عکس های جدید بازیگر ایرانی صدف طاهریان

+432
رأی دهید
-223

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  ایران عزیز - هیوستون، ایالات متحده امریکا

  این خانمها که اخیراً تعدادشون داره زیاد میشه فقط تا تو ایرانن ادعای نجابت و. دارن ولی در خارج از ایران انگار این کلمه هیچ معنا و مفهومی نداره . با پخش این عکسها چی رو میخواد بگه که من خوشگلم و یا خوش تیپ یکی به خانم بگه یکم تاثیرات مثبت و خلاقیتهای خودت روهم هرازگاهی نمایش بده
  316
  276
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
  ۳۶
  استالین - ولادی وستوک، روسیه

  بدک نیست، فقط رنگ و چهره عربی دارد. ;) فکر میکنم ایشون از اون نوع بازیگران دسته چهارم هست و بانشر این عکس ها دنبال شهرت میباشد.
  254
  193
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۳
  ۵۰
  Jalal50 - تهران، ایران

  سیلیکون....
  145
  215
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹
  ۳۳
  Masterweb - تهران، ایران

  خودش خوبه نمیگم بده ولی مسیری که رفت خوب از آب در نیومد !
  186
  129
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸
  ۴۹
  Pezhman - وین، اتریش

  به به چه دست و دلباز است. هرچی داره در سینی و طبق اخلاص گذاشته.
  153
  262
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  خدا هم یه جاى کارش میلنگه ها. آخه تو که بلدى اینجورى خلق کنى، خواهر زینب خلق کردنت چیه دیگه؟ آزار دارى؟
  117
  304
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۸
  ۳۴
  13lack Bird - لندن، انگلستان

  ها‌ها هدف از خارج شدن از کشور پروتز و سیلکون کردن لب سینه باسن و عکس گرفتن بود؟ بی‌چاره اونایی که فک می‌کنن این موجود زیباست یا با کارش می‌تونه حرص جمهوری اسلامی رو در بیار. تو هم یکی‌ مثل خودشیفته که یه سری از ملتِ بیکار و غیور ایران کردنت دلقک از سر تا پاهات صحبت می‌کنن
  233
  148
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۸
  ۵۰
  payamak - منچستر، انگلستان

  چه استعدادی
  84
  104
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۱
  ۴۱
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  بسیار زیبا. ببینیم چند نفر الان میان می گن ایشون ابروی زنان ایرانیرو برده.
  126
  221
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵
  ۴۲
  جنگنده - تهران، ایران

  این زن همانی بود که همه را در ایران متهم میکرد که به او پیشنهاد ارتباط جنسی داده اند, بعد خودش با انتشار این عکسهای جنسی ثابت کرد که کرم از خود درخت بوده و این خودش بوده که تنش میخاریده. هیچ چیز برای یک زن بدتر از این نیست که اندامش را مانند یک کالا در معرض دید عموم قرار دهد تا دیگران با پیشنهادات جنسی, بمبارانش کنند. همین عکسها و فیلمهای پورن از این زنان بی بند و بار هست که عامل اینهمه تجاوز جنسی و بحران روحی و عاطفی و سکسهای عجیب و غریب با حیوانات و کودکان شده, اما جنابان روشنفکر خودشان را به آن راه میزنند و میگویند بدن برای خودش هست , دوست داره هرکاری دلش بخواهد انجام دهد, اما این جنابان شبه روشنفکر نمیگویند که آنوقت تکلیف مردان و پسرانی که این بدنهای عریان را نگاه میکنند چیست و کجا باید خودشان را تخیله کنند !!!!!!!!
  290
  233
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
  ۶۰
  hamid swed - مالمو، سوئد

  بسیار زیبا!!! تا چشم هر چی آخوند و آخوندپرسته از حدقه بزنه بیرون.
  152
  278
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۴
  ۶۳
  waahed - منامه، بحرین

