چند پیشگویی از نوسترداموس/پیشگوی قرن ۱۶

نوسترا داموس یکی از بزرگ ترین پیشگوهای جهان بوده و هست .
کار اصلی وی پزشکی بود

اما آن طور که خود ادعا کرده بود گه گاه دچار تشنجات و حمله هایی می شد که آن ها حالت پیش گویی و غیبگویی داشت در نهایت او پیش گویی های خود را به صورت شعر در قالب رباعیات فرانسوی و کمی مخلوط به زبان محلی خود در 952شعر در آورد که اشعار را در سال های 1555 تا 1558 انتشار داد اما فهمیدن پیشگویی های او نیازمند فهم زیادی بود حتی فرانسوی های آن زمان هم آن را به زحمت می فهمیدند پیشگویی های او تا سال 3790 میلادی را در بر می گیرد .
 
او در زمان خود به معالجه ی طاعون می پرداخت او 100 سال قبل از گالیله اعلام کرده بود زمین به دور خورشید می چرخد .هنگامی که مرد جوانی بود و در ایتالیا سفر می کرد در برابر راهبی به نام فیلیس پرتی زانو زد و گفت : من در برابر مقام مقدس پاپ زانو می زنم . در چندین سال بعد از آن راهب به مقام پاپ سیکتوس پنجم رسید .

یکبار روزی که در حضور کاترین دومدیسی ملکه ی فرانسه بود پسرکی از درباریان همراه ملکه بود نوستر داموس پیشگویی کرد که او روزی پادشاه فرانسه می شود . آن پسر هنری ناوار بود که بعدها هنری چهارم پادشاه فرانسه شد .
 
روزی در یک مهمانی نجیبزاده ای درصدد بر آمد از او امتحان قدرت پیشگویی بگیرد بدین منظور از او خواست بگوید سرنوشت دو خوک او در حیاط خانه چه می شود او گفت نجیب زاده خوک سیاه را خواهد خورد و خوک سفید را گرگ می خورد نجیب زاده دستور داد که خوک سفید را ذبح کنند اما سر میز شام به او گفتند گله ای گرگ گوشت خوک سفید را ربوده و او اکنون گوشت خوک سیاه را می خورد .
 
او مرگ خود را در 1566 پیش گویی کرد . در هنگام مرگ دستور داد صفحه ای برنزی که بر روی آن تاریخی کنده شده بود را درتابوتش پس از مرگ بگذارند در سال 1700 گور او شکافته شد تا تابوتش را به مکانی مناسب تر منتقل کنند درون تابوت بر روی لوح نوشته شده بود سال 1700!
نمونه هایی از پیش گویی های او :
آدولف هیتلر
او پیش گویی دقیقی از رهبر نازی ها کرده است و از مرگ نامعلوم او سخن می گوید :
در کوهستان های اتریش نزدیک راین
از پدر و مادری زاده خواهد شد که نامی ندارند
مردی که مدعی دفاع از لهستان و مجارستان خواهد بود .
پایان کار او هرگز دانسته نخواهد شد .
جانوری وحشی و پر اشتها از رودها خواهد گذشت
و جنگجویان عظیمی بر علیه هیستر خواهند جنگید ..{هیستر – هیتلر}
او همچنین از سلاح هایی سخن گفت که صدای آن ها در آسمان شنیده خواهد شد و ماشین های پرنده ای که از آن ها آتش خارج خواهد شد حتی او تصویری زنده از خلبانان با ماسک های اکسیژن ارائه می دهد او از موجودات نیمه انسان و نیمه خوک هایی حرف می زند که در آسمانند !
هیروشیمابر دو شهر نزدیک بندرگاه چنان تازیانه ی عذابی فرو خواهد آمد که تاکنون دیده نشده است .
آینده
نوسترا داموس به سومین جنگ جهانی اشاره می کند که در نیمکره ی شمالی رخ خواهد داد بعد از اتحاد دو ابر قدرت بر علیه شرق به وقوع می پیوندد .
وقتی قدرت های شمال باهم متحد شوند
در شرق هراسی بر می خیزد که نابودی در پیش است
و دو رهبر بزرگ با یک دیگر پیمان خواهند بست و سرزمین جدید
به اوج اقتدار خواهد رسید
آن گاه مردی خون خوار دوباره ظهور خواهد کرد
از سال 2099 هفت ماه گذر خواهد کرد
از آسمان پادشاه وحشت فرو خواهد آمد قبل و بعد
از آن جنگ سلطنت خواهند کرد ..
