انتقام دردناک یک زن از همسرش

+160
رأی دهید
-210

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان

  درود بر این مرد و همه مردای باجنبه دیگه که زنشون یا دوست دخترشون رو دوست دارن و طرفشون اینقدر رو خونسردی و جنبه شون حساب میکنه که از این دست شوخی ها باهاشون میکنه.درد بلات بخوره تو سره هرچی نامرد و پسته که زنشون ازشون میترسه.
  22
  196
  ‌سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  نره خر با اون هیکلش مثل بچه کوچکها جیغ و داد میکنه آبروی هر چی مردِ است را بردی که! جای ما بودی که گلوله در یک پایت، خمپاره در پای دیگرت، ژ3 در یک دست و آر پی جی در دست دیگرت و سه نفر مجروح هم روی دوشت داشتی حمل میکردی و تازه برای بقیه دوستان جوک تعریف میکردی چه میکردی؟ ;)
  163
  142
  ‌سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Jalal50 - تهران، ایران

  کاملا مشخصه که ساختگیه واسه خودشیرینی.
  39
  129
  ‌سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. برو آقا خجالت بکش، لاف زدن هم کار هر کسى نیست. شما نمیدونى فشنگ چه رنگیه، حرف از خمپاره میزنى. درد و بلاى سلطنت بخوره تو سر شما نمک نشناس ها.
  110
  80
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  AЯMAN 2000 - نصف جهان، ایران

  به نظر میومد فیلم دارن بازی میکنن. اینهمه چسب به بدنش چسبوند و طرف بیدار نشد ببینه چیه؟! همه اش رو هم که اجازه داد بکنه ،‌ فریادهاشم که تا آخر به یک شکل بود و مثل بچه ها عکس العمل نشون میداد، به هر حال نابود رژیم جمبوری عصلامی!!!!!! ;) هه هه
  22
  98
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. سبک مغز ، مغز فندقى اگه تو کله خالیت دوزار نخودچى بود میفهمیدى که خوزستان با جنگ ساخته شد ! چطور ممکنه که خوزستانى باشى ولى گلوله کنارت شلیک نشده باشه یا شلیک اسلحه رو تجربه نکرده باشى !!؟؟ چرند و مهمل گفتن هم حدى داره !! البته از تو بیش از این هم انتظارى نیست !!
  47
  81
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. سبک عقلک جنگ از شهر من شروع شد و بهتر از هر کس میدانم جنگ چیست! در واقع آن زمان که شما از ترس خود را خراب کرده بودی و دنبال شورت مبارک میگشتی که پایت کنی و زودتر فلنگ را ببندی ما برای مملکتمون جلوی دشمن ایستادیم و بودیم و هر وقت هم لازم شد باز هم هستیم بزدل همایونی که فقط از پشت کامپیوترت واسه مردم ایران نسخه میپیچی و دلاور میشی! البته این صفحه یک صفحه طنز و شوخی است و بنده هم این را برای خنده گفتم و اونهایی که فهم و شعورشون میرسه فهمیدند که یک شوخی بود حالا اگر شما طیق معمول سبک عقل تشریف داری و نفهمیدی مهم نیست میتونی به کارت تو صفحه های مختلف ادامه بدی و درمورد کره و مربا یا نخود و لوبیا هم مطلب گذاشتند پاچه خواری برای سلطنت کنی و حرفهای بی ربط بزنی دیگه کسی که تو را در این سایت به چرند گفتن و مزخرف گفتن و بی ربط کامنت گذاشتن نشناسد باید خواجه حافظ همایونی باشد! ها ها ها
  43
  58
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. از انتخاب اسم کاربرى شما پیداست که چه افکار عمیقى دارید، موفق باشید و مواظب باشید گلوله و خمپاره بهتون اصابت نکنه. اگر قرص هم بخواهید، لوله تا داره، بنویسید براتون بفرسته!
