دستگیری جلاد و غول شماره ۲ داعش + تصاویر

جلاد شماره 2 گروهک تروریستی داعش مرد غول ییکری که نقش بدل غول و جلاد شماره 1 این گروه تکفیری را ایفا می‌کرد توسط ارتش سوری دستگیر شد. به هر دو این افراد که بسیار قوی هیکل هستند لقب «غول داعش» یا «بولدزر» را داده‌اند. این جلاد بی‌رحم داعش که نام واقعی‌اش « محمد اموازی » است، نیز مانند «جان جهادی » به جای نام خودش از لقب های مختلف استفاده می‌کرد.
 
+307
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  rood120 - منچستر، انگلستان

  چرا بد صدایش می زنید ، ایشان قوانین اسلامی را اجرا می کردند و یک مسلمان درست بودند اگر کاری که ایشان می کنند بد و غیر انسانی است پایه و در دین مبین اسلام هست . مگر در کشور خودمان هر روز اعدام نمی کنند ، مگر کارگران بدبخت که مشکلات پرداخت و کم حقوقی دارند شلاق نمی زنند ، مگر بر روی جوانان ما با ماشین رد نشدند و آنها را از پل پایین نداختند ، مگر همین هفته جوانان را بخاطر مهمانی شلاق نزدند . مگر به دستور آخوندهای کثیف مردم را زنده زنده نسوزاندند و بر گردن شاه بدبخت انداختند ، مگر دختران سرزمین ما را با اسید نسوزاندند، حالا صبر کنید اگر یک روز باز به خیابان بروید و انقلاب در سر داشته باشید ببینید بدتر از اینها سرمان خواهند آورد همانگونه که قبلا کردند ، مرگ بر این دین تازی با شعبه شیعه و سنی اش .
  55
  421
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  سنت پیامبرشون رو انجام میدن این جانوران ناشناختہ شدہ
  45
  242
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  هویدن بن جبر الکعبی - ایران، ایران

  همش زیر سر اخوند هست
  30
  131
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  احد-بزرگ آقا - برلین، آلمان

  این گاو انسان نما رو باید از. ....... آویزان کنند.
  3
  124
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  توجه توجه! نمیدانم تا چه حد این خبر موثق است ولی گویا در عملیات حمله به فلوجه ابوبکر البغدادی در حال فرار به مرزهای لیبی زخمی و دستگیر شده! در تیتر خبری قولوآنلاین امده که البغدادی با لباس زنانه و آرایش غلیظ در حال فرار ابتدا توسط نیروهای خود داعش دستگیر و بعد از به عقد درآوردن اجباری وی به چند مرد قوی هیکل و استفاده از وی بعنوان برده جنسی چند روزی از وی به گرمی استقبال بعمل آمده ولی پس از مدتی توسط یک داعشی قدیمی و کارکشته در امر بردگی جنسی از نوع جیغ زدن و لباس زیر و ساعت مچی ش به وی مشکوک میشود و بالاخره پس از بالا زدن روبندش وی را شناسایی میکند! در ادامه این خبر آمده ولی متاسفانه کار از کار گذشته بود و البغدادی بخاطر فشارهای ناشی، از طرف چند مرد ناشی، در بیمارستانی در نقطه نامعلومی بستری شده و در حال مداواست ولی جراحات بسیار بالاست و نخ و سوزن کافی برای بخیه و دوخت و دوز در دسترس نمیباشد ;)
  25
  56
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران

  <<ولا تحسبن الذین فی سبیل الداعش جمعیا تماما بل احیاء کل یوم تعاملوا غرزه> > فکر نکنید کسایی که در راه داعش جنگیدند همگی کارشان تمام است بلکه ترمیم میشوند و هر روز به بخیه های آنها رسیدگی میکنیم.
  7
  45
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا

  عمر روحش پریشان شد
  9
  43
  ‌پنجشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران
  یک زمانی شایعه کرده بودند که این تنها عضو ایرانی داعش است.
  1
  11
  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  در محاکمه این جانوران باید با استفاده از رافت اسلامی قوانین اسلامی را (قصاص.دست چپ پای راست چشم در اوردن گردن زدن وغیروه)در باره خودشان اجرا کرد.سپس این قوانین عصر حجری را بذباله دان تاریخ انداخت.
  1
  27
  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  harrp - وین، اتریش
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. کوکا کلا عربی‌ >> اینجا آبودان نیست بیایی خالی‌ ببندیو همه بهت بگن درسته وولک دامت گرم کاا !!!.
  21
  12
  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::harrp - وین، اتریش::]. فانتا کلا خیلی از ناحیه مخ عقبی <دامت گرم> هم نیست دَمت گرم است مجید دلبند مراقب هم باش اینطور تخته گاز میری بعدا اشکت درنیاد و پشیمون ...! شما هم دُمت نرم
  4
  20
  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  داماهی - بندرعباس، ایران
  این آشغال راباید زنده بندازند درقفس سگهای وحشی وگرسنه تا شکمی ازگرسنگی درآورند
  1
  17
  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  harrp - وین، اتریش
  [::Ghooloo - آبادان، ایران::]. کا، کا،وولک نصف عراقی‌ ، منظور اینه که اینجا لبه شات و کارون نیست لاف بیایی و بگی‌ "ابوبکر بغدادی رو گرفتن" همه با دمپایی و پیژامه بگن دامت گرم کا مو میدنستم !! ،،ایجاد توهم مزرعه خرما کال نزن همه میدونن دقیقا چه خبرِ ،این خبررو برو واسه بچه محلتون در حین تمیز کردن و فرچه کشیدن اونجای گاو میش ماده تو رود خونه تعریف کن. ;) ;)
  25
  7
  جمعه ۱۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  [::harrp - وین، اتریش::]. ما گفتیم کی اینجا داعشی هست اینقدر منفی گرفتیم معلوم شد! خیلی هوای ابوبکر البغدادی را داری بهت چیزی هم میماسه یا همینطور مجانی محض رضای عمر در اختیارشی؟ معلومه زیاد با فرچه ....که خوب یادت مونده ساعنی چند میگرفتی؟ از کجا می فهمیدی ماده است میدادند دست....؟!!! هاها در ضمن بچه دهاتی خرما مزرعه نداره نخلستان داره! یادت هم باشه خوزستان و کارون تاریخ داره و افتخار ایران ولی بعضی ها در بدر در غربت حتی اصل و نسب هم ندارند! در آخر عزیزم هر کی سبیل داشت اجالتا ....اشتباه نگیر بچه غربتی!
  5
  22
  شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.