مرد خونخوار به عنوان سومین ضد مسیح جهان خواهد بود که در چین ظهور خواهد کرد سرزمین جدید در مکاشفات او امریکاست .
لویی پاستور
او در مورد ظهور وقایع جدید مثل ظهور پاستور اشاره می کند :
پاستور چون رب النوعی تکریم خواهد شد
آن هنگام که ماه چرخش خود را به پایان رساند
پاستور در سال 1889 انستیتو پاستور را تاسیس کرد و کشفیات بزرگی در علم پزشکی به ظهور رسید چرخش ماه به دور زمین هر 19 سال یکبار اتفاق می افتد یکی از این چرخش ها در 1889 بود .
+83
رأی دهید
-17

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  waaaay - سیدنی، استرالیا

  ببینید تاریخ سقط شدن جنتی وکفتار پیر خامنه ای رو پیشگویی نکرده?
  22
  98
  ‌چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  حالا یکی به من بگه اگر پیشگویی وقایع معجزه و دلیل حقانیت دین و آیین باشه نوسترآداموس که با این پیش گویی های دقیق و درست، دست سرکرده ی سارقان مدینه و کتاب او رو از پشت بسته که! حالا باز مومنان عزیز بیان غلبت الروم فی ادنی الارض فی ظرف مدته سه الی تسعه سنه رو پیش بکشند!!!!! راستی مگه قرار نبود شهاب سنگ ها بعد از ظهور اسلام جلوی جن ها رو بگیرند تا اون ها نتونند پچ پچ الله رو بشنوند و پیش گویی فقط مخصوص آخرین رسول الله باشه !!!! پس چی شد اسب سیدنی؟
  46
  61
  ‌چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::دژمن الله - روسیه، روسیه:: جوجه کمونیست، تا تو صفحه ای من پیام نگذاشته ام اسم کاربریم رو نبر. این درست نیست. شاید فرصت نکنم به اون صفحه برم و تو یکطرفه و ناجوانمردانه حکم صادر کنی.من همین الان از سر کار اومدم و خسته ام.قبلا هم یکی دیگه که اسمشو نباید بیارم و تو خیلی تحت تاثیرش بودی (یه روح معلول تو دو تا بدن قناس) اینکارو میکرد ولی بعدا یه جائیش اوف شد دیگه تکرار نکرد. اخلاق گفتمانی رو رعایت کن تا اون شعارهای حقوق بشری و انساندوستانه و نمیدونم چی چی ات از اعتبار نیفته گنده گودرز جان.
  16
  16
  ‌چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  تو خبر انفجار بمب در برلین جان یک نفر رو گرفت جوابتو دادم
  14
  3
  ‌چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  petrick - اشدود، اسرائیل
  ویکی پدیا . یکی از جالب ترین پیشگویی های او درباره ی ایران از صفحات 340 و 341 کتاب «نوستر آداموس» نوشته ی ژان شارل دوفن برون ترجمه می گیرد:. انقلاب، جنگ و گرسنگی ایران را فرا می گیرد. تعصب و هیجان مذهبی شاه را به زانو در می آورد. و پایان کار وا در فرانسه آغاز می شود. که یک مرد روحانی به آنجا هجرت کرده است. شاه به علت ناچیز شمردن دشمن مقاومت نمی‌کند. و بعد به کار بردن اسلحه را زیان بخش می داند. زیرا به فکر سلطنت پسرش می باشد. و سرانجام ایران به دست روحانیون می افتد[۸
  5
  10
  ‌چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Omide por jalal - تبریز، ایالات متحده امریکا
  جالب است که ۱۰۰۰ برابرِ این پیشگویی‌ها را دقیق تر و کامل تر در کتاب مقدس میبینیم اما همین کمونیست‌ها که اینجا از داموس الممالک ! حمایت کردند در آنجا میگویند که پیامبران قرصِ روان گردان استفاده کرده بودند !!! ببینید صداقت و شرفِ کمونیست‌ها را :)
  8
  6
  ‌چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. ببین من هم همین الان از سر بیکاری رسیدم به اینجا حوصله ی جواب دادن به اتهام های الکی و حرف های آبکی تو رو ندارم! عزیز من رومن گیرشمن فرانسوی است و آلمانی نیست باستانشناس بوده نه زبانشناس چنین گفت زردشت نیچه هم ربطی به زردشت و آیین او نداره بلکه فلسفه ی مدرنه و زردشت در اون صرفا یک نام سمبله نه نحله ی فکری او در ضمن زبان فارسی باستان کاملا مرده و درکش و خطش هم برای مردم اون روزگار میسر نبوده چه برسه به مردم فارسی زبان امروز این قیاس تو با زبان عربی و قرآن یک قیاس مع الفارقه خیلی بیسواد و از مرحله پرت هستی اون چیزی هم که تو می گی فطرت دینی همون تلقینیه که از کودکی به بچه تزریق می کنن تو هرچی که تو مغز یه بچه فرو کنی عین طوطی همون رو حفظ می کنه اگر افکار دینی رو به بچه تزریق نکنن هیچ خبری از خدا و این مزخرفات در دل او نخواهد بود باقی حرف هات هم اصلا جواب لازم نداره!
