قاضی صلواتی را از زبان برادرزن او بهتر بشناسیم

روایتی دیگر از اعدام امیرعباس هویدا و ریخت و پاشهای میلیاردی مسئولان دولت احمدی نژاد در آمریکای لاتین
+176
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  بردبار - بندر ماه شهر، ایران

  شجاعت این آقا قابل تحسینِ .
  48
  110
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۲
  ۶۵
  Motalleb - ایران، ایران

  به نظر من آقای کوروش سرش بدون گلاه مانده وانتظاراتش را قاضی صلواتی بر آورده نکرده است .
  83
  50
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۵۶
  ۵۴
  shablizim - لندن، انگلستان

  با اینکه سر رشته مطالب مرتب از دستش خارج میشد و فلاحتی مجری مجبور بود دوباره او را سرخط بیاورد ولی نخست شجاعت این آقا قابل تحسین است چون خیلی اطلاعات ریز در خصوص دزدیهای این حرامیهای پست داد و امیدوارم بقیه اشخاصی که مثل این آقای کهن با مسولین این نظام کثیف همکاری کرده اند و یا اطلاعاتی از روزهای نخستین انقلاب و قدرت گیری خمینی و نوچه هاش دارند بیایند و بازگو کنند تا اذهان مردم بیشتر با جنایات این فاسدان آشنا شوند
  46
  92
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۸
  ۸۹
  mountainman - استکهلم، سوئد

  قاضی صلواتی یک فرد ایرانی هست. خلخالی هم ایرانی بود
  127
  34
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۸
  ۶۹
  روبرتو - میدلرزبرو، انگلستان

  آدم با دیدن و شنیدن این چپالگریها و غارتگریهای فامیلی بیشتر خنده اش می گیرد تا عصبی شود. این بنده خدا خودش چنان تحت تأثیر و هیجان گفتهایش قرار گرفته که قاطی کرده و اسمهای رئیس جمهوران کشورهای آمریکای لاتین و یا اشخاص وابسته شان را پس و پیش بر زبان می آورد، حتی اسم کسانی را که در ایران با هم به چپاول بیت المال مشغولند را اشتباه می گوید. در یکی دو حالت حتی مهدی فلاحتی از قاطی کردن این آقا خنده اش گرفته. واقعاً عجب مملکت امام زمانی داریم!!
  11
  31
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۹
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن

  با تشکر از آقای فلاحتی و دست یاران این برنامه ، من تقریباً همه برنامه های ایشان را هر جمعه تماشا میکنم ولی یک سئوال دارم چرا ایشان فقط دیگران را در برنامه معرفی میکنند ولی از خود و..........اطلاعاتی در مورد اینکه اهل کجا مقدار سواد و..........در اختیار مان نمیگذارند تا بدانیم مخاطبمان کیست .
  57
  23
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۶
  ۳۹
  پیکان جوانان - نانت، فرانسه

  mountainman از سوئد. نظرت حرفی نداشت دمت گرم بابا با این نظر دادنت چقدر فکر کردی بابت این نظر اخه مرد حسابی این نظری که دادی چه ربطی داشته به صحبتهای این آقا
  13
  61
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۷
  ۳۶
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::من منم - سایتاما ، ژاپن::]. دلت خوشه ها !اینها مشتی فریب خورده از رده خارج شده و بی وطن و همه چیز فروشند مثل اون شهرام همایون که خودشو واسه دوزار پول میفروخت تو شبکه هاشون تبلیغ های عچیب غریب کم نمی بینی !از اون نون به نرخ روز خورای ابن الوقت پاچه خار .... فلک زده جانی وطنفروش هاست که یه هفته به نعل می زنه یه هفته به میخ یکیو ایندفعه مثلا .... میکنه اون یکیو هفته بعد تطهیر میکنه !این یارو کورش کهن هم معلوم بود بدجوری قاتی کرده بود و اصلا حرفای خودشم یادش میرفت ! فقط برا اینا باید نوشت ای لعنت و ننگگگگ و نفرین به همه سوسمارهای نر وماده نون به نرخ روز خور چه تو اسپانیا باشه چه نیویورک و واشنتگتن و کالیفرنیا !خخخخ
  62
  48
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۸
  ۳۲
  freedom of the press - تهران، ایران

