امیر آرام , مردی که زن شد و دارد بچه دار می شود

+173
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا

  موضوع اینه که ؛ تو ایران . زن بودن به خودی خود جرم ه . حالا به این شکل و بعدش به اون شکلش . نمیدونم چقدر میتونه سخت باشه. من بودم هیچ وقت تو ایران زن نمیشدم. .
  32
  82
  ‌چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰
  ۳۴
  dast nayaftani - ملبورن، استرالیا

  چرا چرت میگین آخه؟؟؟ میگه اگه به چیزی ایمان داشته باشی‌ می‌شه یه حرف چرت این زده شما هم از روش تیتر زدین!!!!
  14
  65
  ‌چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اگر ترانه خانم خواستید شوهر کنید من داوطلب هستم با کمال میل با شما ازدواج کنم ;) ;) ;)
  105
  25
  ‌چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵
  ۴۱
  pat & matt - هستینگز، انگلستان
  ازخدا شه یکی‌ الان ،،،،،،،،،،،،،،،،میذاره محرز
  22
  4
  ‌چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳
  ۳۰
  هانی‌ - اسلو، نروژ

  دوستان این موضوع بالاتر از سطح درک من هستش(چون دیپلم ردی هستم).ولی‌ خوشحالم از اینکه ترانه خانم به ارزویش رسیده،حال بعضیها برای حل مشکلات و گرفتاری خود دست به دامن امام بیژن یا امام قلقلکی میشوند،ولی‌ ترانه خانم به علم پزشکی رو آوردن.آرزوی موفقیت برای ایشان و بقیه دارم.
  6
  81
  ‌چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
  ۲۱
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  زن بودن بخودی خود جرم نیست بلکه این جو جهانی که با ماهواره دارن زن شدن رو مد میکنن خیلی چیزا رو عوض کرده. تو ایران سلمونی بری در جا ابروتو مثل گی ها آنکارد میکنن اعتراض هم کنی تعجب میکنن. اصطلاحات بکش مرگ منی و تی تیش بازی از طرف پسرا خیلی دیده میشه،حالا درصد قبولی دانشگاه و درصد استخدام دخترا که بیشتره رو کاری ندارم. تو ایران بخصوص تهران یه دختر که یه کار معمولی داره سریع میتونه از بانک وام خرید پراید بگیره پشت چراغ قرمز هر دختری که با نه نه ش قهر کرده یه ماشین سواره ولی پسره باید از هفت خوان رستم بگذره تا درخواستش تازه مورد بررسی قرار بگیره. تو خارج هم که معلومه ،در خانواده اول حق با بچه هاست بعد خانم خانه بعد سگ و گربه بعد لزبین همسایه که دوست جیب آقاست بعد با چند واسطه مرد یه حق کوچکی در این نظام کاپیتالیستی داره. زن بودن مد شده راحت تره دیگه مثل قدیم هم لازم نیست بزائی میتونی به فرزندی قبول کنی و حقوق گاردین(حق سرپرستی) رو کامل با مزایا دریافت کنی و خیلی چیزای دیگه. جهان پهلوان تختی هم اگه تو این شرایط زنده بشه شاید بدش نیاد یه سرخاب هم به صورتش بماله!
  52
  28
  ‌چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۹
  ۴۱
  pat & matt - هستینگز، انگلستان

  ازش سوال می‌کنه تا حالا نه امید شودی میگه نه اصلا،،،،بد قبلش میخواسته خود کسی‌ کنه،،،،،،،،،بد میگه من کافه آرزو کنم حامله میشم
  5
  26
  ‌چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۹
  ۴۱
  ukang - لندن، انگلستان
  کاش بیائی به من هم آرایش کردنو یاد بدی.. از شوخی‌ گذشته براش آرزوی موفقیت و آرامش در جلد جدید و واقعیش می‌کنم، ولی‌ بنظر من این تصمیم خودش بوده و حق داره ولی‌ بچه دار شدن دیگه خودخواهی و اشتباهه ..
  10
  21
  ‌چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۳
  ۴۹
  uk.ali - لیورپول، انگلستان
  حالا آن شرایط جنسی اش دست خودش که نبوده ولی همه چیز به کنار برعکس دیگر هم نوع هایش، خیلی فهمیده، با اراده، اعتماد به نفس با تربیت و با سواد بود . اهل هر کاری باشی یا هر کی باشی باید بدون ریا ، واضح ، با اعتماد و جسارت و با بیان قوی توصیف کنی که این شخص هم همچن شرایط را داشت که طرف مقابل را به واقعیت آشنا کرده و قانع کند .
  2
  14
  ‌پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
  نظر شما چیست؟