روایت تکان دهنده خودکشی همزمان سه خواهر در نظام آباد تهران - گزارش

سه خواهر مجرد پس از خودکشی روی دیوار با نوشتن جمله‌ای از همه طلب بخشش کردند.
مرگ تلخ است؛ تلخ‌تر از آن مرگی است که خودخواسته باشد. خودکشی مرگ غم‌انگیزی است که تنها بن‌بست زندگی می‌تواند باعث انتخاب آن شود. دل پر از درد می‌خواهد، غم بی‌پایان و ذهنی ناگزیر از راه چاره‌ای برای خلاصی از این غم؛ اما حالا ماجرا از آنجایی غم‌انگیز‌تر می‌شود که این خودکشی دسته‌جمعی باشد. اینجاست که خبر تلخ‌تر و سناریو غم‌انگیزتر می‌شود. 
 
سه یک دختر، سه دختر آن هم هر سه خواهر باشند و با هم تصمیم به پایان زندگیشان بگیرند و هیچ‌کدام هم مخالفت نکند؛ هیچ‌کدام عقب نکشد و هر سه با هم خودکشی را به‌عنوان ایستگاه آخر زندگیشان انتخاب کنند.

تلخ است، اما واقعیت دارد. سه خواهر مجرد در منطقه نظام‌آباد تهران با استنشاق گاز به زندگی خود پایان دادند و خانواده و پلیس را در برابر یک خودکشی معمایی قرار دادند. 
+91
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  رقص پرواز - پراگ، چک

  سرگذشت تلخی داشتند! شعر زیبایی از پابلو نرودا ترجمه احمد شاملو مرگ تدریجی؛ به آرامی آغاز به مردن می ‌کنی، اگر سفر نکنی،اگر کتابی نخوانی،اگر به اصوات زندگی گوش ندهی،اگر از خودت قدردانی نکنی.به آرامی آغاز به مردن می ‌کنی، زمانی که خودباوری را در خودت بکشی،وقتی نگذاری دیگران به تو کمک کنند.به آرامی آغاز به مردن می ‌کنی،اگر برده ی عادات خود شوی،اگر همیشه از یک راه تکراری بروی،اگر روزمرگی را تغییر ندهی،اگر رنگ های متفاوت به تن نکنی،یا اگر با افراد ناشناس صحبت نکنی.تو به آرامی آغاز به مردن می کنی،اگر از شور و حرارت،از احساسات سرکش،و از چیزهایی که چشمانت را به درخشش وامی ‌دارند، و ضربان قلبت را تندتر می‌ کنند،دوری کنی . تو به آرامی آغاز به مردن می ‌کنی،اگر هنگامی که با شغلت،‌ یا عشقت شاد نیستی، آن را عوض نکنی،اگر برای مطمئن در نامطمئن خطر نکنی، اگر ورای رویاها نروی،اگر به خودت اجازه ندهی که حداقل یک بار در تمام زندگی ات ورای مصلحت ‌اندیشی بروی،امروز زندگی را آغاز کن! امروز مخاطره کن! امروز کاری کن! نگذار که به آرامی بمیری، شادی را فراموش نکن!. زندگی خودمان را خودمان متحول کنیم
  4
  133
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۱
  ۵۴
  جوان آشنا - تورنتو، کانادا

  غم انگیز.....دراین حکومت ضد زن راههای زنها برای زندگی کردن بسیار دشوارتر از مردهاست, خوب توقع این خبرها رو هم باید داشت. در غیر اینصورت چرا باید هر سه با هم خود کشی کنند
  11
  61
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۷
  ۴۴
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  اول گزارش -ثانیه ُ 54 -می گوید "الهه -ناهید -نسرین " و در وسط گزارش -دقیقه ُ 2 و46 ثانیه -می گوید "زهره-ناهید-نسرین" ! ? ایزد دادار ایشان را در کنار ِ مادرشان -که ظاهراطبق این گزارش یک سال قبل از این فوت کرده بوده -قرار داده و بیامرزد :(
  10
  25
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۹
  ۶۱
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا

  الآنِ که یه سرى ماله کش سایت بیان نظر بدن " خودکشى در همه جاى دنیا اتفاق میافته " فارغ از اینکه کمى به مغز فندقى شون رجوع کنن که در کشور ثروتمندى مثل ایران چرا باید فقر (اونم با آمار بسیار بالا ) وجود داشته باشه !!!؟؟؟ قطعا توان مالیشون ضعیف بوده و نه تنها زندگى بغرنجى داشته اند حتما توان اینکه یه زندگى مشترک رو إیجاد کنن رو هم نداشتن ( ناتوان بودن در تهیه جهیزیه و برو بالا ) ! به هر حال اینجور مسائل یک فاجعه هستش که جدا نباید فراموش بشه و نباید براحتى ازش گذشت !! عمیقا باید مطالعه و ریشه یابى بشه که دیگه همچین فاجعه ایى در ایران عزیز ما اتفاق نیافته !! بنده بعنوان یک ایرانى إبراز همدردى با خانواده این ﻣﺮﺣﻮمان رو دارم !! روحشان شاد !!!
  12
  56
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۲۰
  ۵۳
  از هیبت به نکبت - تهران، ایران

  از سال ۵۷ که یک مشت خائن ،و ضد ایرانی تازی زاده وطن فروش بر ایران حاکم شدن ،ایرانی‌ اقتدار و اعتبار و حیثیت خودشو رو از دست داد ،این نظام فاشیستی آخوندی ضد ایرانی‌ فقط برای نابودی ایران و ایرانی‌ ماموریت داره ،اکثریت مردم ایران افسرده ،بیمار، بیکار ،و بدون داشتن شادی ،آسایش،امنیت،و،،،،،،،در ایران زندگی‌ می‌کنن که اگر بتونی‌ بهش بگی‌ زندگی‌ ،و علت اصلی‌ این خود کشی‌ها نااا امید بودن از آینده خود و خانوادهاشون می‌باشد ،در کشور ثروتمندی مثل ایران که یک مشت دزد و غارتگر بر ایران حکمرانی می‌کنن ،سرنوشت مردمش از این هم بدتر می‌شه.ننگ بر سران این رژیم ضد ایرانی‌ و مزدوران مفتخور و بی‌ مصرفش .
  4
  61
  یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۵
  ۴۰
  ایرانی در غربت - دوحه، قطر

  دل ادم به درد می اید جرا ؟جه جیزی باعث شده؟ امیدوارم به ارامش برسین امین
  2
  39
  یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۳
  ۴۲
  سرورآقا - پوتسدام، آلمان

  فقط میتونم بگم ....به روح بنیانگدار این نظام که چه کرد با یک ملت سرفراز
  3
  50
  یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۴:۴۴
  ۴۶
  katebrowns - تهران، ایران

  بسیار بسیار بسیار ناراحت کننده است.
  2
  33
  یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۳
  ۳۱
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  چند وقت پیشا تو یه دهکده در آمریکا از زن و بچه تا پیر و سال‌خورده خودکشی کردند. اصلأ چه ربطی داره!
  86
  14
  یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۸
  ۳۷
  ناباور - تهران، ایران
  نوشتند : امشب با مادر دیدار میکنیم. فکر زندگی پس از مرگ را دین به ما القا کرده. عقیده ای که هیچگاه اثبات نشد. دلشان برای مادرشان تنگ شده بوده ، گمان کردند با خود کشی به مادر میرسند ولی از نعمت زندگی محروم شدند . ای خرافات چه میکنی ؟
  3
  7
  دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۴:۵۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.