  7
  12
  ‌چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  [::Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا::]. آقای امید پر از جلال! اولا کجای کتاب مقدس اینقدر دقیق و واقعی مثل نوستر آداموس چیزی رو پیش بینی کرده که در عصر ما دقیقا به همون شکل اتفاق افتاده باشه؟ بجز یک سری اباطیل موهوم که ضرب و زور تفسیر و تاویل و سریش باید به عنوان پیش گویی جا زد! ثانیا خبر نداری توی همین روسیه کلی پیامبر و رسول وجود داره که همه چی رو برات پیش بینی می کنن گمشده ها رو پیدا می کنن و . تازه هر سه ماه یک دفعه با همه ی پیامبران دیگه از اقصی نقاط دنیا جمع می شن مسابقه هم بینشون می ذارن!
  4
  5
  ‌پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::دژمن الله - روسیه، روسیه::] کمونیست التقاطی،ترجمه کتاب چنین گفت زرتشت از ویلهام فردریک نیچه فیلسوف آلمانی رو خودم سالها پیش در ایران خونده بودم و اتفاقا بحث سمبل نام وی نبود و علنا در اون کتاب به حسرت خوداز اینکه سیر فلسفه و پویائی تمدن از پرسیا به یونان بر اثر جنگ ها و شکست پارسیان انتقال یافته ، مفصل ابراز میداره و آینده روشنا بخش تر بخصوص ظهور مرد کامل بعنوان نهایت تکامل فکری که وی همیشه به آن معتقد بود رو در مکتب میترائیسم و سرودهای گاتهای زرتشت میدید که بهتر به منصه ظهور میرسید ولی ارابه تاریخ به بیراهه رفت. در مورد معجزات مسیح که تاریخ و مردم شاهد کرامات وی بودن نمیتونی چیزی رو منکر بشی بی خدا،موسی هم همینطور نوح هم همینطور که همین چند سال پیش بلاخره بازمانده کشنی اش رو در بالای کوه آرارات در ترکیه پیدا کردن و عکساش در اینترنت موجوده،یه گروه کارشناسی از دانشگاهی در آمریکا رفتن و صحت یافته رو با گزارشات مستند چاپ کردن.برو سرچ کن آقای بسیجی دهان گشاد از نوع لنینی. در ضمن تو یه اسم دیگه کاربری هم داری درسته؟.