  این تیپ پوشش و حتی این تیپ بدن ، شاید برای کشور های عربی یا اسلامی جالب توجه باشد ولی در اروپا حتماً چیزی جدیدی نیست ، در اروپا لازم نیست که حتماً هنرمند باشی تا این بدن و پوشش داشته باشی ، آنجا حتی خانمهای کوچه و بازار هم اینطوری هستند ، و لذا تنها چیزی که ممکن است برای این بنده خدا داشته باشد دهن کجی به ج ا است که آنهم البته هیچ عکس العملی نخواهد دید نه شنید . منتظر منفی های 4 و 5 ستاره ای هم هستم . خوش باشید .
  91
  193
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  همه چیز رو پسندیدم,حالا ....
  71
  66
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
  ۱۰۰
  Berdia-Iran - قم ، ایران

  درود بر دختر زیبای ایران
  126
  169
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶
  ۳۲
  gozargah - ایران، ایران

  دوستان عزیزی که به کار این خانم ایراد می گیرن همان کسانی هستند که مدام حرف از آزادی زنان در ایران میزنند. این هم آزادی ، شماهایی که جنبه آزادی را ندارید لطفا سکوت کنید. این خانم اختیار بدن خودش را دارد و کارهای ایشان به هیچ کسی ارتباط ندارد. قبلا بازیگر بوده و مثل تمام خانم هایی که کار مدلینگ می کنن ، از خودش عکس منتشر می کنه. انسان های با تمدن !!! لطفا جنبه داشته باشید و به شخصیت این خانم توهین نکنید.
  104
  180
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۸
  ۳۲
  gozargah - ایران، ایران

  جناب جنگنده خاک بر سر آن مردان و پسرانی که با دیدن این عکس ها کنترل خودشون را از دست می دهند با این منطق شما فکر کنم این آدم ها با دیدن اندام مادر و خواهر خود هم تحریک می شوند و باید آن ها را از مادر و خواهرشان به شدت دور کنند چون شاید مجبور شوند خودشان را با مادر و خواهرشان تخلیه کنند!!! واقعا برای طرز فکرتان متاسفم.
  94
  175
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۸
  ۳۷
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::جنگنده - تهران، ایران::]. خنده دارترین کبری و صغریی بود که دیدم و از اون نتیجه گرفتی.
  79
  98
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۰
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  تعظیم در برابر افکار شما, چون حرف دل ما را با شیوایی بیان کردید.
  52
  11
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۵
  ۴۲
  بیدار58 - بابلسر، ایران
  [::جنگنده - تهران، ایران::]. شما نگران تخلیه ملتی؟؟اگه خیلی دلسوزی ...
  60
  53
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۲
  ۱۰۳
  amonbede - تهران، ایران

  جالبه تو ایران مدعی میشن افرادی قصد تجاوز بهشون داشته بعد تو خارج خودشون حال پخش میکنن
  95
  53
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۷
  ۴۲
  جنگنده - تهران، ایران

  [::gozargah - تهران، ایران::]. اولا که حیوانات هم با دیدن پدر و مادر خودشان, شهوتشان گل نمیکند بلکه با دیدن جنس مخالفشان به دنبال تولید مثل هستند !!!!!!!!!!!!!!!! خوب این را هر ابوالبشری از ناقص العقل بگیر برو تا کامل العقل !! میداند حالا نمیدونم شما تو کدوم دسته هستی که این موضوع را هنوز نمیدانی. نکته دیگر اینکه نمیدانم زنی یا مردی ولی اگر مرد هستی و لنگ و پاچه عریان این زنان را نگاه میکنی و میلی جنسیت برانگیخته نمیشود, خوب قاعدتا در مردانگیت باید شک کنی و در کنار اینها, نکته مهمتر اینکه, اگر اینگونه زنان نمیخواهند که مردان را تحریک کنند, چه اصراری دارند که انقدر تمام نقاط جنسیشان را پروتز کنند و قلمبه و بعد نیمه عریان و تمام عریان بایستند جلوی فلش دوربین عکاس و فیگورهایی بگیرند در زوایایی که مخصوص فیلمهای پورن است از خودشان عکس بگیرند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ امیداورم پاسخهات مثل دفعه قبل آبدوغخیاری نباشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  133
  40
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴
  ۴۲
  جنگنده - تهران، ایران

