قتل دومین ستایش ۶ ساله در شهرستان نی ریز استان فارس

ایسنا : فرمانده انتظامی استان فارس گفت: قاتل یک دختربچه 6ساله نی‌ریزی در کمتر از 12 ساعت دستگیر شد.
 به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، سردار سرتیپ احمدعلی گودرزی افزود: در پی اعلام فقدان دختر بچه شش ساله‌ای به نام "ستایش – ع" در یکی از روستاهای اطراف شهرستان نی‌ریز، ماموران پلیس تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.
 
وی ادامه داد: با توجه به اینکه دختر بچه مفقود شده مقداری زیورآلات طلا در زمان مفقود شدن به همراه داشته، ماموران با استعلام از طلافروشی‌ها متوجه شدند فردی پس از مراجعه به یکی از طلا فروشی‌ها اقدام به فروش دو عدد گوشواره به مبلغ دو میلیون و 550 هزار ریال کرده است.
 
فرمانده انتظامی استان فارس، ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتی، این فرد که مردی 43 ساله به نام "س- ط" بود در کمتر از 12 ساعت پس از وقوع جرم شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در یکی از روستاهای اطراف شهرستان نی‌ریز دستگیر شد.
 
گودرزی گفت: این فرد پس از اعتراف به قتل دختربچه 6 ساله، انگیزه کارخود را سرقت زیورآلات طلای وی عنوان کرده است.
 
فرمانده انتظامی استان فارس یادآور شد: متهم همسایه خانواده مقتول بوده و هنگام مراجعه وی از مهدکودک، دختربچه را ربوده و بعد از انتقال به کوه‌های اطراف وی را به قتل رسانده و در همان مکان دفن کرده است.
+54
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  kasra persia - لندن، انگلستان

  بکنید این نامرد رو تا نصفه تو اسید
  24
  111
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۶
  ۵۲
  ایران عزیز - هیوستون، ایالات متحده امریکا

  این نامرد حروم لقمه رو فقط باید زنده به گور کنن
  2
  40
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۳
  ۴۲
  karkas - اصفهان، ایران

  دل خوش به أین مقدار نباشید! هم این دنیا را آباد مى کنیم و هم آخرت را، این ها شما را گول زدند ، ما به شما معنویات مى دهیم،،،،،یه مشت ملى منقلى و توده اى بى وطن و مجاهد تروریست مملکت گل و بلبل را دو دستى دادند به این جماعت ابله، تف
  2
  46
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۵
  ۳۵
  raminn - تهران، ایران

  شما به معنویات احتیاج دارید. معنویات ما را بردند این‌ها. دلخوش به این مقدار نباشید که فقط مسکن می‌سازیم، آب و برق را مجانی می‌کنیم، اتوبوس را مجانی می‌کنیم.دلخوش به این مقدار نباشید. معنویات شما را، روحیات شما را عظمت می‌دیم. شما را به مقام انسانیت می‌رسانیم. این‌ها شما را منحط کردند. . ما هم دنیا را می آباد می‌کنیم و هم آخرت را.(12 اسفند 57)
  2
  38
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۳
  ۳۷
  آزاده21 - لندن، انگلستان

  جامعه ایران شده پراز معتاد , روانی و بیمار. حتی نفس کشیدن اینگونه موجودات جاندار هم در روی کره زمین زیان بار است. نگهداری از سگ در خانه یا کوچه و خیابان بسیار ارزشمندتر از وجود چنین جاندارانی در محیط ماست.
  4
  32
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۸
  ۴۷
  40Mehrdad - مالمو، سوئد
  بر آدم دروغگو لعنت. حالا به فاصله خیلی کم از این ماجرا مقتول دختر بوده ، شش ساله هم بوده ، اسمش هم دست بر قضا دختر بوده ، از همه جالبتر یه دختر بچه ششش ساله این همه طلا و جواهر به مبلغ بیش از دو میلیون ریال هم بوده . دیگه برای اینکه سناریو فیلم هندی نشه قاتل رو کردن بالای چهل سال و اسم هم شد (س_ط) . باور بکنین دو روز دیگه میگند قاتل از شهروندان افغانستان بوده. حالا ایندفعه ایرانی ها رو رودروی افغانها قرار میدهند. به این میگند فعلا یه جوری ماست مالی کردن صورت مسئله قتل اولی تا بعد خدا بزرگه ببینیم چطور میشه .
  14
  23
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۴:۰۴
  ۵۰
  Pezhman - وین، اتریش
  باید پدر مادرها بیشتر مراقب فرزندانشان باشند. و کارشناسان مردم را راهنمایی کنند. البته کارشناسان با مدارک اروپایی و آمریکایی. کارشناسان ایران متاسفانه در طی دوران تحصیل فقط وفقط مسایل خرافی و مذهبی را میآموزند.
  0
  13
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۹
  ۵۱
  londonlondon - لندن، انگلستان
  خدایا واقعا اینجا ایرانه‌‌
  0
  5
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۶
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  kasra persia - لندن، انگلستان:اگر اینکارراکردند,قاتلی دیگر پیدا نمیشود؟داداش,تا علل درمان نشود,ازاین حوادث همیشه بیخ گوشمان است
  0
  4
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.