خودکشی دردناک خواننده ایرانی/فریادهای پدر مرتضی پاشایی بخاطر اقدام جنجالی رامبد جوان!

+18
رأی دهید
-84

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  marhoom alinaghi khan - اشنویه، ایران

  من برنامه رامبد جوان رو ندیدم، ولی‌ به نظرم لحن پدر مرتضی یه کم احساسی‌ و تند بود، بعضی وقتها واکنش به یک رویداد میتونه به عنوان یک پدیده اجتماعی مورد بررسی‌ و مطالعه قرار بگیره
  31
  77
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۰
  ۴۵
  shaghayegh-tehran - تهران، ایران

  وقتی حاشیه براصل غلبه کنه وضعیت مملکت ازاین که هست نباید انتظار داشت بهتربشه .!! این اعتراضات الکی وبچه گانه نمیدانم چه معنی میده طرف ازفرط گرسنگی و بدبختی درخیابان خودش را اتش میزنه کسی صداش درنمیاد تویک برنامه مجری خواسته یک پیام اخلاقی بده که اقا خودت باش حالا مشخص نیست تا کی این بحث دنباله داره .!! این رادیوهم رفته پدران مرحوم را باهاش مصاحبه کرده ان بنده خدا هم مثال میزنه حافظ وسعدی مگردانشگاه رفتند.!!
  7
  156
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۶
  ۴۷
  مهربـان - مونترال، کانادا

  جز این هم انتظار نمیرفت که طرفداران و پدرِ لمپنِ یک خواننده لمپن، ظرفیت کوچکترین انتقادی نداشته باشند.
  20
  110
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۴
  ۳۵
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  بمیر بابا مردکہ بیسواد در دہاتی !! با اون شخصیت نداشتہ ات ہمون برنامہ فرزاد حسنی بدردت میخورہ
  12
  97
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷
  ۴۹
  londonlondon - لندن، انگلستان

  تا چند وقت دیگه می‌خوای بگی‌ مرتضی‌ پاشایی باید اول از وکیل پدرش اجازه بگیری بعد اسم مرتضی‌ پاشایی رو بیاری والا سو میشی‌ از طرف خانواده اون مرحوم
  5
  94
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۶
  ۴۹
  احتراز - دورف، آلمان

  رامبد اصلا منظورش توهین به مرتضی‌ نبود می‌خواست به اون جونها بگه شما که کسی‌ نمیشناسید چرا کور کورانه ازش تقلید می‌کنید. این بابا هم جو گیر شده ۴ نفر دورش کردن فکر میکنه چه خبره. پسرت خواننده بوده ارشمیدوس که نبوده.
  16
  167
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴
  ۵۷
  kasra persia - لندن، انگلستان

  این دنیای هنرپیشه گی و خوانندگی هست و همیشه این حاشیه هارو به دنبال داره و سوژه مردم و رسانه های گروهی هست، چیزی که ما از نظر دور میکنیم اینه که هر کی که بازیگر و یا خواننده خوبی بود الزاما یک انسان کامل نیست و ممکنه که نقاط ضعف بیشماری داشته باشه و الزاما یک الگوی کامل بی نقص نیست که بشه کعبه آمال.
  3
  55
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
  ۴۹
  el_So - تهران، ایران

  کسی پیام اخلاقی بده که خود سرسار از اخلاقیات هست. رامبد جان دفعه بعد موضوع سه طلاقه بودن خودتو مطرح کن این پیام اخلاقیش برای جوان هامون بیشتره .
  60
  38
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
  ۴۹
  el_So - تهران، ایران
  [::احتراز - دورف، آلمان::]. چند تا مثال می خواهی برات بیارم تا بدونی من تو مملکتم دارم از کسانی که نمی شناسم کورکورانه تقلید می کنم. البته این کار سختی نیست شما خودت هم می تونی تا صبح مثال بزنی .
  7
  12
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۱
  ۵۱
  علی1968 - تهران، ایران

  از یه مداح بیشتر از این انتظار نمیره که از روز اول تا حالا داره از مرگ بچه ش سواستفاده و کاسبی میکنه نمیتونه تحمل کنه کسی کاسبیش رو بهم بزنه
  5
  50
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۵
  ۴۵
  forogh - اصفهان، ایران

  رامبد درباره پاشائی نظر داده استغفرلله کفر گفته برم سریع صفحه ا‌ش را پیدا کنم یک مقدار بهش فحش بدم. من اصلا پاشائی را نمیشناختم آهنگ‌هایش را هم گوش نکردم ولی‌ تا فوت کرد یک دفعه طرفدارش شدم .اصلا هم از موسیقی سر در نمیا‌‌رم فقط منتظرم مردم به صفحه یکی‌ حمله کنند من هم این کار را انجام میدم.
  5
  44
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۷
  ۳۹
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا
  [::مهربان - مونترال، کانادا::]. دوست عزیز لمپن آن کسی است که در صدا و سیمای جمهوری اسلامی رشد میکند، پیشرفت میکند و موقعیت های عالی بدست میاورد چون در جنباندن دم برای اربابانش سنک تما م میگذارد، من پاشایی را نمیشناسم فقط می دانم که مردم از صدای ایشون خوششون اومده بود همین!!! شعرهایش را ساده برای مردم میخواند، نه متن های تحمیلی و پر از سانسور ی که رامبد میخواند، به نظر من رامبد نه تنها لمپن بلکه دستمال به دست خوبی هم هست...چون اگر دستمالش بیفتد فرداش از دم دستگاه حکومت با تیپا بیرون میاندازنش...
  22
  16
  ‌سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۴۳
  ۳۹
  amirir - تهران، ایران
  رامبد دیدگاهش در این مورد از نظر روانشناسی فردی و جامعه شناسی درست بود اما لازم نبود افرادی رو دعوت کنه تا خلع لباسشون گنه که خوب برای جلب مخاطب میکنن. میتونست یه دیالوگ و یه مستند کوتاه راجع به قضیه میساخت و خود این افراد احتمالا با دوگانگی که براشون پیش میومد کم کم اصلاح میشدن. بازهم تاکید میکنم هیچوقت علایق غلط افراد رو سعی نکنید یهو تغییر بدید چون اتفاقات بد مختلفی پیش میاد.
  12
  7
  ‌چهارشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۱
  نظر شما چیست؟