  [::Liberte - تهران، ایران::]. شما انقدر مشغول دید زدن عکس این زن هستی که مشخصه که نمیفهمی من چی میگیم, برو به دید زدنت ادامه بده, فقط کار بد نکنی !!!!!!
  114
  25
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶
  ۴۲
  جنگنده - تهران، ایران

  [::gozargah - تهران، ایران::]. این خانوم اختیار بدن خودش را در فضای خصوصی خودش دارد, نه در فضای عمومی, وقتی عکسهای سکسی ا ز خودش منتشر میکند و در فضای عمومی پخش میکند, باید انتظار متلک و پیشنهاد جنسی هم داشته باشد, به جای روشنفکر بازی یکخورده بیشتر فکر کنید.
  119
  48
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
  ۳۳
  اینجا ایران - تهران، ایران

  دیگه عمل جراحی پلاستیکی نمونده که نکرده باشه اینهمه ادمم مگه مصنوعب میشده
  78
  44
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰
  ۳۳
  اینجا ایران - تهران، ایران

  پلاستیکی غیر طبیعی
  75
  46
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۰
  ۳۱
  mrSajad - دبى، امارات متحده عربی
  این خانم اومده خارج ایران مدل شده و الانم این عکسها واس خاطر شغل جدیدشه، داره کیف و کفش و لباس تبلیغ میکنه، حالا شما هم بشینید ایشون رو تجزیه و تحلیل کنید و بهم بپرید و از خجالت هم در بیاید...
  53
  54
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۳
  ۵۰
  cardenas - مادرید، اسپانیا

  گر چه اندام نسبتا خوبی داره ولی نه در حدی که لازمه مدل شدنه، بعضی قسمتهای بدن با دیگر قسمتها هماهنگی نداره و قناصه. بالا تنه مخصوصا باید کمی کشیده تر باشه و سر شونها هم کمی پهن هستن . در کل خوبه ولی نه برای مدلینگ. اما اینکه دوستداره اینجوری حال کنه و عکساشو عمومی کنه به خودش مربوطه. سلامت باشه.
  63
  36
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۱
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  بعد هم این خانم خودش را هنرپیشه می داند خیر هنرپیشه گلشیفته بود که بهترین نقشها را در ایران بازی می کرد و موفقیتش را در خارج از کشور هم ادامه داد چون بازیگره ولی این صدف و دو سه تای دیگه که به ترکیه رفتند فقط مدلند و می خواستند به لطف زیبایی جایی در سینمای ایران پیدا کنند که هرگز هم امکان پذیر نبود و حالا هم مدعی هستند حق ما را تو اون سینما خوردند آخه آدم باید دو تا فیلم درست بازی کنه بعد بگه حقم را خوردند
  65
  26
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰
  ۵۱
  ایران عزیز - هیوستون، ایالات متحده امریکا

  نمی دونم چرا بعضی ها ادعای درک همه چی رو دارن وهمه وقائع را در کلمه ی أزادی بیان می کنن ایا واقعا این حد أزادی را به بستگان نزدیک قائل هستید . چرا اینقدر با اعتماد به نفس می گید خاک بر سر کسانی که با دیدن این عکسها تحریک بشن . بله این یک غریزه جنسی است که در وجود همه هست و قابل انکار نیست و با دیدن عکسهای محرک ، تحریک میشه خصوصا برای نسل جوان إیرانی که اینطور حضور زنان در جامعه برای انان جا نیفتاده این خانم در فکر و عمل ازاد است در صورتی که در حیطه شخصی خودش باشه نه دیگران میتونه این عکسها رو به طور شخصی داشته باشه ولی هدفش از پخش اینگونه عکسها چیه ایا چیزی غیر از خود شیفتگی او استنباط میشه چقدر خوبه به موضوعات بطور منطقی برخورد کنیم و منطقی هم جواب بدیم همه چی را در قالب سیاست خلاصه میکنیم این صحیح نیست من قبلا اینشخص را أصلا نمی شناختم ولی اخیراً با پخش چنین عکسهای شخصیت خوبی را از خودش تو ذهن من ترسیم نکرده ما هم احساس أزادی میکنیم ولی ایا با چنین وضعی در جامعه حاضر میشیم یا مرتب عکسهای اینچنینی به اشتراک میگذاریم بعید میدونم
  51
  27
  ‌پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۰
  ۳۴
  raminn - تهران، ایران

