صف کباب «صلواتی» در مسجد جمکران قم - عکس

+33
رأی دهید
-201

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  عشق ولایت - مشهد، ایران

  صف کباب نه صف غذای تبرک اقا امام مهدی (عج) خوردن این غذا لیاقت می خواد
  446
  416
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  IIPARSAII - هانوفر، آلمان

  گدا پروری - به بهانه کباب برای شکم ٬ اراجیف و خرافات می ریزیم توی اون مغز خالی از عقل٬ تصور می کنید چندتا از اون افراد به این فکر می کنند که عامل تهی دستی ما همین حکومت دزد است؟ کی فکر می کنه با یک قلم دزدی امثال بابک زنجانی ما میتونستیم سالها کباب بریزیم تو حلقمون. حالا آدم فهمیده های این سایت شروع کنند به پند و اندرز. دکان داران دینی
  64
  343
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  بیدار58 - بابلسر، ایران

  ملت گشنه
  60
  278
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  Abbassmk - دبی، امارات متحده عربی

  ملت گشنه نیست کار اشتباهی انجام نمی گیرد همانطور که نذر می گیرند ایام شهادت همانطور نذر می گیرند ایام مولودها .انصاف داشته باشید در کشورهای دیگه کارهای عجیب وغریب انجام می گیرد که نقد دارد ..
  214
  191
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  [::عشق ولایت - مشهد، ایران::]. زیر بلیط خامنه ای (شاه اسماعیل) نادان بودن و از عقل استفاده نکردن هم لیاقت می خواد که فکر کنم شما داری.
  37
  167
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  metti - رامهرمز، ایران

  [::عشق ولایت - مشهد، ایران::]. ببینم مگه غیر از اینه که در اخر تبدیل به مدفوع میشه؟؟؟چه لیاقتی میخواد؟؟؟اهان از لحاظ مفت خوری میگی شاید
  46
  165
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  harrp - وین، اتریش

  ببین این مردمِ بد باخت رو چطوری به بعضی‌ گرفتن،مثل حیون واسه گوشته اشغال که معلوم نیست توش چی‌ِ تو صف و میستن بعدشم میگن دولت مهر پرورِ --البته ۱ عکس هم هست که بالا چه تابلو نصب کردن روش نوشته لطفا جوجه کباب +گوجه اضافه و نامه به زبان فارسی پرت نکنین ته چاه چون امام زمان فارسی بلد نیست بخونه !!!! جالب اینکه همه دینها که از هم دیگه کپی‌ هستن و اخریش هم اسلام ،هر کدوم ۱ امام زمان واسه خودشون دارن یعنی‌ تا اون روز که وجود نداره باید مثل سگ خادمِ اون دین باشیو‌ دلا راست بشی‌ : : :
  22
  144
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Big_Bang - درتموند، آلمان

  عشق ولایت - جناب مشهدی: آدمهای بزرگ که برای بشرییت فکر کردند و میکنند از همون آقاها علی‌، حسین، حسن و و تا ادیسون، انیشتن غیره باعث شده که امروز شما شلوار پات باشه، عینک بزنی‌ و برای حمل و نقل خانواد‌ت دیگه از چهار پایان استفاده نکنی‌ ولی‌ پیروان شما چون از نظر وجودی و اصالتی خائن بودند و هستند، آقایان محمد، علی‌ حسن و حسین تا ۱۲ مهدی، که معلوم نشد چه بر سرش آوردند هیچ راهی‌ برای فهماندن به شما پیدا نکردند که شماها به فکر بیفتید و آدم بشید جز اینکه شماها را به سکس و غذا شرطی کنند که یه روزی ۲۰۰۰ سال دیگه شاید با گذر زمان چند دقیقه فکر کنید و اولین قدم به سوی آدمیت را بردارید. البته آقایان هنوز امیدوارند و گرنه مهدی تا حالا آمده بود.
  24
  130
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۰
  DAADAA - تهران، ایران