  51
  32
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. کلاه قرمزی جان برای شما و بقیه که شاید در جریان نیستند داستان این سبک عقل را تعریف کنم تا بدانید اینها چرا تا اسم مرا می بینند اینقدر میسوزند عزیز! چهار پنج سال پیش اینها یک باندی درست کرده بودند در تالار همین سایت. آن زمان تالار شلوغ بود و اینها هر کدام با چند آی دی فعالیت می کردند و پاچه خواری برای شاه میکردند و هر که چیزی غیر از این میگفت بهش حمله میکردند. وقتی بنده وضع را اینچنین دیدم وارد تالار شدم و بعنوان کسی که هیچوقت از هیچ حزب و گروهی یا عقیده خاصی دفاع نکردم و سعی کردم همیشه احترام به همه هم بگذارم به گذاشتن مطالب خودم که اکثرا مقالات و کتابهای بسیار آموزنده بودند مشغول بودم. تا اینکه در یکی از این بحث ها خیلی دوستانه و محترمانه از یکی از این سلطنت طلبهای دو آتیشه سوالی کردم و پرسیدم چرا شاه فقید در شرایط سخت کشور را همیشه ترک میکرد؟ در اینجا بود که این سبک عقل نادان که با آی دی <مودب الممالک> فعالیت میکرد آمد و گفت: اگر شماها انقلاب کردید چیز خوردید (با عرض پوزش حتی به زبان آوردنش هم برای بنده سخت است و اینجا هم اجازه ش نیست!)
  37
  46
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  ادامه. بله عزیز گفت: اگر شما انقلاب کردید که چیز خوردید و بروید و التماس پسرش شاهزاده بکنید تا بیاید نجاتتان بدهد و اگر پدر و مادر شما انقلاب کردند که آنها چیز خوردند و آنها بروند التماس شاهزاده بکنند و کلا مردم ایران چیز خوردند که انقلاب کردند!!! اینجا بود که بنده احساس نکردم به خود من توهین نشده بلکه به مردم کشور و پدر و مادر همه توهین کردد و من هم با این سبک عقل درگیر شدم و اون <حمید تن تن> بی تن هم که خواهرش را به این سبک عقل داده و فامیل هستند آمد و از این طرفداری کرد و البته خواهرش هم که< اصفهان نصف جهان> بود هم به جمع مبارزین پاچه خوار پیوست و توهین و فحاشی این گروه به بنده شروع شد! این داستان آنقدر ادامه پیدا کرد که این بنده های همایونی حتی متوسل به همه کاربران شدند و تاپیک قولو را بایکوت کنید راه انداختند هاهاها ولی بدجوری خورد تو ذوقشون و دربدر شدند و پس از عوض کردن چند آی دی و زور زدن همه را آنجا ما تار و مار کردیم و این بدبخت سبکحال حالا یکی دو سال است با این آی دی سبکبال فعالیت میکند و اون یکی با آی دی <حاج حمیدالله> هاها
  37
  46
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  ادامه. اینطور شد که ما به جمع انقلابیون پیوستیم و چون یک تنه به ارتش همایونی زدیم و کاسه و کوزه این جماعت بیسواد و پاچه خوار را جمع کردیم و همه شان را تار و مار کردیم این است که اینها بخصوص این دربدر سبک عقل که باعث و بانی بود و خیلی هارت و پورت میکرد و فکر نمیکرد اینطوری ضایع بشه الان هر وقت اسم قولو را که می بیند داغش تازه میشود و باید عقده های قلمبیده شده خود را یک جوری به نمایش بگذارد.جالب است همین سبک عقل وقتی با این آی دی جدید تازه آمد سعی کرد ناشناس بماند و جرات گفتن یک کامنت هم به من نداشت (رجوع شود به کامنتهای اولیه سبک عقل!) و اولش هم خیلی با احتیاط و ترس و لرز یک کامنت به من داد ولی من درجا شناختمش چون مثل گاو پیشونی سفیده! هاها بعد از اینکه من شناختمش دیگه دوباره زد به سیم آخر و با دیدن اسم من خاطراتش تازه و هر بار اشک در چشمانش جاری میشود و باید کمی عقده بترکونه تا کمی سبک بشه! بهشون حق بده دوست عزیزم اون همه آدم با اون همه آی دی و یک نفر تک و تنها آش و لاششون کنه واقعا هم در ذهنشون نقش میبنده دیگه ;-))
  38
  42
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  قولى جان، شما اگر بلد بودى جلوى دشمن بایستى، یقه آخوند رو میگرفتى، نه اینکه هر کجا مطلبى در مورد پهلوى نوشته شد بخاطر هفت هزار تومن ملاق بزنى.