  هزار ماشاالله نیروهای ارزشی و متدین چه حضور فعالی در این سایت دارند مخصوصا وقتی پای خانمهای زیبا در میون باشه!!! تعجبم اینه که این برادران متعهد چرا به عکس احمدی نژاد سر نمیزنند و کامنت نمینویسند ولی اسم صدف خانوم که میاد همه در صحنه حاضرند!!!
  5
  37
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۱:۵۴
  ۵۲
  wasp763 - استکهلم، سوئد

  ،بابا این عکسای تبلیغاتی مربوط به مُد و شغلیِ این چه حرفائیه که میزنید !!!! فکر کنم شما همونائی هستید که پیج شکیرا هم میرید به فارسی فهش میدید .. آدم خجالت میکشه که هم وطن شماست ، ما دیگه به دشمن احتتیاج نداریم...
  5
  26
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۳
  ۵۸
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین

  [::ایران عزیز - هیوستون، ایالات متحده امریکا::]. با سلام،نمیدانم شما خانوم هستید یا آقا ؟فرقی هم نمیکنه!چرا فکر میکنید که پسرها هر غلطی میخوان بکنن اما دوشیزگان و بانوان محترم باید از شما اجازه بگیرند؟انصاف هم چیز بدی نیست!
  5
  26
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۴:۴۳
  ۵۸
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  [::Berdia-Iran - قم، ایران::]. با سلام،کوتاه و مختصر فرمودید و صحیح!دیگران را اجازه دهید بفکر مثبت و منفی باشند! ما که همیشه عرض ادب میکنیم و طالب سلامتی همه جانداران هستیم مملو از منفی میشیم و معلوم است که در این سایت افغانی و پاکستانی و عرب وتاتار و مغول ومعلول ذهنی کم نیست خدا رو شکر! هر چه میخواهد دل تنگت بگو!
  6
  9
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۲
  ۳۲
  gozargah - ایران، ایران