  با همین کباب سی وچندساله که سوارتون شدن . این ملت با آش نذری و به هوای بهشت ریختن تو خیابان و حالا یکی ازمنزوی ترین کشورهاحساب میشن...باید هم آخوند به شما کباب بده اون چپاولی که ازمملکت و ازجیب شما ملت کرد این کباب پیشش صفره...بخورید نوش جونتون الان خاوری هم داره چندین هزارمیلیارده دزدیده شده ازحق شما ملت رو میخوره وبه ریش همه میخنده اونوقت شما واسه یه سیخ کوبیده چنان صفی بکشید که اون سرش نا پیدا..
  12
  79
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  zan kermanshah - کلن، آلمان

  کباب به سیخ نکشید که ایل تبارآخوندک های مفت خور به صف وایستان.اگر انسان هستید اگر شرف و وجدان دارید که شک دارم.سری به سفره های خالی از نون بزنید حمایت کنید از کودکانی که با فروش فال و......غیره با گشنگی روز را به شب میرسانند .برید به کسانی که محتاجند برسید دست بردارید از این تظاهر کاری.اره عوره شمسی کوره به صف وایستادن واسه کباب.تف به بی وجدانیتان
  11
  68
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  الان باز یک عده می آیند و شروع می کنند توهین کردن به مردم ایران . همین ها بروند آمریکا روز بلک فرایدی را ببینند که چه خبره . توی هر جای آمریکا هم که استیک مجانی بدهند صف جمعیت از این هم بیشتر خواهد بود
  72
  20
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  roftegar - دوسلدرف، آلمان

  در کشورهای دیگه این صف نشاندهنده مردم مستضعف هستش ، جالبه بعضی ها افتخار میکنند که از این غذاها بخورند یعنی اگه امام زمان وجود داشته باشه بیاد اینارو شفا بده تا تو صف به این درازی نایستند
  7
  55
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  فقر رو در کشور گسترش میدن بعد اینطوری کباب پخش میکنند تو جمکران که مردم رو بکشونند به این مراکز بت پرستی نوین. اکثر مراکزی که بعنوان امام زاده و این چیزا این روزها شناخته میشن ساخته چهار کلام ساده یک شیخ و ملا به شاگرداش و نزدیکانش بوده. فک کنید صد یا دویست سال پیش یه شیخی یه آلونکی درست میکنه و یه پرچم سبز میزنه بالاش. به دانش آموزاش بصورت مخفیانه یه داستان مذهبی ساده میگه. درحالی که صاحبان قدرت فک میکنند آنجا یک مکتب ساده اس این آقا با دانش آموزان ساده لوح و بچه و خانواده های آنها بصورت مخفیانه در حال پایه ریزی یک تجارت برای خانواده اش هستش با یک جمله ساده مثلاً آقا از اینجا ظهور میکنه. نه میگه پول بدید نه میگه اینجا مقدسه فقط یک جمله کوتاه. در طول زمان بقیه خانواده و اطرافیان این شیخ که متوجه منفعت و سودزایی و پول مفتی که میشه از این آلونک درآورد شدن شروع میکنند به پروبال دادن و شریک کردن مقامهای مذهبی و حکومتی محلی و اینطوری خودش میشه یه داستان که در کتابهای شیوخ مختلف هم میاد. داستان اصحاب کهف در قرآن رو بخونید متوجه میشید
  17
  35
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  شاه و شیخ - قم، ایران

  شاه و شیخ هر دو شکم پرور و مذهب پرور بودند، یکی‌ در مدارس و یکی‌ در مساجد. هر دو مبلغان مذهب بودند. یکی‌ با کتاب درسی "تعلیمات دینی" در مدارس، یکی‌ با مسابقات حفظ قران و چاه جمکران. آی‌ کاش یک دهم آن‌ سرمایه را روی پرورش فکری و آگاهی‌ مردم می‌گذاشتند. ولی‌ نکردند چون میدانستند که اگر مردم آگاه شوند نه تاج و چکمه میتواند بر آنان حکومت کند و نه عمامه و نعلین...!!
  9
  34
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  استالین - ولادی وستوک، روسیه
  نوش جان ;)
  21
  11
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  AЯMAN 2000 - ایران، ایران

