مقاومت دختر در برابر رابطه جنسی با پسر به اسیدپاشی میان دو طرف منجر شد

پلیس آگاهی تهران بزرگ می‌گوید دلیل اسیدپاشی شام‌گاه دوشنبه (۱۶ فروردین-۴ مارچ) یک دختر و پسر جوان در منطقه‌ی سعادت‌آباد این شهر، این بوده که دختر در مقابل خواست پسر برای داشتن رابطه جنسی مقاومت کرده است.
 
بر اساس توضیحات منتشرشده در وب‌سایت "پلیس"، این دختر و پسر جوان از مدتی قبل با هم آشنا شده و شب گذشته در منزل پسر قرار ملاقات گذاشته‌اند اما زمانی که «دختر از نیت شوم پسر آگاه می‌شود با وی مخالفت می‌کند که این امر منجر به درگیری میان آن‌ها می‌شود».
 
به نوشته‌ی این وب‌سایت، «پسر برای اینکه دختر مورد علاقه خود را بترساند و مجاب به تمکین نماید از یک بطری محتوی اسید که در سرویس بهداشتی خانه وجود داشت استفاده می‌کند».
 
بر اساس این گزارش، ابتدا پسر اسید را به صورت دختر پاشیده و در ادامه، دختر نیز مقابله به مثل کرده است به طوری که هر دو آن‌ها از ناحیه صورت و گردن و «به یک شکل» دچار سوختگی می‌شوند.
 
گزارش "پلیس" می‌گوید که پسر و دختر بعد از سوختگی، سر و صورت خود را با آب سرد شستشو داده و قرار گذاشته‌اند که برای پنهان کردن حادثه، به بیمارستان‌های جداگانه در تهران مراجعه کنند. به همین منظور، پسر با خودرو شخصی به بیمارستان "مدرس" در سعادت‌آباد می‌رود و دختر نیز از یک تاکسی می‌خواهد که او را به بیمارستان "امام‌خمینی" برساند اما راننده‌ی تاکسی بعد از دیدن وضعیت دختر، او را به نزدیک‌ترین بیمارستان یعنی اورژانس بیمارستان "مدرس" که پسر در آن‌جا در حال مداوا بود، می‌برد.
 
به دنبال آن، کادر پزشکی از طریق مامور انتظامی مستقر در بیمارستان وقوع حادثه‌ مشابه برای دختر و پسر جوان را به کلانتری ۱۶۳ ولنجک اطلاع می‌دهند و در ادامه، این پرونده در اختیار ماموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار می‌گیرد.
+35
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  *پسر شجاع* - تهران، ایران

  اینم یه جور تفاهمه البته از نوع ...
  7
  69
  ‌چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۱
  ۵۲
  آریان هامبورگ - هامبورگ، آلمان

  اینها که اینقدر با هم تفاهم دارند حتی از نوع اسیدیش خب دیگه ازدواج کنند با هم
  4
  64
  ‌چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۴
  ۳۱
  Unkn0wn - اصفهان، ایران

  واقعا بعضی از دخترها چرا اینطوری هستن اخه؟. پسری که دوست دخترش رو به خونه دعوت میکنه خب معلومه ازش چی میخواد. لابد این دختره فکر کرده بود پسره به یه بوس اکتفا میکنه!
  5
  70
  ‌چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴
  نظر شما چیست؟