  7
  2
  ‌پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. اولا که شیخعلی! کمونیست هفت... دیگه نبینم باز اینچوری برچسب بزنی ها! ////////"سیر فلسفه و پویائی تمدن از پرسیا به یونان بر اثر جنگ ها و شکست پارسیان انتقال یافته" "ظهور مرد کامل بعنوان نهایت تکامل فکری که وی همیشه به آن معتقد بود رو در مکتب میترائیسم و سرودهای گاتهای زرتشت میدید" ////// این مزخرفات چیه دیگه از خودت و از این و اون می بافی؟ کتاب چنین گفت زرتشت نیچه یک رمان فلسفی است که شخصیت اصلی اش شخصی به نام «زرتشت» است که نامش از زرتشت پیامبر گرفته شده‌ و نیچه در این کتاب عقاید خود ش رو از زبان این شخصیت بیان کرده و هیچ ربطی به آموزه های زردشت تاریخی و کتاب اوستا نداره! این زردشت زردشت ذهن نیچه است فقط نامش رو به شکلی سمبلیک از زردشت اصلی گرفته و در واقع تئوری های خودش رو از قبیل «ابرانسان»، «مرگ خدا» و غیره در محتوای این رمان گنجونده! ببین با کیا شدیم 72 میلیون!!!! همینه که ملت ما توی بدبختی و عقب موندگی فکری و فرهنگی گیر کرده و بیرون نمی یاد!
  3
  6
  ‌پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  در ضمن از وقتی که بشر تونست وقایع رو ثبت کنه دیگه نه مار اژدها شد نه مرده زنده شد! اصلا هیچ سند تاریخی تا به امروز وجود عیسی مسیح رو اثبات نکرده جز مزخرفاتی که در کتاب های دینی وجود داره! اون چیزهایی هم که تو تازه بهش رسیدی من کهنه کردم شستم انداختم روی بند! برو یکم بیشتر سرچ بکن تا متوجه بشی که مزخرفات کشتی نوح روی آرارات و این حرف ها هم همش جعلی و مزخرفه و صرفا ادعا است! نوح و موسی و غیره هم همه افسانه ها و اساطیر خدایان بابلی بوده که یهودی ها از اون ها اقتباس کردند! حتی ثابت شده ده فرمان هم کپی برداری مسخره از قانون حمورابی است! برو جمع کن کاسه کوزه ت رو جوجه شیخ سوال اصلی من رو جواب بده که چرا با این همه معجزه به نوستراداموس ایمان نمی آری و چی شده که ادعای خدای کتاب دینی تون در مورد جن ها و شهاب سنگ ها دروغ از آب در اومد!
  3
  6
  ‌پنجشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::دژمن الله - روسیه، روسیه::] دژمن کوتوله، در مورد نیچه از خودم در نیاوردم اصلا من زیاد این بشر رو قبول ندارم ولی اقتضای صحبت مجبور به رفرنس دادنم کرد. سه کلمه آلمانی کاچ-کایرچ- کایندر(چون اسپلینگ ژرمن رو کامل نمیدونم نمینویسم) به معنای کلیسا -طباخی- بچه داری.واین شرح وظایفی بوده برای زنان که در مکتب خاص معتقد به ظهور ابرمرد در تفکر نیچه وجود داره !واین تقکر رو اگه یه سر به روند رشد مکاتب فلسفی-سیاسی بعد از رنسانس در اروپا بزنی بعنوان مکاتب ضد زن میبینی که اشکالی در عقاید نیچه هست.گرایشات راسیسم مرد سالارانه رایش سوم به نوعی متاثر از این اشارات فلسفیه .نقدهای زیادی هم بهش نوشته شده که بعلت گذشت زمان زیاد از مطالعه اونا کامل در ذهنم نیست اما خودت سرچ کن تا ببینی درسته یانه، کمون اولیه.فقط خوندن یک کتاب باعث فهمیدن نظریات و طیف های عقیدتی یک نفر نمیشه باید نقدها و رسالات دیگه شخص رو هم بخونی تا بتونی بهتر در موردش قضاوت کنی. اگه تو یک کتاب خوندی اینو هم بدان همین آلمانی ها یه ضرب المثل دارن که میگه: امان از شر کسی که فقط یک کتاب خونده!.
