گریه موگرینی در کنفرانس خبری ,پس شنیدن خبر حمله تروریستی به مترو و فرودگاه بروکسل

فدریکا موگرینی، نماینده عالی امور سیاست خارجی اتحادیه اروپا که روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با ناصر جوده، وزیر امور خارجه اردن در عمان پایتخت این کشور، سخن می گفت، با شنیدن حملات تروریستی به فرودگاه و ایستگاه مترو بروکسل نتوانست خود را کنترل کند و گریه کنان کنفرانس مطبوعاتی را قطع کرد.
کوگرینی گفت:« ما هنوز در انتظار کسب اطلاعاتی بیشتر در باره حملات تروریستی امروز در بروکسل هستیم».
وی افزود:«درد و مشقتی که منطقه ما امروز از آن رنج می برد، همان درد و مشقتی است که شما در منطقه تان از آن رنج برده اید. ما با شما متحد نه تنها در درد و رنجها با شما متحدیم بلکه در نحوه پاسخگویی و جلوگیری از وقوع چنین اعمال و منع افراط گرایی و خشونت در منطقه با شما در یک سنگریم».
موگرینی پس از گفتن این چند جمله نتوانست به سخنان خود ادامه دهد و گریه کنان از پلتفروم کنفرانس مطبوعاتی مشترک پایین آمد و کنفرانس را قطع کرد.
قرار بود موگرینی با ملک عبدالله دوم پادشاه اردن ملاقات و از اردوگاههای پناهندگان سوری نیز دیدن کند.

+46
رأی دهید
-19
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  حالا این نژاد .. اروپایی شدن از ما بهترون!!! اینهمه بمب ریختید در مناطق اسلامی و در سال ۳ ژوئیه ۱۹۸۸ هواپیمای مسافری ولایت را با شلیک موشک هدایت شونده از ناو یواس‌اس وینسنس آمریکایی سرنگون و تمامی ۲۹۰ سرنشین رو شهید کردید. اون موقع اشک مادران ما اشک نبود؟
  105
  99
  ‌پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۳
  ۳۹
  arsham 667 - کپنهاک، دانمارک

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. فاطی اینهمه آدم که تو سوریه کشتین با دارو دسته اسد و دأعش مسلمونتر از خودتو درست کردین با کشتن زنو بچه‌هاشون پس چی‌!!! جو سازی نکن اینا مال1988 هم نیست مال همین چن ساله پیش.توکه اینقد تاریخ شناسی‌ تو تاریخ گفتن وقتی‌ رفیقا عربت به ایران حمله کردن چقدر ایرانی‌ کشته شدن!! می‌دونم چون از نسل همون .... افتخار میکنی‌ سیده .........بی‌ هویتر از ملتی که دشمناشو بپرسته نداریم..انگار کردای الان 1000 سال دیگه افتخار کنن بچه‌هائی تجاوزه داعشان...خدای خجالتم خوب چیز که ندارین
  24
  78
  ‌پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۶
  ۴۷
  nejaat2006 - منچستر، انگلستان

  هنوزم داره میگه که اسلام دین صلح است!!!!! چقدر اینها احمق تشریف دارن
  17
  62
  ‌پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۷
  ۴۲
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  به هر حال به غیر از دیدگاه انسانی- که قابل تامل و محترم است-و نمی توان مُنکِرِ آن شد و این کمترین کاری بود که در قبال ِ جانباختگان می توانست انجام دهد, واقعیت این است که اکنون در دنیا اگر مالدار باشی حتی باد در دادنت !هم جزو پر بیننده ترین می شود وچه بسا عده ای از آن نُکهَت خوشبو! مشعوف شده و هلهله کُنان به پایکوبی بپردازند!واگر بی پول باشی نه تنهاحقیقی ترین حرفهایت را هم به سُخره میگیرند بلکه تقبیح ات نیز می کنند!به دنیای سرمایه داری و [نظم نوین جهانی]خوش آمدید!
  6
  19
  ‌پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۱
  ۴۹
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  آخه چرا خودتون مسخره کردید ..اون ملیت هایی که تو اروپا آمریکا اعمال تروریستی انجام میدن مشخصه ..مراکش..الجزیره..عراق..سوری..شدیدا کنترل کنید تمام ...
  5
  21
  ‌پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۰
  ۳۷
  paksan - ایران، ایران
  شما برو همون کارای زنونه خودت رو بکن. آخه اینا نمی تونند احساسات زنانگیشون رو کنترل کنند همونطور که اجازه دادید گله گله بیان داخل حالا هم باید منتظر این حملات باشید ولی اون موقع احساسات مادرانه و غلطشون باعث شد با اشک اجازه بدهند که وارد بشوند و حالا هم باید با اشک تشیع جنازه بگیرن. این عربها زن و مرد آدم خوار هستند و هیچ چیزی جز کشتن حالیشون نیست پس باید کسانی مسئولیت دار ممالک اروپایی بشوند که مردونه و محکم بتونند موضوع رو جمع کنند
  16
  21
  ‌پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۲
  ۴۳
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  کشته شدن 30 نفر هم واقعا گریه داره ولی کشته شدن 300 هزار نفر در سوریه گریه نداره ؟ آیا ایشان برای مردم سوریه و عراق و لیبی که غرب آنها را به این روز انداخت گریه می کند ؟
  25
  30
  ‌پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵
  ۴۵
  ناگفته - استکهلم، سوئد
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. اینقدر تا حالا خزعبل سرهم کردی که اگه یبارم حرف حق بزنی بازم منفی بهت میدن.چرا ساکت نمیشی خو؟.
  2
  17
  ‌پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶
  ۳۲
  loder - شیراز، ایران
  این همه کشتین ککتم نگزید حالا واسه تست هم که شده بد نیست مزشو بچشین ..حالا بهتر مردم بیگناه رو که به خاطر سیاستهای کثیف شما قتل و عام میشن درک میکنی
  10
  14
  ‌پنجشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۳
  نظر شما چیست؟