  امیدوارم روزى برسه که بى غیراتهاى تاریخ که من و شما هستیم بتوانیم مام مهین را نجات بدهیم و یا این قدر حرف مفت نزنیم اگه وجودش را نداریم. مام مهین بیشتر به همت و کوشش ما براى رهایى از این حکومت احتیاج داره نه حرفهاى صد مَن یه غاز مون. بابا حرف مفت و چرند نزن وجود داشته باش بیا وطن را نجات بدهیم. مثالى بزنم به رگ غیرت نداشته ات بر بخوره!!! خواهر و مادر ایرانى جماعت در اسارت باشه ، بهش تجاوز کنند و توهین و هزار بلاى دیگه و ما نشستیم و کامنت میگذارم که اى دشمن بد خدا تو را نابود کند!!! بى غیرت ناموسمانررا نجات بدهیم بى وجود وطنتمان را نجات بدهیم. این رژیم میدونه رو چه مردم بى وجودی داره حکومت میکنه. پس خفه شو و بگذار به مام مهین همینطور تجاوز کنند. خنده ام میگیره از اون بى غیرتها که میگویند اگر دشمن حمله کنه به وطنمم چه میکنم و بل میکنم!!! خفه شو ا.ل.دنگ دشمن ما خانگیست کارى با وطن داره میکنه که هیچ دشمن خارجى نمى کنه.
  21
  43
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۶
  ۳۲
  freedom of the press - تهران، ایران
  [::mountainman - استکهلم، سوئد::]. [::mountainman - استکهلم، سوئد::]. بى غیرتهاى تاریخ ایرانى جماعت .
  19
  36
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۸
  ۴۹
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  یک زمان تاریخ ثابت مى کند که جمهورى اسلامى چه جنایهایى کرده است. که حتى چنگیزخان مغول هم نکرد است. .............تا آن زمان به درود.
  12
  37
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۰
  ۴۰
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  [::mountainman - استکهلم، سوئد.دوست خوب پیشنهاد میکنم واژه ایرانی فقط کسی به در ایران زاده شده قرار دهیم درست نیست.خلخالی اوزبک قیافه اش داد میزد از تخم مغول افتاده با ریش کوسه.این مردک صلواتی نیز ایرانی نیست.ایرانی یعنی آریایی تبار یعنی نجیب.و به بیان دقیق تر اهورایی این مردک صلوات فرست دزد ناموس کجاش ایرانیست .
  22
  17
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۴
  ۵۰
  d_berlin - برلین، آلمان