  3
  0
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  دژمن حقیقت- حرف ما نیچه و اینجور چیزا نبود بلکه اخلاق گفتمانی بود که خودت به عنوان مدعی رعایت حقوق بشر و اصول انسانی! رعایتش نکردی،شعار کلی میدی و نسیه. تا ایران یوکی طغار ماستی واستون میشکونه شما هم یا روش اسکی میرید یا هنر کاسه لیسی رو که نزدتان هست وبس رو خوب نشون میدید. --طغاری بشکند ماستی بریزد-جهان گردد به کام کاسه لیسان
  3
  1
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  دژمن نئاندرتال-روسیه- در مورد معجزه حرف زدی اولا نکته ای که تو رو به انحراف انداخته اینه که پیشگوئی رو نوعی معجزه میدونی و معجزه رو نشانه پیامبری. بله ولی قران کتابیه برای هدایت متقین(سوره الم) نه شرح اصول علمی ریاضی، همینطور انجیل و بقیه کتب آسمانی،این کتابها برای- بیداری- دل هست نه فقط- آگاهی- هسته اصلی شون هم عرفانه. پیشگوی از قدیم الا ایام بود از روی ستاره شناسی،کف بینی، تعبیر رویا،احضار ارواح ،تسلط بر اجنه،و غیره که در دین مذموم شمرده شده ولی وجود این قدرتهای ماورائی وهنر به کارگیری اون صحه گذاشتهان ولی جایز نیست . مرتاض های هند هم با ذن و ارتقای مهارتهای روحی کارهای عجیب میکنند.تو هم میتونی اون روح معیوب و نارسای خودت رو تو همون اورال روسیه با ریاضت و تمرین (اگه اهل زحمت باشی)به مرحله ای برسونی که مثل اونا بشی. استاد کابوک در ایران میگفت میتونه نصف جمعیت پایتخت رو از پشت تلویزیون با هیپنوتیسم خواب کنه. پیشگوئی های کاهنان فرعون که خودشو خدا میدونست در مورد تولد موسی وسقوط وی درست بود چون فن ستاره شناسی که بر اساس نظمی حیرت انگیز و آگاهانه ابداع شده حقیقت داره
  3
  1
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  دژمن فسقلی- انسان میتونه با کنترل دائمی فکر و عمل ریاضت ،هم تمایلات روح رو تغییر بده هم به دنیای ماورای -حس- بوسیله قدرتهای عظیم به ودیعه گذاشته در اشرف مخلوقات،دسترسی داشته باشه که پیشگوئی یکیشه ولی کار دین آوردن یک جهان بینی صحیح بر اساس فطرت انسانه نه شعبده بازی و جن گیری که تو مغلطه میکنی.از نوسترداموس بهتر هم بوده ولی چیزی که تو تاریخ به ثبت رسید تاریخ پیامبران الهی ست که دنبال کمال فرد و مکارم اخلاقی اش بودن نه میخ کردن و کاسبی از مردم .همشون هم بهمین خاطر کشته شدن. معجزاتشون هم در بعضی موارد خاص به امر خدا بود بعنوان گواه کار بود نه توان خودشون. همون کشتی نوح رو برو به فارسی سرچ کن ببین متخصصان آکادمیک و باستان شناس وکربن شناس و غیره چی میگن: یافتن کشتی نوح- اگه عکساش هم دروغ بود بیا دلیلش رو بگو نه اینکه ندیده ردش کنی(اینم یه دلیل دیگه که اهل تفکر نیستی دژمن تحقیق).
  3
  1
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  گرچه کسی که خدا (اصل)رو قبول نداره براش از معجزه(فرع)و هدف پیامبران حرف بزنی ،نوعی کاه گل لگد کردنه، چون آدم کوتوله افق دنیا رو تا سر حد قدش میبینه که تا زانوی منم نمیشه! بحث رو با التقاط بطرف فرار از ادعایت بردی: چه استراتژی و برنامه ای برای رسیدن به شعار! انسانیت و حقوق بشر در ضمیرت انجام دادی که این شعار لق لقه زبانت برات جایگزین فطرت شده؟ تعریف تو از این شعارها چیه و چه مثالی میتونی بزنی؟ اینا رو بگو تا معلوم بشه طلا هستی یا مس .کمی هم به تغذیه ات برس تا قد و مغزت رشد کنه تا تو اون سرمای اورال روسیه فقط آلاسکا تولید نکنی
  4
  0
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  "همون کشتی نوح رو برو به فارسی سرچ کن ببین متخصصان آکادمیک و باستان شناس وکربن شناس و غیره چی میگن:" . ببین وقتی می گم شما جماعت بچه آخوندها بی سواد هستید و تا نوک دماغتون رو بیشتر نمی بینید و مثل اجداد عربتون فرق کافور رو با نمک تشخیص نمی دین همینه دیگه! هر خزعبلی که توی چندتا سایت ادعا کردن بدون تحقیق و چشم بسته قبول می کنید! اون متخصصان آکادمیک و باستان شناس وکربن شناسی که طوطی وار تکرار می کنی کسی نیست جز یک کلاش معروف به نام "رون وایت" که نه تنها راجع به کشتی نوح روی آرارات که در مورد خیلی موضوعات دیگه ی کتاب مقدس هم به خاطر کسب پول و شهرت کاذب بین مومنان مسیحی اخبار کشفیات باستانشناسی جعل کرده و هیچ مقاله ای هم در مجامع و نشریات علمی-پژوهشی ارائه نکرده و ادعای کشف کشتی نوح او هم یک فریبکاری بیش نبوده که حتی همکار او به نام دکتر جان بائوم گاردنر (دکتر ژئوفیزیک از دانشگاه کالیفرنیا) که از محل دیدن کرده در مصاحبه اش با مجله ی مسیحی "کرییشن" (خلقت) این ادعای رون وایت رو یک فریب و حقه دونسته که با معیارهای علمی قابل اثبات نیست!
