فشن شوی بازیگران ایرانی روی فرش قرمز در جشن حافظ

+78
رأی دهید
-26
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  حالا منتظر باشید. چگونه خون شهیدان ما داغ می‌‌کند. و شروع به فحش گویان. خون هم خون شهیدان سابق . چه مخالف چه موافق. در زمان جنگ . خون امروزی چه عرض کنم . فقط زورش به چادر زری خانم می‌‌رسد. ۸ میلیون مهتاد. دزدی. بیکاری. فساد . شادزد ۴ میلیاردی. هیچ بخاری از خون شهیدان امروزی بلند نمی‌‌شود. از خانواده شهیدان عزیز که چه عرض کنم. سابق مذهبی‌. اعتقاد .راستگو. بله شریف هم. و امروز انگار خون شهیدان خود را با یخچال و کولر اداهی بنیاد شهید عوض کرده‌اند
  11
  32
  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶
  ۴۵
  brother25 - لندن، انگلستان

  بسیار زیبا و عالی ، برازنده بانوان ایرانی ، به امید روزی که حجاب اختیاری شود
  6
  46
  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰
  ۴۰
  pat & matt - هستینگز، انگلستان
  چقدر این زن ایرانی‌ زیبا همراه با نمک هست ،،،،،من اون برق مهربنی که تو چشم دختر ایرانی‌ دیدم توین اروپا ‌ای ندیدم
  14
  28
  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۴
  ۴۹
  Jalal50 - ونکور، کانادا
  چه خانمهای زیبا ، خوشگل و با وقار. واقعا که با حجاب و روسری چقدر متین تر میشن. هرچه خانم خپل کپل گنده واسه شوهر بدام انداختن راهی خارج از کشور شدن.
  23
  9
  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۲
  ۴۵
  brother25 - لندن، انگلستان
  [::pat & matt - هستینگز، انگلستان::]. اخه چقدر زجر کشیدی ، چشم بصیرت میخواهد تا خوب ببینی ، یه نگاه عمقی به صورت دختران امریکای جنوبی بندازتا معنی زندگی و شادی را بفهمی . پس چی یاد گرفتی اینجا؟
  14
  16
  جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۹
  ۴۰
  pat & matt - هستینگز، انگلستان
  [::brother25 - لندن، انگلستان::]. از یه بود قضیه در مورد دخترا آمریکایی جنو بی‌ و تا یلند درست میگی ولی‌ منظور من در مورد دختر‌ای اروپا بود
  1
  4
  شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۹
  نظر شما چیست؟