برخی از بهترین دبیرستان های آمریکا در نیوجرسی قرار دارند

نتایج طبقه بندی سالانه که توسط نشریه "یو اس نیوز اند ورلد ریپورت" انجام گرفته، دبیرستان "های تک" در ناحیه "مان ماوت" را در ردیف ۱۳ قرار می دهد. در مجموع ۱۰ دبیرستان در نیوجرسی در طبقه بندی که حدود ۲۰ هزار مدرسه را شامل می شود، در میان ۲۰۰ مدرسه بالا جای دارند.
 
فهرست دبیرستان های بالا معمولا در سلطه مدارس نمونه، مدارس حرفه ای و آکادمی های ویژه، که ثبت نام در تمام آنها گزینشی است، قرار دارد.
 
دبیرستان پرینستون، به عنوان دبیرستان برتر که پذیرش در آن آزاد است، نامیده شد. در سطح ایالتی در ردیف ۱۰ و در سطح کشور در ردیف ۱۹۲ قرار کرفت.
 
مدرسه نمونه آکادمی "نورث استار" در نیوآرک، برجسته ترین مدرسه نمونه در نیوجرسی نامیده شد.
 
همراه با طبقه بندی های مدارس انفرادی، هفته نامه "یو اس نیوز" همچنین ایالت ها را بر اساس کارآیی دبیرستان هایش طبقه بندی می کند. ایالت نیوجرسی بطور کلی در ردیف پانزدهم جای دارد.
 
ایالت مریلند در طبقه بندی های ایالتی در بالای فهرست نشست، و مدرسه ویژه دانش آموزان هوشمند و استثنایی در دالاس، برای پنجمین سال پیاپی مقام نخست را در طبقه بندی سراسری مدارس احراز کرد. 
 
+11
رأی دهید
-3
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
نظر شما چیست؟