  اول اینکه در مورد طبیعت حیوانات کمی تحقیق کن تا به جوابت برسی. دوم اینکه بین انسان و حیوان یک تفاوت بزرگ وجود دارد که آن هم عقل و کنترل بر رفتار است , اگر قرار بود که انسان تا جنس مخالف خودش رادید تحریک شود و برود دنبالش و با آن جفت گیری کند که الان باید مثل شامپازه ها روی درخت زندگی می کرد. این عقل و کنترل باعث به وجود آمدن قانون می شود که باگذشت زمان کامل و کامل تر شده و خانم طاهریان هم در کشوری زندگی می کند که اختیار و کنترل کامل بر اندام خودش را داده است. این خانم شغلش مدلینگ و نمایش است و نه شما , نه من و نه هیچ کس دیگر حق دخالت در انتخاب شغل کسی را نداریم. بهتر است به جای ظاهر بینی کمی به اخلاق و حقوق دیگران احترام بگذاریم . زندگی چالش هایی بزرگتر و مهمتر از مسائل جنسی و توهین و دخالت در نوع زندگی دیگران دارد به آن ها فکر کنید و در آخر از نوع ادبیات شما معلومه که بزرگترین ذهنیت شما خلاصه شده در اندام جنسی خانم هاست و از صحبت هایتان مشخص است که  تخصص خیلی خوبی هم در پورنوگرافی دارید از من به شما نصیحت که خودت را درگیر این ذهنیت نکن چون دنیا به سرعت درحال پیشرفت است , عقب نمونی!!
  3
  24
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۳۳
  ۳۲
  gozargah - ایران، ایران
  [::جنگنده - تهران، ایران::]. لجمله هایی که نوشتم خطاب به شما بود.
  2
  14
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۱
  ۴۰
  روانشناس مشاور - تهران، ایران
  احسنت! بسیارزیبا وتحسین برانگیز............بنظرمن ایشان ازهنرپیشه ها ومانکن های زیبا ومطرح اروپائی وامریکائی چیزی کم ندارند وچه بسا ازلحاظ استعداد هنری وزیبائی خاص شرقی که درایشان به ودیعه نهاده شده از همتایان غربی خود درسطح بالاتری نیز قرار بگیرند! به امید روزی که ایشان رادر جایگاه واقعی خویش که همانا برترین سطح هنرپیشگان هالیوود می باشد مشاهده کنیم.ازصمیم قلب برایشان ارزوی موفقیت وشادکامی می کنم وامیدوارم درزندگی به هرانچه که ارزودارند برسند.
  3
  19
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۴
  ۵۸
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  [::جنگنده - تهران، ایران::]. با سلام،جنکنده!؟فکر کنم یا پیرزنی یا اندام و صورت درست و حسابی نداری!والله اگر این هیکل و صورت جالب را داشتی شرط میبندمکه بدون شورت و کرست عکسهایت را ارسال میکردی!سعی کن با ادب باشی،دری وری گفتنو بچه های کوچولو هم بلدن!
  5
  18
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۱۳
  ۵۸
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  [::mrSajad - دبى، امارات متحده عربی::]. با سلام،خدا رفتگانت را غریق رحمت کنه،ایرانی جماعت از این بهتر نمیشن،عکسها یکی از دیگری بهتر هستند و هیچگونه ایرادی دال بر لختی پوختی بودنشان وارد نیست!
  9
  12
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰
  ۵۸
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  [::cardenas - تهران، ایران::]. [::cardenas - تهران، ایران::]. با سلام،گویا شما کارشناس ارشد مدلینگ هستید؟ادامه بدین لطفا دیگه چه ایرادی هست که ما متوجه نشدیم؟
  8
  5
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴
  ۵۸
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  [::ایران عزیز - هیوستون، ایالات متحده امریکا::]. با سلام، نمیدانم شما در کدام..حبس میکشی!اما مطمئن هستم اکر آزاد بودی و در کوچه و خیابانهای هیوستون در رفت و آمد،حتما یا کوری که چیزی نمیبینی یا اینکه چشمات خیلی ضعیفن و باید عوضشون کنی!... این جور لباس پوشیدن در سرتا سر دنیا امری عادی است،خوشت نمیاد برو مسجد اونجا راحت تری!!!.
  6
  12
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۴
  ۵۸
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  [::raminn - تهران، ایران::]. با سلام گل گفتی عزیز،این جماعت ضعیفه کش هستند و اسید پاشی رو صورت زیبای دختران را ثواب بزرگی میدانند.
