همدستی سارق مسلح طلافروشی با صاحب مغازه

سارق مسلحی که بهمن ماه گذشته از یک مغازه طلافروشی سرقت کرده بود، پس از دستگیری اعتراف کرد به خواست صاحب مغازه دست به سرقت زده است.
 
رسیدگی به این پرونده هفتم بهمن سال گذشته همزمان با تماس مرد طلافروشی با پلیس و اعلام سرقت مسلحانه مغازه اش در پاساژ جواد الائمه آغاز شد.
 
با حضور کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی (مبارزه با سرقت مسلحانه) در محل سرقت درخیابان پاسداران، صاحب طلافروشی مدعی شد صبح وقتی در مغازه ام را باز کردم جوانی ۳۰ ساله که ماسک آلودگی هوا به صورت زده بود، وارد مغازه شد و ادعا کرد می خواهد سکه بخرد.
 
چند لحظه بعد جوان نقاب دار با تهدید اسلحه از من خواست گاو صندوق را باز کنم. من که ترسیده بودم در گاو صندوق را باز کردم، مرد سارق نیز دست و پای من را بست و تمام محتویات داخل گاوصندوق را به همراه ۱٫۵ کیلوگرم طلا داخل دو ساک ریخته و با خودش برد.
 
سارق مسلح مردی خونسرد بود و من چند دقیقه بعد از سرقت با کمک اهالی دست و پایم را باز کرده و موضوع را به پلیس اطلاع دادم.با ثبت این سرقت تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت مسلحانه تحقیقات خود را در این باره آغاز کردند تا اینکه سارق مغازه طلا فروشی روز گذشته شناسایی و دستگیر شد.
 
صبح امروز با انتقال متهم به دادسرای ویژه سرقت او در بازجویی ها اعتراف کرد دوست صاحب مغازه است و به خواست او سناریو سرقت را اجرا کرده تا صاحب مغازه طلافروشی بتواند از بیمه خسارت دریافت کند در حال حاضر تحقیقات بیشتر از این سارق ادامه دارد.
 
قرار است صبح فردا صحنه سرقت توسط متهم در محل بازسازی شود.
+19
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  harrp - وین، اتریش
  اعدام بده بره بالا .حتا اگه صاحب مغازه می‌خواست باهات همدستی کنه, چرا کیلوئی طلا با خودت بردی بیرون ؟؟ می‌تونست طلا بدلی بذاره داخل گاو صندوق که تو فیلم دوربین هم نشون بده "چیزی" رفته بیرون ، برو شامِ آخرتو بهت بدن ،،گیوتین هم باید به اروپا برگرده والا کارِ اینجا هم تمومِ
  12
  10
  دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۵۵
  نظر شما چیست؟