محمدرضا شجریان در «پیک‌نیک عصرانه»

همسر محمدرضا شجریان، استاد آواز ایران، دقایقی قبل تصویری تازه از او را در کنار خود در صفحه‌ی اینستگرامش منتشر کرد.
 
کتایون شجریان برای این تصویر که در محل زندگی‌شان در نزدیکی "ساکرامنتو" در ایالت کالیفرنیای امریکا ثبت شده، از عنوان «پیک‌نیک عصرانه» استفاده کرده است.
 
آقای شجریان ۷۵ ساله صبح روز اول فروردین (۲۰ مارچ) در پیام نوروزی خود فاش کرد که با یک بیماری ۱۵ساله دست و پنجه نرم می‌کند و در حال طی کردن مراحل درمان این بیماری است. او در این ویدئو در ظاهری جدید و با موهای تراشیده با دوستداران خود سخن گفت.
 
انتشار گسترده‌ی این ویدئو در شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌های خبری، موجی از نگرانی را در میان هواداران پرشمار مطرح‌ترین چهره‌ی موسیقی سنتی ایران به وجود آورد.
 
با این وجود، روز پنج‌شنبه (۵ فروردین) کوچک‌ترین فرزند محمدرضا شجریان در عکس‌نوشته‌ای از دوستداران پدرش خواست که «فقط به خوب شدن او فکر کنند» و «با انرژی مثبت و دعای خیر، به او روحیه دو برابر بدهند».
 
رایان شجریان بر روی صفحه‌ی اینستگرام خود نوشت: «پدر روحیه بسیار خوبی دارد. بسیار مثبت هستند و مثل همیشه خنده روی لبان‌شان است.»
 
او با تاکید بر این‌که حال پدرش «خوب‌» است افزود: «با معالجاتی که در اینجا در حال انجام است، باز هم پدر سلامت خود را پیدا کرده به زودی به صحنه برمی‌گردد.»
+246
رأی دهید
-8
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  *بی همتا* - برلین، آلمان
  امید وباارزوی بزرگ از ایزد یکتا برای هرچه زودتر بهبودی این هنرمند گرانبها وپرارزش موسیقی ایران ..استاد شجریان گرامی .همیشه شاد وخندان باشید .دوستتان داریم
  75
  75
  دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶
  ۳۹
  Persiangulfforever - ویکفیلد، انگلستان

  از پروردگار بزرگ عاجزانه خواستار بهبودى هر چه زودتراستاد شجریان هستم. از همین سایت إعلام میکنم که اگر استاد شجریان مرا قابل بدانند حاضرم که اگر اجزایى از بدن من به بازگشت سلامتى ایشان کمکى میکند با کمال میل تقدیم حظور ایشان بکنم بدون تعارف. از همین سایت به من خبر بدهند و من در کوتاه ترین مدت خودم را به بیمارستان محل استاد شجریان معرفى میکنم.
  9
  130
  دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
  ۴۸
  ahura95 - توکیو، ژاپن

  درد و بلات بخوره تو سر ِ بالا تا پایین ِ هرچی آخونده
  9
  151
  دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۲
  ۴۰
  فقط ملوان - انزلی، ایران

  با ارزوی سلامتی استاد. ! و میخوام بگم انهایکه منفی دارن انسان هستند ؟ من که فکر نمیکنم
  5
  79
  دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۲
  ۴۹
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  انشاالله که هرچه زودترخبرسلامتی استاد رو بشنویم .
  2
  68
  دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۹
  ۵۹
  Ardelan - سارپسبورگ، نروژ

  باسلام ودرود بر این مرد خوش قلب و مهربان ،شجریان درختی است که همه میوه را در خود جای داده . مردی که قلب هار باهم گره زده وبا طنین صدای دلنشینش غم واندوها را به دور می اندازد . بهبودی شجریان وشنیدن صدای مسیحا آسای او دوباره خبر نوید بخشی است که همه راشادمان می کند .
  2
  77
  دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۷
  ۵۹
  سلطنت طلب - ابوظبی، امارات متحده عربی

  خداوند سالهای سال استاد رو سالم برامون نگه داره
  2
  72
  دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۹
  ۴۷
  اریوبرزن - تبریز، ایران

  من هم از جانب خود و دوستانم و خانواده‌ام بهترین آرزوها را برای سلامتی هر چه زودتر اسطوره هنر ایران زمین دارم و امیدوارم این خون رگ‌های هنر ایران همیشه جاری و به هنر ایران جان و حیاط ببخشد! همینطور به عنوانه یک ایرانی‌ به دوست عزیزمان به خاطر بخشیدن اعضای بدن خود برای کمک به استاد تبریک میگویم و معنای این حرکت را چیزی جز عشق خالص و بدون حد و مرز به یک انسان دوست داشتنی نمی‌بینم! پایند ایران و فرهنگ ایرانی‌!
  2
  79
  دوشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۸
  نظر شما چیست؟