  این یارو از مشهد کامنتش هم مثل خودش عشقیه هه هه آهای عشقی امیدوارم خوردن جلو کباب نصیبت بشه؟!!!!!!!. خخخخخخخخخخخخخ
  10
  32
  ‌سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. اول از همه معلوم نیست که گوشت چی‌ هست که به مردم میدهند دوما اقتصاد این دوره کجا و اقتصاد آن دوره کجا،مردم در زمان شاه مذهبی تر بودن تا در زمان آخوند دزد ،در آن دوره به همه یاد میدادند که یک انسان خوب و مفید برای جامعه باشی‌ ،تعلیمات این دوره به تو یاد میدهند که چطور در جامعه دزد باشی‌،مزدور مردم باشی‌، در آن زمان همه یکی‌ بودند ولی‌ در این زمان باید خودی باشی‌ ،در آن موقع فساد نبود ،الان فساد همه جا را گرفته از آدم عادی گرفته تا آخوند رده بالای مملکت، صدای تو از جای گرم در میاد ،یا فراموش کاری یا اینکه مزدور این رژیم آخوندی هستی‌ .
  12
  14
  ‌سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  شاه و شیخ - قم، ایران
  [::smart292 - ونکوور، کانادا::]. تو سن و سال ات به عمر حکومت شیخ می‌رسد و خبری از گذاشته نداری یعنی‌ نمیخواهی داشته باشی‌. مزدور کسی‌ است که "جیره می‌گیرد تا نفهمد"، مزدور کسی‌ است که یک انسان را دیوانه وار بپرستد مثل ولایت پرستان, فرقی‌ هم ندارد ولایت مطلقه شاه باشد یا شیخ. تو فعلا تو کانادا واکس بزن و ظرف بشوی چندر غاز هم از بیت نیم پهلوی بگیر تا بیشتر از این نفهمی.
  4
  3
  ‌سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا
  [::شاه و شیخ - قم، ایران::]. من که بئ‌ ادبی به تو نکردم ،چه مقایسه‌های عجیب و غریبی می‌کنی‌ ،این حقیقت دارد که کسی دین دار تر از گذشته‌ها نیست ،کسی نیامده در آنجا برای زیارت همه ایستادند تا شکم گرسنه‌شان را پر بکنند خودت میگی مزدورم،معلوم که آخوند جیره خور هم که هستی‌،از روی نوشته و هر کامنت ۷۰۰۰ تومان حرف میزنی،جوانی هنوز ،،برو آن حرم معصومه چند تا قفل و زنجیر دخیل ببند شاید یکی به تو کار و زن بدهد و ازش شفای مغزی هم بگیری. شاید این چاه جمکران دخیل ببندی بهتر باشد،در ضمن کباب هم مجانی‌ است، جیره خور بسیجی.
  0
  3
  ‌سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  رزمنده بی سلاح - تورونتو ، کانادا
  من با چشمهای خودم دیدم گوسفند از زیر گلو ذبح شد. یعنی حرام شد و خورشت شد و ظهر عاشورا به مردم خورنده شد. این بساط چاه و جمکران زندگی کردن امام غایب که هیچ نخواهد آمد درون چاه. یکی از کلاشی های کسی بود که باغش رو که آون زمان زیاد ارزش نداشت رو وقف کرد که خود وقف اشکال اخلاقی داره. حساب کنید آگه تمامی مردم از روز خلقت زمینی که روش کار میکردنند وقف میکردنند الان همه از گشنگی میمردیم. کسی نیست بگه مردک زمین مگه مال بابای ک.. هست که وقف مادام العمر میکنی.
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.