مصباح: طرف حاضر می‌شود ارزش هشتاد میلیون اهل کشورش را تسلیم دشمن کند،تا چند روز بیشتر روی صندلی بنشیند

آیت الله مصباح یزدی گفت: چقدر آدم باید دور از شرف باشد که هستی و خون‌های یک عده‌ای را نادیده بگیرد.
به گزارش «انتخاب»، مدیر موسسه پژوهشی امام خمینی با حضور در دفتر سعید جلیلی اظهار داشت:  طرف حاضر می‌شود ارزش هشتاد میلیون اهل کشور خودش را تسلیم دشمن کند، برای اینکه چند روز بیشتر روی این صندلی بنشیند.
 
وی افزود: پست تر از این چه چیزی هست؟ مردم بی‌گناه، مردم ذی‌حق، بچه‌های معصوم، کسانی که خون های پاکشان را در راه انقلاب فدا کردند تا این انقلاب شکل گرفته، تا چیزی به نام جمهوری اسلامی به معنای واقعی اش در عالم شکل بگیرد، همه را فدا می‌کند، تا اینکه چند روز بیشتر رییس باشد! دیگر از این پست تر چه چیزی هست؟
 
آیت الله مصباح یزدی اضافه کرد: چقدر آدم باید دور از شرف باشد که هستی و خون‌های یک عده‌ای را نادیده بگیرد، فدا کند، تا چهارروز بیشتر روی یک صندلی بشیند. در آدمی زاد چنین استعدادی وجود دارد که به این مرتبه از پستی برسد. اصلا انبیاء و اولیا آمدند تا به ما بگویند چه کنیم که اینگونه نشویم و طوری بشویم که دوستان خدا هستند.
+9
رأی دهید
-136

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Omidjaber - سایتاماکن، ژاپن

  شما وقتی میخواهید دوره اجاق گاز خانه اتان را تمیز کنید و یا جاهایی دیگر از خانه اتان را از مایع تمیزه کننده استفاده میکنید بر روی جرم و یا سیاهی یا گثافتهایی که موجود هست می پاشید مدت زمانی صبر میکنید انجا کف میکند و هر چی سیاهی و گثافت هست به روی کف میاید و با یک دستمال محله گثیف را پاگ و تمیز میکنید. حالا نقل این اقا و امثال ایشان هم همینطور است از این دیگر نمی تواند گثافت کاری و یا بهتر بگم دزدی کند رو اورده به هر زبانی. و یک تعداد جوان ساده و بی تجربه هم رو حساب سن و سالش دورش جمع شدند. مثلاً جنابعلی در الاان چه غلطی کردی که به نفع جامعه و مردم باشد با افکار تو و امثال تو جزء بدبختی. فحشاء. دزدی. دورغگویی. بی اعتمادی. فقر. اعتیاد. و خیلی بدبختیهای دیگر مگر چیز دیگری بوده که ما ملت خبر نداریم شماها خبر دارید. خجالت بگشید یه پای تان لب گور است. از خدا بترس از توهم بیا بیرون. مردم شماها را با این افکار نمی خواهند.
  2
  47
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۹
  ۳۵
  raminn - تهران، ایران

  عزیز دل برادر خودت برای کسب قدرت و ثروت روی پای سید علی افتادی ، احمدی نژاد رو عنایت امام زمان دونستی و قتل و شکنجه بی گناهان رو تایید کردی و ...حالا که کرسی خبرگان رو از زیر پات کشیدن از کرسی پست و مقام بد میگی!!!
  2
  48
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۳
  ۴۱
  Compatriot - تورنتو، کانادا

  آخه طفلی صندلی را از زیر پات کشیدن؟! مردم بی‌گناه، مردم ذی‌حق، بچه‌های معصوم، . تو نگران این مردم و حق شونی یا نگران صندلی ات؟ مصداق یه آخوند مفلوک، مفتخور، نون به نرخ روز خور، بی‌ عار، بی‌ خیر که بخاطر همین صندلی حاضر به هر کاری است. آیندگان قضاوت خواهند کرد!
  2
  41
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۳
  ۳۷
  karaji - کرج ، ایران

  منظورت همون هشتاد میلیونی هست که شما تو سخنرانیها تون اندازه گوسفند هم سهمی براشون قائل نیستید !
  2
  44
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۵
  ۴۷
  آتیشپاره - گنت، بلژیک

  دوستان خوذتون رو ناراحت نکنیداین احتمالا منظورش مقام معظم و بیت مربوطه است،گویا دعوای زن و شوهریه . ;)
  2
  32
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۹
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  دیگ به دیگ می‌‌رویت سیاه. آخوند پلید. دم مرگ . ۳ میلیون بسیجی‌ هار در پشت در. دست امام زمان از شرت آقا در آمده و عمامه این سفت گرفته و می‌‌گوید این ناموس اسلام است. تازه طعنه به دیگران که قدرت دوست هستند. آخر آخوند پلید همین کسانی‌ که به شما ری ندادند همان کسانی‌ هستند که سال ۵۷ مثل خر حکومت را به دست شما دادند .حالا که می‌‌گویند بیلاخ به تو رهبر تو امام تو دین تو .شده‌اند ضد انقلاب و قدرت طلب. آخر به چه زبانی به تو و رهبر تو گویند دست از سر بردار چه از جون ما میخواهی ؟ خوب بمیر سقط کن و برو در بهشت بغل دست این همه حوری که شب روز قول آن را به ملت می‌‌دهی
  3
  22
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵
  ۳۲
  ایران سرزمین من - منچستر، انگلستان

  آی این تمساح یزدی چقدر زورش گرفته که مردم بهش رأی ندادن
  2
  34
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۱۱
  ۴۱
  Dara20 - تهران، ایران
  همین آخوندک بی‌ شرف بود که رای مردم را بی‌ ارزش و نظر مردم را بی‌ اهمیت می‌‌دانست حالا زدند تو پوزش یاد آرای مردم افتاد. آخوند جنایتکار ۲ زاری
  2
  17
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۷
  ۶۱
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  بیشرف دزد مموتى بهتون یاد داده که اب رو بریز اونایى که داره جلز و ولز میکنه !! مردم خوب زدن به خالت !!
  3
  13
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۲
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  ازاین پست تر عوام فریبی1400ساله امثال تو است,
  3
  16
  شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۸:۴۴
  ۵۱
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان
  عجب جلزولزی داره میکنه این مرتیکه فسیل .مثل اینکه بد جوری داره میسوزه حاجی.
  0
  5
  یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.