گوینده خبر تلویزیون به مرخصی اجباری فرستاد شده است

در پی حضور کمرنگ محمدرضا حیاتی در بخش های خبری تلویزیون، شایعاتی درباره تصادف وی در شبکه های مجازی مطرح شده بود، اما او با تکذیب این شایعات گفته است که او به مرخصی اجباری فرستاده شده است. 
 
به گزارش مشرق، محمدرضا حیاتی گوینده باسابقه رادیو و تلویزیون است که روز جمعه ۳۱ اردیبهشت‌ماه شایعاتی مبنی بر تصادف وی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
 
وی حدود یک ماه است که فعالیت چندانی در بخش خبری شبکه یک ندارد و از ابتدای اردیبهشت‌ماه حضور وی در بخش‌های خبری کمرنگ شده است.
 
حیاتی در سخنان کوتاهی درباره نبودش در این یک ماه به عنوان گوینده بخش خبری گفت «من امسال تا ابتدای اردیبهشت‌ماه به عنوان گوینده حضور داشتم و بعد از آن به نوعی به استراحت اجباری رفتم که انشاء‌الله رفع می‌شود.»  او در مورد علت آن توضیجی ارائه نکرده است.
+112
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  amirir - تهران، ایران
  پاچه خارترین گوینده و اخبارگو تاریخ صدا و سیمای ایران همین حیاتی قلمبه هست.
  193
  192
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۱
  ۳۹
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا

  حتما به خاطر حضورش تو برنامه خندوانه بوده
  10
  77
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۴
  ۵۳
  wasp763 - استکهلم، سوئد

  خوب بیشتر از 30 سال هر شب تو چشمای مردم زول زدیُ دروغ گفتی ، حالا دستمالُ بزار تو جیبت برو خونتون ، من هنوز گوینده راستگو ندیدم.....
  68
  240
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۹
  ۴۱
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  یادم می آد زمان جنگ ایران و عراق برای بعضی مناسبت ها مجری های خبر هم لباس نظامی خاکی می پوشیدند این حیاتی اینقدر لاغر بود که برای این که لباس نظامی به تنش وایسه جلوی سینه و شکمش رو مقوا گذاشته بودند بعد لباس رو تنش کرده بودند!
  37
  83
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۶
  ۴۰
  aarian - تهران، ایران

  گاهی پشت به زین وگاهی زین به پشت . این بیچاره هم میخواسته یک لقمه نون بخوره. خبر مرگ امام راحل ملعون رو ایشون با سوز و گداز و گریه و اه برامون خواند!! حالا میفرستندش ‌مرخصی اجباری. بازم بگید مملکت ما شهر هرت نیست...
  16
  148
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۱
  ۳۶
  Liberte - تهران، ایران
  آدم خوبی نبود. آواره و جنگ زده آبادان بود. حالا عصا قورت داده و با صدای خاص و زننده ای خبر می گفت.
  62
  54
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴
  ۴۷
  shaghayegh-tehran - تهران، ایران

  مسئولین بهت لطف کردند سالها یک مشت دروغ را تحت عنوان خبر بهت دادند گفتی‌ دیگه نمیخواهند بار گناهت از این سنگین تر بشه بالاخره یکی دیگه میاد دروغ‌ها را میخواند.بهترین خبری که دادی را یادم نمیره رحلت ....خمینی بود نشد مال خامنه‌ای را هم بخونی.
  30
  85
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶
  ۵۲
  آقا فدام - دوسلدورف، آلمان

  ...اسب رستم که ساندیس خور را به کجا فرستادند
  7
  32
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران

  من با این شخص فامیل یا رفیق نبودم که از افکارش آشنا باشم.بجای این این شخص فرضا,شما .یک متن خبرباو میدهند که بخواند راست یا دروغش پای نویسنده است.درتمام ادارات کارمندان را مجبور بنمازجماعت میکنند,آیا براستی آن کارمند بدلخواه بنماز جماعت رفته؟
  22
  62
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۹
  ۴۱
  بوزرجمهر - تهران، ایران

  مردک پاچه خوار و رییس مجریان پاچه خوار.اصلا هم پیر نشده ما بچه بودیم این شکلی بود.از بس که بی عاره.
  20
  57
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۳
  ۴۱
  مترلینگ - منچستر، انگلستان