  3
  2
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  "این شیاد نمونه (رون وایت) در زندگی ژورنالیستی هم خیلی فعال بود و در مصاحبه‌های متعدد خود ادعاهای عجیبی میکرد که بعضا شامل وحی و امدادهای غیبی خداوند برای انجام کشفی علمی در این یا آن مکان نیز میشد. از شخصیتهای علمی برجسته آمریکائی که فریب دغلکاریهای وی را خوردند و به امید کشف بازمانده‌های کشتی نوح همراه وی به محوطه دوروپینار آمدند، دانشمندی بود موسوم به دکتر جان بائوم گاردنر، دارای درجه دکترا در رشته ژئوفیزیک و فیزیک فضائی از دانشگاه کالیفرنیا در لوس آنجلس، دانشمند برجسته ژئوفیزیک و پژوهشگر آزمایشگاههای لوس آلموس در ایالات متحده آمریکا. وی در نهایت در مصاحبه خود با مجله مسیحی Creation آمریکا، قضیه کشتی نوح در سایت دوروپینار را یک فریبکاری توصیف میکند و در حقیقت از کلمه عامیانه انگلیسی استفاده میکند که با اصطلاح عامیانه فارسی امروزی «خالی بندی» معنی میدهد"
  3
  3
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  مقاله افشاگرانه بسیار جامع و تحلیلگرانه مجله Answers به قلم آندرو اسنلینگ، دارای درجه دکترای زمین شناسی:. نتیجه پژوهشهای انجام شده به کمک رادار حکایت از وجود یک کشتی ساخته دست بشر دارد...... کذب محض. یک سازه منظم فلزی در محل مشاهده شده است...... کذب محض. نتیجه تحقیقات آزمایشگاهی حکایت از وجود چوب لایه- لایه فسیل شده دارد...... کذب محض. دانشمندان ترکیه به کشف میله‌های فلزی نایل شده‌اند...... کذب محض . وجود اشیاء فلزی از طریق تحقیقات آزمایشگاهی ثابت شده است...... کذب محض. اسکلت یک کشتی در محل قابل مشاهده است...... کذب محض. حجم عظیمی از فسیل چوب به اندازه چند واگن قطار وجود دارد...... کذب محض. کمیسیون تحقیقات ترکیه آن را کشتی شناسائی کرده است...... کذب محض. «حفاریهای عمیقی که ما در سال ۱۹۸۸ انجام دادیم، همه چیز را روشن کرد. این محوطه چیزی جز یک فورماسیون طبیعی نیست. اظهار نظرهای دقیق من در مورد مسائل مشخص‌تر این مسأله در مقاله مجله Creation دوره ۴، شماره مسلسل ۱۴، مورخ سپتامبر ۱۹۹۲ تحت عنوان «افشاگری بزرک درباره کشتی نوح» به قلم دکتر آندرو اسنلینگ به خوبی منعکس است.
  2
  3
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  ببین شیخعلی، رفرنس و لینک تمام این مقالات هم که ازشون نقل شده به انگلیسی موجوده منتهی ایرانیان یوکی کامنتی که به حروف غیرفارسی نوشته شده باشه حذف می کنه و چند بار هم که سعی کردم حذف کرد برو یه سرچ ساده کن تا ردیه های علمی نظر این کلاش مذهبی گرون وایت" رو پیدا کنی بی سواد مومن! در ضمن من هم وقتم رو از سر راه نیاوردم که هی پوچی و نادرستی مزخرفات تو رو اینجا نشون بدم !
