انجا حسابش کن توصیه از یک ادم نادان.
  13
  210
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اگر ساوک خطرناک و شکنجه گر بود کسی که در اینده رهبر ایران میشود را 8 ماه دستگیر نمیکرد بلکه این شخص را یا به زندان ابد محکوم میکردن یا محکوم به اعدام میکردن . شاید فکر کنید که کسی نمیدانست این عتیقه رهبر اینده ایران میشود . چرا خیلی خوب می توان این نوع انسانها را مشخص کرد در زندانها که به دنبال قدرت و مقام هستند از تند رویشان فورا" میتوان تشخیصشان داد.
  11
  186
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. این اغا تو الکی و به دروغ خودش را بعضی وقتها به مردگی و بی حالی میزند تا کشورهای قدرتمند جهان و مخالفان ایرانیش را فریب دهد , همه این گونه فکر کنند بزودی خامنه ای میمیرد و از شرش نجات خواهیم یافت .
  10
  189
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  به صورت مافنگی توجه کنید که چه گل از گلش میشکفه وقتی‌ مجسمه ‌های شکنجه شده رو تماشا میکنه. دقیقا همون لذتی رو حس میکنه که وقتی‌ دستور سوزوندن چهارصد و اندی بیخبر رو در سینما رکس آبادان میداد.
  15
  196
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  چقدر خوب میشد . اگر فیلم یا کلیپی هم از وضعیت امروز زندان و زندانیان دوران اخیر ار سال 1380 به بعد تهیه و گذاشته میشد . از زندانیانی که نه 8 هفته نه 8 ماه از کسانی که سالها بهترین دوران زندگی و جوانی عمرشان را در زندان گذرانده و بعضی هاشون هم هنوز منتظر یک روزنه امید برای رهائی از زندان لحظه شماری میکنند.زندانیانی که بحق جرم سنگینی نداشته اند . اما
  11
  150
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  انگوری انگوری - لندن، انگلستان

  رهبر جون از شیشه نوشابه چیزی نگفتی ! تعریف کن بچها خودمانی هستند !
  11
  169
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Arsham_roshan - فلوریدا ، ایالات متحده امریکا

  فرق اون زمان با الان اینکه جنایتکارهایی مثل تو تو زندان بودن ولی العان ازادی خواهان و حق طلبان تو زندانن نمونش خود کثیف.
  12
  157
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  yahya3212000 - برگن، نروژ

  ای بی‌شرف دروغگو! ننگ‌ به هر چی‌ آخوند و بی‌شرف مثل تو کثافت! این چرندیات رو واسه کی‌ میگی‌! آخه مگه مردم انقدر احمق شدن!
  12
  171
  یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  natasha1 - نیویورک، ایالات متحده امریکا

  اونقدراین ملعون جنایتکارنفرت انگیزهست که هر چه فشار به خودم اوردم نتونستم حتی یک کلیک کنم روی خبر ببینم باز چی نالیده ولی فقط خواستم کامنت بذارم که کاش لاجوردی اون موقع زندانبانش بود !!!!ور یزریز کرده بودش.یقین داشته باشین اگه بهش بد گذشته بود الان ۴۰-۳۰ سال بود در زندان اوین را بسته بود نه اینکه چند طبقه هم بهش اضافه کنه. کلا معلومه زمان شاه تو زندان بهش خوش گذشته وگرنه کی اگه ازجایی خاطره بد داره میره اونجا سر حال میاد . شاه عزیزم این مزدور ها را نشناخت وگرنه به قول فیلم مارمولک این جانور ها را می فرستاد ته موتورخانه جهنم و ۴۰سال ایران را نجات میداد.
  12
  118
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  روزی هم که شماها گورتونو گم کنید یک موزه جنایت اسلامی درست می کنیم.
  9
  135
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  persik - کیف، اوکراین