  دوران حیات حیاتی سر اومد دیگه با زن نشسته شد خدمت هاش تموم شد
  9
  29
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
  ۴۱
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  شاید هم نشستش باز شد خلاصه یه چیزی تو این مایه ها
  7
  24
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
  ۳۹
  piki82 - تورین، ایتالیا

  خوب چکار میکرد ?? کسی که شغلش گویندگی هست خبری رو که میزارن جلوش اجرا میکنه دیگه !!! بره بشینه خانه از گشنگی بمیره ??? اینجوری حساب کنی همه کسانی که تو ادارات دولتی و هر نهادی کار میکنن باید کارشون رو ول میکردن !!! قدرت فکری بعضی ها آدم رو متعجب میکنه واقعا !!!! :) من مطمئنم تمام کسانی که این حرفها رو میزنن کارهای بدتر از این هم بهشون پیشنهاد بشه با کله انجام میدن !!
  15
  50
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۰
  ۴۹
  omidnaomid - بروکسل، بلژیک
  در ایران سه دسته آدم وجود داره ۱ اونهای که با رژیم هستند وهمه چیز دارن ۱۰٪(وفکر می کنند که دارند) ۲ اونهایی که روبروی رژیمند۵٪ ۳ و اونهای که با یک و دو نیستنند ۸۵٪ واین آقا فکر می کرد خوش به حالشه ولی۰۰۰۰۰۰
  5
  7
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۴
  ۳۳
  freedom of the press - تهران، ایران

  بنده خدا خبرها را که خودش تنظیم نمى کرد ، خب خبرها را بهش میدادند و این بنده خدا هم باید میخواند یا بیکار میشد!!! خود شما که آنقدر به این بابا توهین کردى اگه به جاش بودى چکار میکردى!؟ خیلی از خود شما را تو خارج دیدم که تو محل کار بهتون بى اعنتایی میشه و اکثر کارها را بدوش شما انداختند و در لفافه توهین هم بهتون میکنند !!! از طرف پرسیدم چرا اجازه میدى اینطورى باهات رفتار کنند ! گفت چکار کنم هر جا برم آخرش همین جورى هست زندگى خرج داره(لندن ؛ هوس او استیک house of steak ) شعبه میدان ترافالگار سال ٢٠١٤ . منظور شمایى که با خوارى و خفت زندگى میکنید پیام نذارید. البته بسیار زیادتر ایرانى هاى عزیز که با عزت زندگى میکنند حتى در خارج از کشور .
  7
  30
  یکشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۳
  ۴۱
  asemane-abi - اوستا، سوئد

  [::Liberte - تهران، ایران::]. این چه طرز حرف زدنه آواره و جنگ زده بود؟. اگر مردم اونجا به قول تو آواره شدند در عوض نزاشتند یک وجب از خاک کشور جدا بشه پس اول یکم فکر کن بعد بیا نظر بده.
  5
  29
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۵
  ۳۳
  freedom of the press - تهران، ایران
  [::Liberte - تهران، ایران::]. کاربر محترم شما که تا دو تا موشک خورد تو تهران ، خونه خرابه هاى شمال را چند برابر قیمتش اجاره کردید!!! خیلى از شهروندان ایران بودند که براى آبادانیها کر کرى میخواندند و با اصابت یه موشک به شهرشان فرارى شدند. همین الانش هم هزینه کل ایران و تهران را از آبادان و بندرهاى جنوب تأمین میکنند . یک ایرانى را ویران کردند تا یک تهرانى را آباد کنند. من از ١٠ پشتم تو تهران بودیم از همون زمانى که تهران روستایى خوش آب و هوا بیش نبود ولى هیچ وقت اینطور در مورد بقیه هموطنانم اینطور صحبت نکردم. تو که شاید پدرت حتی مهاجر بوده به تهران. به عنوان یک ایرانى خجالت بکش . ایران مملکت ما هست همه جاش
  5
  19
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۵۶
  ۳۶
  Liberte - تهران، ایران
  [::freedom of the press - تهران، ایران::]. [::asemane-abi - اوستا، سوئد::]. ببخشید منظورم اون نبود که تصور کردید. منظورم اینه که تازه بدوران رسیده است. و بی خود مغرور است. ولی شاید همین منظورم هم درست نبوده.
  0
  0
  دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۲
  ۳۹
  لیانمن - بوشهر، ایران
  اینم بنده خدا فرستادنش که نباشه یکی بیاران که دروغ هاشون رو بهتر بگه
  0
  1
  ‌سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.