  3
  3
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  ببین شیخعلی! 10 من حرف زدی یک چارکش به درد خور نبود و جواب سوال من نبود! ده بار نوشتم اما این آیت الله یوکی حذف کرد ولی بازم می نویسم! خوبی اش این بود که کسانی که پیش بینی رو به عنوان معجزه و نشان بر حق بودن کتاب دینی و پیامبرشون می دونند تو دهنی محکمی خوردند! حرف های نامربوط هم راجع به نیچه تحویل من نده امیدوارم یاد گرفته باشی که زرتشت نیچه ربطی به زرتشت تاریخی نداشته، گیرشمن آلمانی و زبانشناس نبوده باقی حرف های اضافه ات ربطی به بحث ما نداره! سوال اصلی من این بود توی کتاب دینی یک جماعت بدوی اومده که جن ها به عرش می رفتند و استراق سمع می کردند و این اخبار غیبی رو به یاران زمینی شون می رسوندند اما از زمانی که آخرین پیامبر خدای اون جماعت بدوی بیابانی مبعوث شد اون خدا راه آسمان و عرش خودش رو با شهاب سنگ سد کرد و جن ها دیگه نمی تونند استراق سمع کنند بنابراین خبر از غیب و آینده تنها منحصر به آخرین پیامبر خدای اون جماعت بیابانی است نه دیگران حالا دروغ بودن این ادعا با پیش گویی های دقیق نوستر آداموس در اومده باز تو بیا واسه ی من از مرتاض و ریاضت بگو لااقل کاشکی بلد بودی اون کتاب کذا رو بخونی
  3
  3
  جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  [::دژمن الله - روسیه، روسیه::] بازم بحث اصلی ما تو حاشیه موند و رفتی سراغ حاشیه. با کپی پیست مقالات انتقادی اون دانشمند چیزی رو عوض نمیتونی کنی. هر وقت اکتشاف جدیدی حاصل بشه همیشه از انتقادهای ضد اون واقعیت فراوان یافت میشه و طبیعیه ولی پذیرش آدما بسته به سلیقه شون که دلشون میخواد باور کنن یا نه متفاوته. تو دلت نمیخواد هیچ چیز متافیزیکی رو باور کنی،دلت وجود خدا رو منکر میشه با وجود ادله تاریخی و شاهدان و ثبت وقایع باز چون بصورت امروزی ثبت نشده اونا رو رد میکنی ،خب باشه زور نزن کسی نخواست عقیده ات رو عوض کنه فقط بدان با اکثریت قاطع مردم دنیا چه تحصیلکرده چه نه بدلیل ذات بد بین ، دشمن شدن بخودت مربوطه ولی اون اکتشافات در خیلی مجامع علمی هم مورد تائید قرار گرفتو ربطی به کلاشی نداشت.هر چیزی کسی که تو رو رد کنه که کلاش نیست.عکساش هم حتما فتوشاپ بود!خجالت نکش . اصل کاری که وجود خداست هم که دروغه چون دژمن کوچولو نمیتونه درکش کنه،حواس پنجگانه دژمن فسقلی کشش درک فطرت و حقیقت رو نداره،این مشکل خداست یا خودت؟ .