  40
  33
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  آفتابه همایونی مظنه خوب دستته این قیمتی که گفتی قیمت امساله که میگیری یا سال گذشته؟ باز هم که خودت را لو دادی ضایع الممالک؟ یادت میاد چه کاری باهات کردم دربدر الممالک؟ حالا فک و فامیلهات به کمکت می آیند چون تو یکی تنهایی تنبون پات هم نمیتونی بالا بکشی هاهاها استدلالت هم در حد بچه چهار ساله بود سبک عقل مطمئن باش منم اگر مثل تو سنگ کسی را به سینه میزدم و اگر کسی چیزی بگه خودم را برایش جر و واجر میکردم حتما برایش اسلحه دست میگرفتم و می جنگیدم و نه مثل جنابعالی اون سر دنیا بشینم و .... گنده تر از دهنم بکنم ولی از سایه خودم هم بترسم! برو بچه جان برو بیشتر از این خودت را مسخره همه نکن چند سال است داری یک ریز فقط ضایع میشی ده تا هم آی دی عوض کردی و هر دفعه ضایع تر از سری قبل شدی و باز هم از رو نمیری! برو آخر عمری جا فقط چرند گفتن کمی..... لااقل اطرافیان نگویند چه خوب شد که گورش را گم کرد و چند تا .....حواله حتی مرده ات کنند بنده حقیر! .....
  36
  27
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان

  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. دمت گرم داداش خدایی با این لافی که زدی خوبه که بنر سایت ترک نخورده. ناگفته نماند که خوزستان یعنی خود خود ایران و میعادگاه دل عاشقان وطن اما خوب این تفسیر شما فقط از یه هشت پا برمیاد انجام دادنش.تصور کردم آر پی جی یه دست و لسلحه دست دیگه و سه نفر رو شونت و خمپاره تو پات و ترکش تو اون پات واقعا در لاف حریف نداری. محض شوخی بود کامنتم . آبودان و خوزستان و مردمش عشق ما هستن.
  14
  36
  ‌چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. سبک عقل مگه شخصى رو از ظاهرش قضاوت میکنن !! یعنى اگه اسم کاربریم بنام انیشتن بود من پروفسور میشدم !!؟؟ ببین خدا شفات بده ، جان بچه ام از ته دل برات دعا کردم ! یه بار نشد یه کامنت منطقى و انتقاد عقلانى داشته باشى ! همش چرند میگى ! یه اطلاعات سازنده بده جهار تا چیز هم از تو یا بگیریم !! انگشتت رو فرو کردى زمین همینجورى دوره خودت میگردى !! ناموسا بنده شخصا معترف هستم از خیلى از این کاربرها خیلى چیزها یاد گرفتم ، کبالت از کرج ، همین قولو کاکاى ابودانى خودمون در مورد تاریخ سیاسى گذشته خوب و بد هر کسى باید بیان بشه حتى پدر خودمون! از رو تعصب و حقوق بگیرى نظر نده بینوا !! احتیاج به قرص ندارم ! ماهى زیاد بخور مغزت روبراه بشه تا دیگه چرند نگى !!.
  25
  27
  ‌پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. قولو جان کاکا برو دارومِت!! حرف حقیقت تلخه و اون تلخى خیلیها رو سوزونده !! سلامت باشى عزیز !! .
  28
  26
  ‌پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. با تشکر از لطف شما،. حالا شما از پدرت ایراد میخواهی‌ بگیری، بگیر، من مانع نمیشم. اما اگر حرفی‌ غیر منطقی‌ بزنید، در حد توانم سعی‌ در تصحیح تان خواهم کرد.
  35
  18
  ‌پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. شاید دیگران از روى ظاهر اسم قضاوت نکنند، ولى من میکنم. به نظر من انتخاب اسم کاربرى حتما دلیل و معنایى هم باید داشته باشه. من وقتى چهره شما رو از روى اسم کاربریتون تو ذهنم ترسیم میکنم، یک دلقک به نظرم میاد که میخواد ضمن بیمزه بودن اداى با نمک هارو در بیاره. بگذریم، حالا شما دوست دارید سرتون رو مثل کبک زیر برف کنید و از کپى و پیست هاى بعضى مزدور هاى رژیم چیز یاد بگیرید، اختیار با شماست.