  ای خاک بر سر شاه ترسو که که بجای از بین بردن این غارتگران نشست توی هواپیما و در رفت و چند نسل رو بدست این درندگان سپرد حالا یه ایران مونده و چند میلیون گوسفند که از چندتا گرگ میترسند
  19
  109
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  آدم تماح و فراموشکار. الان هم قطارای خودت دارن قصه زندانهای ولایت فقیه تو رو میگن یعنی انقدر زندانهای رژیم ولایت فقیه تو افتضاح هستش دیگه زندانهای زمان شاه و ساواک رو فراموش کردند
  12
  107
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  شاه و شیخ - قم، ایران

  حضرت آشیخ، کسی که توی اون به قول شما "موزه" میافتاد اگر یک زندانی سیاسی واقعی‌ بود اساساً یا اصلا زنده در نمیومد و یا اگر هم در می‌آمد یک مرده متحرک بود و شما چه زندانی سیاسی بودی که پس از فقط ۸ ماه ناقابل سر و مر و گنده در اومدی و به مبارزاتت ادامه هم دادی؟؟؟؟!!!!چی‌ گفتی‌ و چه کردی که سالم آزاد شدی!!??اینجا دو حالت داره، یا حضرت شاه آدم خیلی متمدن وبا گذشت و انسان دوستی بوده و یا حضرت شیخ اصولا زندانی سیاسی نبوده اند..!!؟؟
  19
  89
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  محسن ۵۵ - گنت، بلژیک

  شرم آور است این حرکت ایشان،زندانها مملو از مخالفان است،بعد تو ...
  10
  94
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  من منم - سایتاما ، ژاپن

  همه اینها به کنار! شما میگویید یادتان نیست که چشمتان را بستند یا سرتان را آوردند پایین ولی یادتان است که اونجا فقط یک لامپ داشت و .... ضمنن شما گفتی که منوچهری گفت شما مثل ماهی لیز میخوری و از دست ما بازجوها خارج میشی و کارهای تو دانه دانه اش هیچی نیست و مجموعش رو خدا میدونه چیست شما با این سخن خود خودت را معرفی کردی و نقطه پایانی به این برنامه گذاشتی ! خدا بهت عمر زیاد بده تا وقتی که ورق برگشت به دست مردم محاکمه شوید و هر روز شما را به محله ها و شهرهای کل ایران برده تا مردم چهره شما را با آب دهان بشویند .و تا کل مردم ایران از کوچک و بزرگ این کار را تمام نکردند زنده بمانید .
  11
  99
  دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  DAADAA - تهران، ایران

  رهبرفرزانه شما که راست تعریف میکنید و همه هم باید باورکنند پس اگرتعاریف شما درست است چرا درحکومت خودت عین همین رفتارها دوباره تکرار میشود ؟ کسی که خودش چنین بلاهایی را کشیده باشد یا باید خیلی ظالم باشد که دستورتکرار آن را بدهد که دراینصورت هیچ فرقی با گذشته نخواهد داشت ویا دروغگو میباشد....حالا کدام در مورد شما صدق میکند؟!.
  10
  75
  ‌سه شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  ای ملت این خامنه ای نیست. باور کنید خامنه ای رو قبل از هاشمی سرشو کردن زیر آب چون میخواست دست و پای سپاه رو جمع کنه. چون برای خودش هم دردسر شده بودن. این بدل خامنه ای هست. خیلی تفاوت داره.
  42
  12
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  kawir - فرانکفورت، آلمان

  بیچاره ساواک...وقتی به کثافت گفت ای شکنجها تون بگید، فقط گفت بریم تو اون اتاق، تنها منظره ای که دیده اویزان کردن به صلیب بود، که به احتمال زیاد این کار را هم خودش با زندانیها در حین بازجویی دوران طلایی امام گور به گور میکردهکثافت بی بته اگر یکساعت تو بند ۲۰۹ اوی<ن زندانت میکردن فقط یک ساعت، اینجور کر کری نمیخوندی یا یک ساعت تو زندانهای خصوصی موسوم به خانه های امن اطلاعات (ها)،سپاه،بسیج،نیروهای انتظامی، وزارت اطلاعات وهزار زهر مار دیگر
  7
  51
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Dr.Alex - واشینگتون، ایالات متحده امریکا