  2
  0
  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  دژمن حقیقت- تو همین ایران یوکی خبر میخونیم که مثلا قهوه این خاصیت رو داره فرداش دومرتبه دانشمندا میگن نه تحقیقات جدید اینو رد کرده و میگه فلان .پس فردا بازم یه عده دیگه از دانشگاهی دیگه میگن نخیر جور دیگه ست .این کنشها و تفاوت بررسی ها همیشه وجود داشته و صرف وجود انتقاد از یک دانشگاهی که رقبای دانشگاهی مختلفی برای به ثبت رسوندن اون امتیاز وجود داره، تو این محیط ها قابل درکه. کتب پیامبران هم قبلا گفتم نه پیشگوئیه نه شعبده بازی فقط برای هدایت پرهیزکاران و ارتقای مکارم اخلاقی بر اساس یک جهان بینی صحیح نه التقاطی آورده شده ولی تو بزور میخوای به پیشگوئی ربطش بدی.پیش گوئی از قبل از موسی و عیسی و محمد بوده از زمان پیدایش علم اعداد در کلده و بین النهرین تا عیلامیهای ستاره شناس و سومریان جادو و جنبل کار بوده و هنوزم وجود داره:طالع بینی، کف بینی،رمالی،سحرو طلسم،احضار روح و غیره ولی از نظر دین کراهت داره و جایز به این کار نیستیم اما وجودش بعنوان یک واقعیت مورد تائیده.نکته اصلی وجود محوریگانه این قدرتهاست که بعضی میگن خدا بعضی طبیعت بعضی حادثه وتصادف! اما یک -علت بزرگ- وجود داره که من بحثم اونه
  2
  0
  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  در مورد نیچه یا اسم گریشمن که حالا اسمش رو آلمانی نوشتم چیزی رو عوض نمیکنه که فرانسویه یا نه 25 سال پیش نتیجه تحقیقاتشو بعنوان بخشی از تاریخ ایران با پست برام اومد و خوندم و شاید مکان مورد تولدش جابجا باشه که چی؟ اثری که بر تاریخ ایرانیان بعنوان یک ماخذ گذاشت مهمه که هنوزم با این همه پیشرفت این علم باز به اون مراجعه میکنن. اما تو که میخوای بجای اصلیتی موجود بنام خدا در این جهان، جایگزینی مادی بزاری،چی رو پیشنهاد میدی؟ شعارهای جایگزین نشونده بنام انسانیت و حقوق بشر که هنوز اخلاقش رو هم نمیدونی و الفبای پیدایش اون رو نمیتونی کامل کنی، چه خلائی از ذهن پریشان تو پر میکنه؟ چند بار ازت پرسیدم زدی به جاده خاکی، اصل بحث ما اینه ، نه خبر کشی جن ها و شهاب سنگ که در حد توان شعور مردم اون زمان توضیح عامیانه داده شده، ونه، نیچه ای که به نژاد اصیل فرد کامل که بر گرفته از آریائیهاست توجه میکنه و ارادتش رو به اون نژاد بیان میکنه حالا در کتاب چنین گفت زردشت یا در رسالاتش که سالها پیش خوندمشون.اینا مهم نیست بلکه استراتژی شلوغ کاری تو بخاطر گریز از محور صحبت مهمه.
  2
  0
  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  اسب آتش - سیدنی، استرالیا
  فرق تو پس با بسیجی دهان گشادی که جلوی خامنه ای مرگ بر دژمن میگه چیه؟ هیچی. اگه این دژمن فرضی در زمان ماضی یک خراشی در روان تو ایجاد کرده چرا باید توان تجزیه و تحلیل واقعیات رو با بدبینی و لجبازی در پذیرش فطرت خود، تضعیف کنی؟ ترس از اعتراف به وجود ادله تاریخی و مورد تائید مورخین رو بدلیل راحتتر بودن در رد اونا، در خودت نهادینه کردی و جرات تغییرش رو نداری.منم که دارم کاه گل لگد میکنم و این بحث شده نقطه سر خط. باشه هر جور راحتی.خودت تون اون دنیا با یه کنده نیم سوز طرف میشی حالا میخوای قبول کنی یا نه و من هم اتفاقا میخوام قبول نداشته باشی تا نیم سوز شدنت رو ببینم.
  2
  0
  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  [::اسب آتش - سیدنی، استرالیا::]. تنها نکته ای رو که در جوابت لازم دیدم بگم اینه که اون مثلا اکتشافات در هیچ مجمع علمی مورد تائید قرار نگرفته، هیچ مجله ی علمی پژوهشی که معیار درجه ی علمی بودن یک تحقیق هست اون رو چاپ نکرده بلکه بر عکس، خوراک و سفارش کلیسا بوده و با پول کلیسا سازمان دهی شده، در مجامع علمی رد شده و کلاش بودن اون آقای رون وایت نه تنها در این مورد بلکه در تمامی مواردی که ادعا کرده ثابت شده! برو دیگه وقت منو نگیر!
  1
  3
  شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.