  30
  20
  ‌پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۴:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خب همین منطق تو ثابت میکنه که تو کله فندق کار گذاشته شده سبک سر !! نه تنها بزرگان اهل خرد ایرانى بلکه تمام دنیا همیشه تاکید میکنن که از ظاهر قضیه هیچ کسى رو تجزیه و تحلیل نکنید ! شما باید هم فرق داشته باشین مگر میشه عملکرد و دیدگاه یه ادم سالم با یک سبک مغزى مثل تو یکى باشه !!؟؟؟ اسم کاربرى بنده به عشق پسرم هستش که عاشق کلاه قرمزیه سبک سر ! یه لحظه به خودم اومدم و به خود گفتم منو باش که چه زورى میزنم ! نرود میخ أهنى در سنگ !! اخه به گوش روان پریشانى مثل تو آیه یاسین هم خوندم نفهمیدى پس دیگه چاره ایى نیست که همینطور رهایت کنیم و دست بدعا بلکه سرت به سنگى یا سنگى به سرت بخوره و عقلت کمى بیاد سر جاش !!!!!
  31
  21
  ‌پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. آفرین به متانت شما که یاسین خوندن هم بلدید. پس با یک حساب سر انگشتى اگر پسرتون هم شما رو دوست داشته باشه باید مثلا اسم کاربرى خل ملنگ رو انتخاب کنه، نه؟
  26
  18
  ‌پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. کافر همه را به کیش خود پندارد !!! خودت مغز فندقى هستى فکر کردى همه مثل خودت هستن !!!؟؟ .
  27
  14
  جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::Alish_uk - بیرمنگهام، انگلستان::]. دم خودت گرم داداش بنر سایت را تا حالا چند بار ترکوندم این بار اول نیست ولک منو انگار نشناختی؟ خوب نگام کن! ها هشت پا چیه ولک لازم شد هزارپا میشم میام براتا ;) شما هم عشق ما هستین و هر جا هستی شاد و سلامت و پیروز باشی عزیزم
  26
  13
  جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. چاکرات کلاه قرمزی عزیز ببخش دیروز فرصت نکردم سری به سایت بزنم! با این حساب اینطور که این سبک عقل مغز فندقی اعتقاد داره میشه نتیجه گرفت اسم سبکبال را انتخاب کرده چون سبک بال بال میزنه! البته الان دیگه زده به سیم آخر و مدتیه دیگه سنگین بال بال میزنه اینه که اسمش را باید به سنگینبال تغییر بده خخخخ البته بنده خدا سبک برمیداشت کلی اذیت میشد حالا اگه بخواد با این عقل سبک و ناقصش سنگین برداره خدا کنه جر مر نخوره یا پاره پوره نشه ;)
  30
  11
  جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. تو این همه سال که تو این سایت هستم آدم به .....و بی خاصیت تر از تو ندیدم! سبک عقل ....کلاه قرمزی عروسک معروف که خالق آن هنرمند عزیز و دوست داشتنی آقای ایرج طهماسب هستند تمام نسل ما از آن خاطره داریم و باور کن سبک عقلک در ایران نه فقط بچه ها بلکه بزرگترها هم آن را خوب می شناسند ولی اون شاهزاده مفنگی شکم گنده و بت بی خاصیت تو را هیچ کودکی که هیچ حتی جوانان و نسل جدید اصلا اسمش هم نشنیدند بدبخت! اینقدر به کامنتهای من حسادت بکن تا بترکی دربدر! .... فقط مراقب باش این سری هم کارت با....شدن راه بیوفته و بدتر نشه ها ها ها
  32
  13
  جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. قولو جان فداااات ، تو پَرِ سبک پر بزنى ، ستاره بچینى ، فداااااات ، بوس بوس ، خداحافظ ( مدل جناب خانى بود !! زنده و سلامت باشین قولو جان !! وٌلِک خیلى میخوامت !! .
  28
  12
  جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا::]. همیشه سلامت و شاد باشی ، سبک عقل پرپر کنی ، ستاره بچینی ، این سبک مغز هم بسپارش به خودم نمی بافمش می شکافمش ;) فدات بوس بوس
  28
  12
  جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  Hamzoh - بروکسل، بلژیک
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. قولو جان قسمت اول نوشته هات خیلی با مزه بود کا. فقط یادت رفت بگی تو اون شرایط توی شط باید شنا کنان یه زیر دریایرم بوکسل میکردی ...
  5
  17
  یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  چطور اون مرد قوی هیکل سیاهپوست. تحمل درد سوزنهای خالکوبی رو بازوها وتا اثر دست روی سینه اش را داشته ولی برای چسب مومک موها اینهمه شعبده بازی در میاورد. یک شو بود بنظرمن....
  3
  7
  یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.