  اگر می دانستند دلار ۷ تومانی را ۷۰۰۰ تومان خواهی کرد، بخاطر بیشرفی و دزدی و حماقت اعدامت می کردند! مرگ بر تو و تمام کسانی که باعث بدبختی این ملت شدند! ننگ تاریخ ایران هستی ابوبکر طهرانی داعشی!
  6
  50
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ

  بگور پدر تو پروستاتی .بزرگترین اشتباه و جنایت ساواک این بود که تو چلاق و بقیه مذهبی ها را از بین نبرد
  5
  58
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  ان شاءالله انقلاب که شد شما رو باز به همونجا میبریم تا حبستون رو کامل کنید، خداوندی که عزت دهد خفت هم خواهد داد ، روزگار بازگشت به پشت میله های زندان براتون دوباره فرا خواهد رسید
  4
  32
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  Habib43 - نیوکاسل، انگلستان

  تفکر اسلامی . الهی دورت بگردم جیگر اصلا میدونیدچیه تو رهبر من تو رییس من تو عشق من تو جیگر من فقط این ارزو رو تدی دلم نزار من از خداودن متعال و اقا تقاضا دارم ارزو دارم که شما رو ببینم الهی دورت بگردم جون جون ی یادی از دوران خدمت سربازی کنیم که منظورم رو میدونی نازم گلم 😘😘😘😘
  5
  28
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  aashena - اتاوا، کانادا

  خامنه ای تا دیر نشده عبرت بگیر
  3
  25
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا

  باید خامنه‌ای را با هر چی آخوند و مجتهد اسلامی را در همان زندان میکشتند و مثل شما‌ها میگفتند خودکشی کرده است.به امید روزی که ایران از وجود آخوند و مجتهد دروغگو و دزد و مفتخور پاک شود.
  3
  28
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  arya_japan - توکیو، ژاپن
  [::حاج حمید الله - وین، اتریش::]. داش حمید الله کجایی داش نیستی ..
  3
  3
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  اقای بزرگوار. انسان در این سن دروغ نمیگوید.چطورنمیدانید که شما را چشم بند زدند یا سرتان را پائین اوردند.و انگهی شما که در ان موقع یک روضه خان یا طلبه بیشتر نبودید پس فرهنگ و تربیت افراد و کادر اطلاعاتی کشور را دیدید که پس از تحویل دادن شما بسیار مودبانه با سرکار خداحافظی کردند. ایا این رفتار با رفتار مامورین ولی امر مسلمین جهان فرق نمیکند که فرد مظنون یا متهم را هنوز محاکمه نکرده با پاشنه کفش بهلاکت میرسانند؟؟ اقای بزرگ 20 دقیقه در حال توضیع دادن هستید و هیچ مطلبی که حاکی از شکنجه یا ازار بدنی باشد نتوانستید بگوئید . سعی می کنید بزرگ نمائی کنید مانند اینکه من یک روز دیدم اینجا روشن شد و این سابقه نداشت. ترا بان جدت قسم. ترا بان قرانی که اعتقاد داری واقعا فرمایشات شما یک مقدار که نه بلکه زیاد جزو مزحرفات و یاوه گوئی نیست؟؟ دیدی نتوانستی مطلبی از بد خلقی مامورین ان رژیم بگوئی. دیدی حکومت رافت اسلامی شما با حکومت اصطلاحا طاغوت چقدر تفاوت دارد. دیدی تمام ادعا های شما در رابطه با رافت اسلامی یعنی پشم. دیدی زمستان تمام شد و روسیاهی برای ذغالی باقی ماند. هر چند روسیاهی برای شما مفهوم ندارد
  1
  20
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  چون هم قلب تان سیاه است .هم لباس شما سیاه است و هم عمامه شما سیاه است. مهمتر انکه چهره تان سیاه تر از همه اینها ست. حال دیدید.نحوه برخورد مامورین سفاک و ادم کش ساواک را( ای تو روح ان کسی که تهمت ناروا میزند) ای تف بر هر کسی که برای چند روز صدارات و وزارت یک کشور را به جهنم تبدیل میکند. حال دیدید پس از 40 سال نتوانستید پله های اول ترقی و تکامل اجتماعی این ملت و این کشور را طی نمائید.حال می بینید ان پدر و. پسر پس از 57 سال انهم با دست خالی کشور را از حالت بربریت بیک کشور متمدن تبدیل کردند. حال دیدید که شما دشمنان واقعی این اب و خاک هستید.حال می بینید شما ایرانی نیستید.حال می بینید شما 80 ملیون ایرانی را باسارت گرفته اید.
  1
  13
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Majid reza - ملبورن، استرالیا
  نفهمیدم چرا " عبرت ". برای اونها که رفتن توش و الان رهبر شدن یا بعدی ها که ببینن و عبرت بگیرن دهان خودشون رو ببندن. ثانیا ما که فیلم مستند یا سینمایی با ژانر اکشن یا ترسناک نمی تونیم‌درست کنیم . چند ما دیگه فیلمش میاد " ابراهیم‌در آتش" در مورد زندگی این یارو تو زندان . مثل امام علی هم خدات میلیون خرجش می کنن برای مظلوم نمایی جهت عوام
  1
  4
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  مساوات - مساوات، ایتالیا
  میگن آدم دروغگو کم حافظه میشه !!! یادش نیست که به چشمش چشمبند زدند یا کله اش رو کرده بودند زیر صندلی!! لابد یادش هم نمیاد انگلیس تو آب نمک خوابونده بودش یا روسیه تو آب سرکه!!
  1
  11
  یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۶
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::Habib43 - نیوکاسل، انگلستان::]. عزیزم چند بار بگم بیا؟ دختر 10 ساله که نیستی نازت رو بکشم! بیا مسجد امام علی ع سراغ خادم رو بگیر. کنیه ام هست #فدای آقا# به حراست هم سفارش میکنم که بیای تو. چایی دارجلینگ بیار اگر زحمتت نیست.
  7
  0
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. میخوای یواشکی ببریش استخر ;)
  0
  2
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۶
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. حقیقتش عرضم به حضور شما، دروغ چرا! شنام تعریفی نداره، سونا رو بیشتر ترجیح میدم.
  6
  0
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  موزه عبرت خود تو هستی . الان طوری شده که ساواک در مقابل دستگاههای امنیتی سپاه شده خاطره و حتی سیاسیونی که اون زمان هم رفتند زندان میگن خدا پدر شاه و ساواک رو بیامرزه. ببین چی سر ملت آوردن .
  0
  1
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. چی میزنی :o کلا نرمال نیستی :) :)
  0
  2
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. البته برای تو و امثال تو و استادت طوسی سونا و استخر فرقی نداره ;)
  0
  3
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۶
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::شنبلیله خانم - اسلو ، نروژ::]. پیانو؛ بغلش هم کمی گیتار.
  4
  0
  دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان
  اگر تو 8 ماه در ناز و نعمت و با حضور وکیل مطابق قانون زندانی شدی افرادی نظیر امیر انتظام در عمر 40 ساله نکبت تو زندانی بودند و حتی یک کفش هم نداشتند.
  0
  0
  ‌سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۴:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  دروغگو میشه آدم یادش نیاد چشماشو بستن یا سرشو پایین کردن مثل سگ دروغ میگه
  0
  1
  ‌چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.