نجات زنی که برای خودکشی در وسط جاده ای در انگلستان نشسته بود

مرد موتور سواری به نام پاول متوجه میشود که جاده ای که میخواهد از آن عبور کند دچار ترافیکی غیر طبیعی است .او برای پیدا کردن دلیل آن به نقطه اصلی توقف اتوموبیل ها میرود و متوجه میشود زنی به حالت نشسته در میانه جاده قصد خودکشی دارد ولی رانندگان دیگر فقط به تماشا نشسته اند . پاول بلافاصله به کمک زن میشتابد و همین باعث میشود تا رانندگان و دیگر افراد نیز از اتوموبیل های خود پیاده شده و برای کمک به زن بینوا تلاش کنند.
+107
رأی دهید
-8
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  این زنه مشغول یک نوع جادوگریه بنام «جادو وودو» برای هلاکت و مریض کردن دشمنان. و هیچ ربطی به خودکشی و این جور داستانها نداره. کسانی که از این نوع جادوگری سررشته‌ای ندارند؛ برداشت اشتباه کرده بودند و فکر میکردند داره خودکشی میکنه. توجه کنید همه طلسم شده بودند؛ بغیر از موتوریه. کلاه ایمنیش باعث شده بود که موج جادو بهش اثر نکنه.
  115
  29
  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۶
  ۴۱
  bineshaan - لندن، انگلستان

  انگلیسی ها محافظه کارترین مردم دنیا هستند. یه مثال:اول صبح دوشنبه و همه عجله دارن به کارشون برسن. یه نفر سوار اتوبوس میشه و بلیط نمیده. راننده هم اتوبوس رو خاموش میکنه. اگه اتوبوس یکساعت هم متوقف بمونه کسی حتا جیکش هم در نمیاد که به مسافر چیزی بگه. در صورتیکه اگه فقط ۳-۲ نفر به مسافر خاطی اعتراض کنند در بیشتر موارد مسافر اتوبوس رو ترک میکنه. این مسافر خاطی جرات انجام اینکار رو درفرانسه اسپانیا پرتغال ایتالیا و برخی جاهای دیگه نداره.
  3
  45
  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۴
  ۳۵
  استالین - ولادی وستوک، روسیه

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. چشمات ضعیفه، میخواست خودش را خفه کند و التماس داشت که: "بگذار بمیرم"
  10
  50
  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۹
  ۳۹
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا

  [::bineshaan - لندن، انگلستان::]. درود، استرالیا یی ها هم همینطورن، از مهاجرا اعتراض و صدا بلند میشه و لی خودشون هیچی نمیگن!!!
  38
  15
  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۲
  ۵۰
  armin parsi - منچستر، انگلستان

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]....درست مثل جادو کردن ملت ایران توسط شماها که به انواع مختلف آنها را به فنا بردید.
  8
  54
  یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۰
  ۲۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::استالین - ولادی وستوک، روسیه::]. جان من انسان در طول حیاتش گهی باید در مسائل تامل و اندیشه کند. اگر قرار بود به همه بگه که دیگه جادو نمیشه. اون حرکات و صحبت‌ها هم وردش بود.
  28
  17
  دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۴
  نظر شما چیست؟