حرف های تکان دهنده معاون اول روحانی از دزدی و چپاول درون حکومت ایران

+126
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Compatriot - تورنتو، کانادا

  آخ که چقدر از این حرفها تکون خوردم! اینها را همه میدونند. حالا که گندش در آمده مجبورید اعتراف کنید. راست میگی‌ از رهبرتون و دارو دسته ا‌ش، اعضا سپاه مفسدان و برادران قاچاقچی شروع کنید؟!
  4
  138
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۳
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن

  مرتیکه انگار تو قهوه خونه نشسته داره ززر میزنه بابا شما همه سروته یک کلباسین
  16
  111
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۲
  ۴۶
  Elfar - اورنج کانتی، ایالات متحده امریکا

  لازم به تکان دادن ما نیست، ما بی حس شدیم از بس شنیدیم شما خوردید و پس ندادید، شما رو نخواهیم کی رو باید ببینیم. حداقل قبل ان قلاب عزت و احترام در دنیا داشتیم که اون هم اگر همین امروز تشریف ببرید ٤٠ سال زمان لازمه تا برگرده. خراب کارای پست هستی.
  4
  111
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۱
  ۶۵
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  روز روشن گرفته شمع بدست در بیابان ! که افتاب کجاست ؟ ماهیان ندیده همه عمر جز اب ! پرس پرسان ز هم که اب گجاست !!!!. چی بگم والا !!
  2
  101
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
  ۵۱
  پایتخت - اتریش، اتریش

  افرین به هوش و ذکاوت و خرد مردم ایران زمین که با یک استعداد و تیز بازی مثال زدنی که فقط مخصوص ما ایرانیهاست و تمام کشورهای پیشرفته رو متحیر کردیم از این نبوغ،موفق شدیم مدت 37 سال و اندی این انگلها رو در ایران به توسط بیگانگان پرورش- نگهداری کنیم. ..افرین به این همه هوش مثال زدنی ما ایرانیان داخل و خارج....ولی در کل زیاد جای نگرانی نیست،موضوع نگران کننده اینکه نوبت عمل زیبایی بینی مون زیاد عقب نیفته......از ماست که بر ماست
  1
  47
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳
  ۴۰
  Pooia - بریزبن، استرالیا

  تاریخِ بشریت حکومتی فاسدتر و نا لایق تر از اینا به خودش ندیده و نخواهد دید
  0
  60
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۶
  ۴۰
  smart292 - ونکوور، کانادا

  [::بردیا ارانی - کلن، آلمان::]. از شعر‌های جنابعالی استفاده میشود امیدوارم که شما را بیشتر ببینیم در این سایت یک شعر کوچک هم از بنده حقیر،،، حسنی‌ گفت من که ندزدیده‌ام مال ایران ،با دستهای خودی‌ها بوده یغمای ایران ،کجاست این آب در بیابان ،که سراب است برای آمیان ،خودی‌ها پیدا کنند آب در بیابان ،کنند سبزه‌‌ها و پارک‌ها مانند بیابان ،روشنی به آب است و صدای بلبلان در راه ،آن بیابان برهوت هم شود آباد .
  4
  30
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴
  ۵۳
  من منم - سایتاما ، ژاپن
  پایتخت- اتریش-اتریش کاملاً شما درست میفرمائید اجازه بدید این حق را به شما عزیز دهم ! البته عزیز از ماست از سر صدقه بعضی در حال حاضر از ماست به دوغ شده .
  6
  9
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۶
  ۱۰۳
  irbaboon - تهران، ایران

  هرجا گستفند باشه گرگم هست.
  3
  30
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۱
  ۶۵
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  [::smart292 - ونکوور، کانادا::]. سپاس از شما دوست خوبم ..گنجینه شعرو ادب در کشور اهورای است .اما افسوس مردم نجیب کشورم این همت را ندارد که از اندرزهای بزرگان خود الهام بگیرد و این سرنوشت شوم را دیگر گونه کند . بقول حافظ بزرگ . سالها دل طلب جام از ما میکرد ..انچه خود داشت زبیگانه تمنا میکرد !. یا . گفت ان یار کزو گشت سر دار بلند جرمش این بود که اسرار هویدا میکرد . اشاره به حسین بن منصور حلاج است . پاینده باشید !
  0
  26
  یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۲
  ۶۵
  بردیا ارانی - کلن، آلمان
  من گنگ خواب دیده عالم تمام کر . من عاجر زگفتن و خلق از شنیدنش !!!
  0
  15
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۹
  ۳۴
  تیتو تیتو - تهران، ایران
  خدا پدر تلگرام و شبکه های اجتماعی رو بیامرزه که این اراذل حکومت رو رسوا میکنه . ماهواره رو از ترس افشاگری جمع میکردن و میکنن زورشون فعلا به جمع کردن گوشی های موبایل از سطح شهر نمیرسه . طلا که پاکه چه منتش به خاکه روی این رژیم سیاست
  0
  10
  دوشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲
  نظر شما چیست؟