  حقیقتش من این ویدئو را چند بار دیدم ولی نتونستم بفهمم که این آقا مخالف ایشان هست یا ایران میره خونش و با هم مسافرت هم میرن. آقای عزیز کسی که با یک شخصی مشکل داره و نمیخواد ریختش را ببینه و اصلا این آقا را فامیل خودش نمیدنه چطور میشه خونش هم بری با هم مسافرت هم بری. این حرفها را وقتی دقیق گوش کنیم با هم نمیخونه. باید ببخشید ولی من نظرم را گفتم. ما آمدیم اینور آب که آزادانه حرفمون را بزنیم ولی فکر کنیم و بزنیم.
  5
  29
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۶
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  Loliaa دلف،هلند ببخشید جناب شما چطور به خود اجازه میدهید که به دیگران به همین راحتی توهین کنید البته من طرفدار هیچکدوم نیستم و میدانم که اگر قدرت دست یکی از همین آقایان بود با ما شاید بدتر از اینها میکرد وقتی ما به هم احترام نگذاریم هیچ دولت یا کشوری به ما احترام نخواهد گذاشت
  17
  10
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۰
  ۲۶
  DAADAA - تهران، ایران
  [::d_berlin - برلین، آلمان::]. کاملا فرمایش شما روقبول دارم. اول اینکه این مردک چرا اینقدردستپاچه وازهم گسیخته حرف میزند! ! دوم که تمام وابستگان افرادی مثل این قاضی نه تنها نمی ترسند بلکه افتخارمیکنن که این بی سواد براشون اعمال نفوذ وتوصیه کنه تا مثلا جایی مشغول بشوند یا وامی بگیرند و. سوم تو مگه نگفتی که به زور رفتی منزل این بابا ! بعدش میگی چندبار باهم سفر رفتیم .. آخه چقدرتناقض تو حرفات داری مرد حسابی حداقل قبل مصاحبه کمی آروم بشین فکرکن نه اینکه تندتند چرت وپرت و تناقض گویی کنی.
  3
  13
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۷
  ۳۶
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::من منم - سایتاما ، ژاپن::]. خیلی از مرحله پرتی !شاید هم هوا گرمه رو ادم تاثیر سو میذاره ! من دارم حرف شما رو تایید می کنم شما اینطوری به من میپری؟؟ بابا بیام یه کلاس زبان فارسی بذارم اینجا همه فیض ببرن؟؟
  11
  12
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۵
  ۳۶
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::من منم - سایتاما ، ژاپن::]. بعدشم چطور یه عده معلوم الحال پاچه خار همایونی اینجا همیشه به مقامات و روسا و مسئولین مملکتی بدون دونستن بطن و اصل ماجرا فحش میدن درصورتیکه اصلن نمی دونن کار مملکت داری با اداره یه خونه یا یه کارخونه و سازمان خیلی فرق داره در همین حین شما اونا رو هرگز نمی بینی و اینی که من نوشتم رو میبینی؟؟ عجب روزگاری شده ها! شما اگر روزی به کامنتها نگاه کنید روزی نیست که فحشهای اینها رو نبینی اما می بینیم که براشون ازاده و انگار نه انگار که چیزی نوشتن اما تیغ سانسورشون برا من برنده تره چرا؟ اگه دلیل اینو گفتی ازادی هرچی دلت خواست بگی از چار تا چیزی که می نویسم سه تاش میره زیر تیغ !به هر حال ارزوی موفقیت برا شما!
  11
  13
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۳
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  Lolitaa-دلف،هلند . دوست عزیز از اینکه شما حرفهای مراتاًئیدمیکنید سپاسگذارم . ولی من احتیاجی به اینکه کسی حرف مرا تائید کنه یا نه ندارم و اگر او کامنتی را که من برای شما گذاشتم رادرست بخوانید هیچ بی احترامی به شما نکردم فقط منظورم این بود که هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد فقط همین . ولی شما در کامنتت با کمی سخنان زننده جواب مرا دادید در ضمن گفته بودید میخواهید به من فارسی بیاموزید و از این پیشنهاد شما متشکرم ولی من بعد ا اینکه چند تا از کامنتهای شما را راجع به موارد مختلف در این سایت مطالعه کردم ترجیه میدم این پشنهاد شما را رد کنم با تشکر از شما دوست عزیز .
  7
  9
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۵
  ۶۰
  عموعقلی - پاریس، فرانسه
  ناکس نون ونمک رو نخورده چون حرام بوده چلوکباب رو زده تو رگ
  3
  7
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۹
  ۳۶
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::من منم - سایتاما ، ژاپن::]. اصلا عدم ثبات فکری شما با اینی که نوشتید (با قیاس دو سه کامنت شما) ثابت میشه !من تایید ضمنی حرفتونو کردم و نه تایید کلی !ااگرشما می تونید بگید (هر نکته مکانی دارد و هر سخنی جایی )پس چرا این اقایون و خانمهای همایونی پاچه خار همیشه فارغ از اصل مطلب فحش می نویسند؟همین لینک (هشت نشانه شما باهوشید)طرف نوشته احمدی نژاد فلان و بهمان !!!!اخه من طرفداری نمی کنم ولی ایا این نوشته ایشان ربطی به مطلب داشته یا دارد ؟؟؟ من متوجه شدم شما خیلی قدیمیتر از من هستید و (ترجیه) !!!! دادید تمامی مطالب مرا بخوانید !سخنان من شاید تلخ باشد اما چیز زننده ای در انها نمیبینم چون حقیقت همیشه تلخ است !انقدر تلخ که ملت (ترجیه)!!!!میدهند انها را نادیده بگیرند !البته معلوم است این دومین نام کابریتان باشد با توجه به اسم کاربری (من منم ) !!دلیلش کاملا واضح است !امیدوارم در دیار چشم تنگهای زردپوست شاد باشید!
  7
  8
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۹
  ۳۶
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::من منم - سایتاما ، ژاپن::]. درثانی اگه احتیاج به تایید یا نفی حرفتان ندارید خوب معلومه که هیچوقت کامنت اینجا نمیذاشتید !چرا شماها عادت دارید حرف خودتونو خودتون نقض کنید؟؟ منی که کامنت میذارم فقط دارم با دو گروه که شدیدا فعالند در می افتم یک پاچه خاران از نوع همایونی و غیر همایونی و دوم کسانی که یکروز به نعل می زنند یک روز به میخ !حتی اگه دهها هزار تا منفی هم بدن از حرفم و هدفم برنمیگردم!یک ایمان واقعی شاید بمیرد اما هرگز شکست نمی خورد ! همین و بس !