  6
  16
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
  ۵۸
  فرهاد امیرپور - خارکوف، اوکراین
  [::روانشناس مشاور - تهران، ایران::]. [::gozargah - تهران، ایران::]. با سلام به شما میگویند انسانهای واقعی و منطقی،موفق و کامروا باشید.ایرج میرزای قاجار یک شعری سروده چند دهه قبل که الان در خاطرم نیست ولی میتوان آنرا در ویکی پدیا پیدا کرد و جریانش هم اینه که ایرانیها از تمام آداب و رسوم درست و حسابی رم میکنند. [::gozargah - تهران، ایران::]. [::gozargah - تهران، ایران::]. [::wasp763 - استکهلم، سوئد::]. [::wasp763 - استکهلم، سوئد::].
  8
  5
  جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
  ۲۵
  گشتاسپ - شیراز، ایران
  [::جنگنده - تهران-برو این دام بر مرغ دگر نه-نصیحت ...
  2
  6
  شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۳
  ۳۸
  sama128 - شیراز، ایران
  ایران عزیز - هیوستون، ایالات متحده امریکا ; ضمن تایید مطلب شما این افراد تا توی ایران هستند در فیلمها نقش فاطی کماندو را بازی می کنند ولی پاشون به یه استخر بی اب که برسه چنان لخت میشن که دست هند جیگر خوار را از پشت می بندن بعد هم میگن داریم مبارزه می کنیم این یک جور مبارزه هستش بله همه با تیر تفنگ و نارنجک مبارزه می کنند اینها با اندام توپشون شکم هم که چندین نوبت بالا اومد اثر شکنجه های دشمن پست فطرت هستش خلاصه برای لخت شدن بهانه تا دلتون بخواهد دارند . خوشا به سعادت شوهر دست 100000000000000 مش که یک دختر نجیب پاکدامن البته از نوع بدون دامنش گیرش میاد.
  7
  7
  شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۵
  ۳۸
  sama128 - شیراز، ایران
  من موندم از کی تا حالا لخت شدن و سکس را نشان دادن به اون اتلاق میشه هنرمند به خدا من اهل تحجر و خوشگه مذهب و این چیزها نیستم ولی دوستانی که عمل لخت شدن این و امثال این را تایید می کنید واقعا یعنی چی اصلی کار به اسلام ندارم و قبول هم ندارم ولی پاک دامنی برای یک زن خوبه یا لخت شدن جهت گرفتن اقامت و کار و پول و . یک کم با دید انسانی و شخصیت انسانی نه اسلامی به این مقوله نگاه کنیم و از طرفی یادمون نره این جوجه که چندتا فیلم توی ایران بازی کرد و اینطوری لخت شد واقعا زنان دزد نماینده مجلس که چشمشون از تو سوراخ چادر هم قابل دیدن نیست پاشون لب دریا وا بشه چی میشن اون موقع تازه می فهیم (‌البته فهمیدم بعد 37 سال ) که چه آخوندش چه زنان محجبه نماینده و مدیر و . در این نظام غیر مقدس چی بودند و با چه چیزی ملت را قهوه ای کردند و به ریش ملت غیور و همیشه پشت صحنه خندیدند دیگه بدتر از مموت احمدی نژاد و اس رحم فشاری که نیست با یقه بسته و کاپشن دربو داغون ملت را رنگ کردن حسابی . فقط یک کلمه خدا به همه ما آگاهی و فهم درست بده در همه چیز در همه چیز در همه چیز
  3
  14
  شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۳
  ۴۰
  مترلینگ - منچستر، انگلستان
  جنگنده - تهران، ایران. با این اوصاف تمام مردان اروپایی و غیر ایرانی (البته بعضی هاشون به همه توهین نشه)مردانگی ندارند چون هر روز بیشتر از اینا رو میبینن ولی تحریک نمیشن و مثل خروس نمی پرن رو جنس مخالف اگه فکر کنی میبینی که همین افکار تون جامعه ایرانی رو حریص کرده که سر از تایلند در میارن که فقط به حال و حول بپردازند و براشون بشه اونجا بهشت پر از حوری و پری و غلمان
  2
  11
  شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۳
  ۳۶
  vahid frankfurt 1 - فرانکفورت، آلمان
  حالا واقعاً ایشون بازیگر بودن توا ایران؟؟ من که چیزی از این خانوم یادم نمیاد !!.
  2
  4
  دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۸
  ۳۳
  فرشاد() - کیف، اوکراین
  با این عکس ها .قیمتشو داره می بره بالا تر)
  1
  4
  ‌چهارشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۷
  نظر شما چیست؟