تظاهرات مردم عراق علیه فدراسیون عربستان

پس از قرعه‌کشی مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در منطقه آسیا و همگروه شدن عراق با عربستان و امارات جنگ تازه‌ای شکل گرفت.
 
به گزارش طرفداری، عراق که در مراحل قبل تهران را به عنوان میزبان بازی‌هایش انتخاب کرده بود برای این مرحله نیز ایران را به عنوان میزبان خود انتخاب کرد که این تصمیم عراقی‌ها بهانه‌جویی‌های سعودی‌ها و اماراتی را درپی داشت.
 
پس از بهانه‌جویی سعودی‌ها برای عدم حضور در ایران برای بازی با تیم‌ملی عراق فدراسیون عراق موضع خود را بیان کرد و تنها گزینه برای سعودی‌ها و اماراتی ها را تهران دانست.
 
امروز مردم عراق نیز به خیابان‌ها ریختند تا مقابل کارشکنی مقامات سعودی قد علم کنند و با در دست داشتن پلاکارت هایی که شامل شعارهایی مبنی بر اینکه تنها میزبان آنها ایران است و آنها باید به تهران بیایند شعار دادند.
 
به گزارش فارس، شعار مردم عراق مقابل بهانه‌جویی سعودی‌ها به این ترتیب بود: مردم عراق ایران را به عنوان میزبان انتخاب کرده است و هرکس که بخواهد میزبانی ایران را از ما بگیرد دشمن ماست. کسی که نمی‌خواهد در ایران بازی کند پس ما از آنها در کربلا، بصره یا اربیل استقبال می‌کنیم.
+124
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  از ترس .....عرعر ستان ها ایول مردم عراق
  5
  40
  یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  sahandd11 - کلن، آلمان
  اینجا مردمی دیده نمیشه. فقط چند نفر.که احتمالا از حقوق بگیران نظام ایران ویا حتی اصلا ایرانی هستند.بیشتر بدرد خوراک تبلیغات رسانه های وابسته داخلی می خوره
  5
  4
  دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.