  7
  8
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۰
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  Lolitaa_دلفت-هلند دوست عزیز من هم برای خودم متاً سفم و هم برای شما .
  6
  10
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  Lolitaa_ دولفت-هلند دوست عزیز شما گفته بودین که یک ایمان واقعی شاید بمیرد ولی هرگز شکست نمیخورد اگه فضولی نباشد میشه بگین شما به چه چیز ایمان دارید؟ .و این چه ایمانیست که دوست دارد با دیگران در اُفتد. امیدوارم که سئوال من شما را رنجوده خاطر نکرده باشد راستش میخواستم ببینم اگر آن چیزی که شما به آن ایمان دارید اگر خوبست من هم به آن ایمان آورم .
  6
  4
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۶
  ۳۶
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::من منم - سایتاما ، ژاپن::]. فقط با دو گروه بالا(پاچه خاران همایونی و غیر همایونی و به نعل و میخ زنندگان )در می افتم و بس ! جای بسی تعجب است که با اینکه کامنتهای قبل منو خوندین باز هم می پرسید که ایمان به چه چیزی !
  8
  7
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۳
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  دوست عزیز جناب Lolitaaدولفت هلند من چون کامنت شما را خوانده بودم از شما در موردش سوال کردم و اگر اشتباه نکرده باشم در کامنت آخری نوشته بودید از حرفتان و هدفتان بر نمیگردید و یک ایمان واقعی شاید بمیرد ولی هرگز شکست نمیخورد از این رو از شما سرور گرامی این سوُال را کردم ! بگذریم شما به کارت ادامه بده و امیدوارم موفق باشی .
  5
  3
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳
  ۳۶
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::من منم - سایتاما ، ژاپن::]. به یکایک افرادی ایمان دارم که شاید در سختی ها از زانو خم بشوند اما هرگزجلوی یک جنت مکان همایونی سر خم نمی کنند و مانند یعقوب لیث صفاری به نانی و پیازی می سازند اما تا پای جان می جنگند و خود را به زر و زور نمی فروشند ایمان به اینکه هنوز کسانی داریم که همانند آرش خود را بر سر تیر نهند تا ذره ای از سرحدات ایرانزمین از دست نرود ایمان دارم که هنوز کسانی همچون رئیس علی دلواری در کشور هستندکه مثل او با رشادت جلوی استعمارگران بایستند ایمان دارم که مردمی گرچه فرودست از نظر شماها اما قانع و سخت کوش و مهربان بهتر از نانجیبانی مثل ان مقام همایونی از وطن خود دفاع کرده و می کنند !باز هم بنویسم یا کافیه؟؟
  4
  5
  ‌سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۶
  ۳۶
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::من منم - سایتاما ، ژاپن::]. ایمان دارم به اینکه در یک جنگ نابرابر این ایمان سربازان وفادار و قسم خورده است که در برابر تجهیزات چند ده میلیونی برنده است ایمان دارم به اینکه ایمانداران را نمی توان فریب داد و ظواهر دنیوی برایشان پوچ و تهی و بیمقدار است ایمان دارم به اینکه می شود کشور را بدون کمک خارجیان به ظاهر کراواتی و شیک اما از درون خالی و طماع و حریص اداره کرد ایمان دارم به اینکه مدارا کردن با دشمن خارجی یعنی تسلیم شدن در برابر زر و زور ایمان دارم به اینکه این خون است که در برابر شمشیر پیروز است ایمان دارم به اینکه هیچ دیکتاتور خودکامه ای نمی تواند همراهی عامه مردم را با خود داشته باشد و تا ابد بر سر قدرت بماند ایمان دارم به اینکه در تند باد حوادث این مردم با ایمان هستند که سر خم نمی کنند اما بی ایمانان با اولین نسیم در هیچستان غربت و تنهایی و فلاکت و پوچی خواهند مرد !
  2
  3
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  Lolitaaدولفت-هلند راستش من هیچکدام از اینها رو نمیشناسم چون من هالف هستم یعنی از پدر ژاپنی و مادر ایرانی ولی در ایران مدت زیادی درس خو انده و زندگی کردم و دوستان زیادی در ایران داشته و دارم ! ودر ضمن همانطور که در کامت آخری که در مورد این مسئله برایتان فرستادم اگه اشتباه نکنم برای شما آرزوی موفقیت کرده بودم در پایان این کامنت هم همین کار را خواهم کرد.
  3
  2
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  Lolitta دولفت-هلند دوست عزیز شما نوشته بودی قهرمان و یا قهرمانانی که شما به آنها ایمان دارید با رشادت جلوی ستمگران ایستاده بودند یا میایستند و از نظر ماها ...........خواهش میکنم جمع نبندید در ضمن اگه شما به آنها ایمان دارید پس چرا پشتشان را خالی کرده و در هلند تشریف دارید چرا تشریف نمیبرید ایران و شما هم یکی از آنها شوید و کشور خود را از دست ستمگران آزاد کرده و....
  5
  3
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۹
  ۳۶
  Lolitaa - دلفت، هلند
  [::من منم - سایتاما ، ژاپن::]. با سیه دل چه سود گفتن وعظ نرود میخ آهنین بر سنگ !
  6
  4
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۱
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  Lolitaa_دلفت-هلند از معرفی خودتان بی نهایت سپاسگذارم .
  3
  4
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۰
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  Lolitaa-دولفت -هلند در ضمن از شما بزرگوار خواهش میکنم که دیگر نه برای اینجانب کامنت مگذارید چون جواب شما را نخواهم داد البته انتخاب با شماست فقط خواستم متذکر شده باشم که وقت گرانبهای خویش را تلف نفرمائید مجدداً امیدوارم موفق باشید .جواب ابلهان خاموشیست!
  5
  10
  ‌چهارشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷
  نظر شما چیست؟