وقتی سر و کارتان با شرکت بیمه می افتد!

+187
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  sama128 - شیراز، ایران

  تعریف مدیر: مدیر در جمهوری اسلامی ایران به فردی گفته می شود 1- سواد و تجربه نداشته باشد 2-با پارتی و پارتی بازی سر کار آمده باشد 3- حقوق های چند ده میلیونی با پاداش بگیرد 4- انواع رانت -اختلاس - پارتی بازی - باند بازی و فامیل بازی را بلد باشد 5- بدون کوچکترین ترسی از پاسخگویی به راحتی آب خوردن بیت المال و سرمایه مملکت را حیف و میل یا به جیب مبارک بزن 6- در زمان تودیع و معارفه ضمن مشخص بودن پست بعدی برای بخور بخور های بعدی به نحو شایسته ای بابت گند کاری ها در پست قبلی از ایشان تقدیر بشود 7- اساسا نگران چیزی نباشد چون بازرسین و مسئولین بالادست نیز دستشان با این مدیر در یک آخور است و جای نگرانی نداشته باشد. این یعنی تعریف یک مدیر نمونه و کارآمد و با ایمان و مخلص در نظام جمهوری اسلامی ایران.
  1
  43
  ‌سه شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  از جماعت بیمه و بانک کثیفتر در ایران نداریم. یعنی صد رحمت به دزد و قاچاق فروش. من توی انفورماتیک هر دو مجموعه کار کردم. یه عده مدیر و کارمند مفت خور و بی تربیت زیاده خواه. 100تا یکی آدمن. مدیران دزد و بی حیا. البته تقریبا 90 درصد بنگاههای اقتصادی و صنعتی دولتی و خصوصی بزرگ در ایران همین هستن. اما بیمه ها و بانگ ازگلتر از بقیه.
  2
  25
  ‌چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  خیلی قشنگ و مودبانه سیسم ادارات جمهوری اصلامی را بتصویر کشیده,دستتون درد نکنه خسته نباشید
  0
  15
  ‌چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  tom28 - تهران، ایران
  [::sama128 - شیراز، ایران::]. این سیستم بیمه یا بهتر بگم کلاهبرداری قانونی در روز روشن توسط انگلیسیها اختراع شده و در آمریکا تکمیل شده که تحت فشار و آموزش انگلیس از چند سال گذشته دقیقا در ایران اجرا میشه و اگر فساد آخوندی را به آن اضافه کنیم مدل ایرانیه کامل میشه این . بنده سال ۹۲ یا ۹۳ تبریز بودم که آتش سوزی نسبتا کوچکی شبانه در بخش انبار بشکه های خالی کارخانه شیرین عسل رخ داد که مالک شرکت فقط یکماه قبل بیمه کرده بود. بعدشم ظرف یک هفته کارشناسی شد و نزدیک ۵ میلیارد تومان خسارت از بیمه گرفتن و بخش تولید را با بخشی از همین مبلغ گسترش دادن. یکی از دوستانم که کارشناس درجه یک دادگستری بود بعدها به من گفت که کارشناس آتشسوزی و بر آورد خسارت پرونده شیرین عسل از فامیلهای مالک شرکت و قاضی (آخوند) بازنشسته بود که دامادش مدیر عامل منطقه ای شرکت بیمه بود و ۲ میلیارد از ۵ میلیارد را گرفتن تا کل سناریو را برنامه ریزی و اجرا بکنن که موفق هم بودن. این تنها کارشون نبوده و ۱۰۰ ها میلیار از این راه خوردن و فرار کردن و در ونکوور کانادا در ویلاهای ۲۰۰۰ متری زندگی میکنن و مشغول بسار بفروشی هستند.
  3
  6
  ‌پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.