کشیش کاتولیک جنجال به پا کرد / کشیدن کوکائین در کنار نماد نازی‌ها

استفان کروسان، کشیش کاتولیک، هنگام کشیدن کوکائین در اتاق مملو از نماد نازی‌ها مشاهده شده است. او به مصرف کوکائین اعتراف کرده اما منکر وجود نشانه‌های نازی‌ها شده است.
 
به گزارش فرادید به نقل از ایندیپندنت، پس از انتشار فیلمی کوتاه از مصرف کوکائین توسط کشیش کاتولیک، او از مقام کشیشی خود کناره گیری کرده است. در این فیلم چنان به نظر می‌رسد که چند نشانه نازی در اتاق کشیش وجود دارد.
 در فیلمی که پایگاه سان روز یکشنبه منتشر کرد، پدر استفان کروسان در حال کشیدن کوکائین مرغوب با کمک یک اسکناس 10 پوندی رول شده در خانه‌اش در بانبریج ایرلند شمالی مشاهده می‌شود. در فیلم مشخص است که این کشیش 37 ساله هنگام کشیدن کوکائین از روی میز می‌گوید: «من نباید...»
 
بر اساس گزارش بی بی سی، اسقف درومور هیچ اطلاعی از کم و کیف این ماجرا ندارد. اما منبعی آگاه به سان اطلاع داده که این اتفاق پس از آن رخ داد که آقای کروسان و چند تن از دوستانش در ماه ژوئیه 2015 از یک مهمانی در همان حوالی خارج شدند.
 این منبع همچنین افزود که در خانه آقای کروسان، که در حیاط کلیسای سن پاتریک واقع شده، چند پرچم، کلاه و عقاب همراه با صلیب شکسته پیدا شده است. او در مصاحبه با روزنامه سان گفت: «من از دیدن آن همه نشانه‌های نازی‌ها شگفت زده شده بودیم. تقریبا در همه جای خانه می‌شد آن‌ها را دید.»
کشیش کاتولیک و کشیدن کوکائین در کنار نماد نازی‌ها
 
کشیش کروسمان در پاسخ به این ادعاها گفت: «آن شب فقط کوکائین بود و فقط یک شب بود و دیگر تکرار نخواهد شد.» او همچنین افزود که طرفدار نازی‌ها نیست و اشیای تاریخی را از تمام کشورها جمع‌آوری می‌کند.
 
کشیش کروسان می‌‎گوید که هنگام وقوع آن اتفاق در مرخصی به سر می‌برده و از آن پس به کلیسا بازنگشته است. با این حال، او معتقد است که کلیسا همچنان از او حمایت می‌کند.
 
در همین رابطه، اسقف درمور جان مک آریوی در بیانیه‌ای تایید کرد که کشیش کروسان در ماه مه 2015 از کلیسا مرخصی گرفته و در حال حاضر نیز تحت مشاوره است. او در اوایل فوریه 2016 نیز کشیش کروسان درخواست تمدید مرخصی‌اش را به کلیسا ارائه کرده بود.
+54
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  باور عمیق - قم، ایران

  اینا تا کوک نزنن که نمیتونن جلال مسیح رو درک کنند
  122
  198
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۸
  ۴۴
  مهدی فولدا - فولدا، آلمان

  باور عمیق - قم، ایران. آنها تو دماغی میزنند، ،، مال شما تو رگی میزنند . آنها تو دماغی میزنند، ،مال شما بافوری میزنند . آنها تو دماغی میزنند. مال شما سیگاری میزنند تا مردم را به ارش امام زمان و مملی برسانند.😈😈😈😈😈
  132
  67
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
  ۳۸
  عقاب سرخ - پاسارگاد، ایران

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. دقیقا مشابه آخوندها و حجت الاس,هال‌ها تا شیره‌ و تریاک نزنن و شفقنوس بهشتی را کوفت نکنن کرامات مهدی چاه نشین را نمیتونن درک کنن :o
  128
  58
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۲۵
  ۴۱
  Dara20 - تهران، ایران

  [::باور عمیق - قم، ایران::]. درست مثل شماها و اربابان عمامه‌ بسر تان که بدون ... تریاک و یا شیره‌ قادر به درک ممد خالی‌ بند نیستید
  125
  60
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷
  ۴۴
  Cocoo - تورنتو، کانادا

  چه اشکالی‌ داره هر چی‌‌ 'های تر' (high) باشی‌ به خدا نزدیکتری خو.
  107
  39
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
  ۴۱
  afshin.briji - اهواز، ایران
  بالاخره ادم هست . توى یک موقعیتى شاید کشیش شده ولى بعد دلش مثل همه خواست کله گرم کند این مسئله شخصى است ، تا جایى که مال کسى را نخورده وبه کسى اسیب نزده . نه مثل رهبر اسلامى که تریاک میزنه مال میخوره ک، گردن میزنه ، حصر میکنه ، زندان میکنه ، وغیره . این بدبخت توى خلوت خودش به خودش ضرر زده
  46
  41
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲
  ۵۳
  همه چیز ایران بر باد رفت - برلین، آلمان
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. شما چی میزنین که انقدر دروغگو و جانماز آبکش تشریف دارید؟ صد البته که اینا هم خیلی وقتا هذیون میگن ، اما برای موندن در قدرت مثل شما آدم نمی کشن و خطا کردن کنار میکشن و بعد مرگشون اگه مردم روحش شاد نمیگن ، براشون لعنت نمی فرستن!قفسی طبسی به گور رفت ببین قیافشو مردم به. کشیدن!
  31
  48
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۱۰
  ۵۱
  جناب خان - لیدز، انگلستان
  با درود : واعظان کین جلوه در محراب و منبر میکنند ،،، چون به خلوت میروند ان کار دیگر میکنند ؛باسپاس
  11
  18
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۳
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  باز خوبه مال این ها موقع مرخصى خلاف میکنند. آخوند هاى ما که نافشون با اسم خلاف بریده شده و شب و روز در حال چپاول و مصرف هستند. ولى خدایىش، اگر آخوند دزدى نکنه، مواجب باور عمیق رو از کجا بپردازه؟
  27
  29
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۶
  ۶۱
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. ...، شما که جلال .... عایشه باز رو در حال عادى درک کردى چه تاجى به سر دنیا زدى؟
  31
  32
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۹
  ۶۷
  zan kermanshah - کلن، آلمان

  توی ایران همه آخوندک ها بنده وافور هستند وهمه ایل تبارشان وافوریان هستند.حالا این بنده خدا هم یک کاری کرد.بیخیال بابا
  28
  52
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۲۹
  ۴۱
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد
  [::باور عمیق - قم، ایران::] خب اخوندهاى شما هم تا ( تل ، تریاک منظورمه ) نزنند بالایه منیر مشرف نمیشوند ! حاج اقا انصاریان یادت نره ، حاج منصور ارضى مداح اهل بیت ، و دیگر مخلصان اهل بیت !!!! .
  26
  30
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۶
  ۳۱
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::باور عمیق - قم، ایران::]. درود و سپاس بر شما؛ دلتون پرآرامش و اجرتان با خدا دلاور مردان. کامنت شما همانند گرزی ستبر بر سر خائنین به ولایت فرو آمد.
  35
  32
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۱
  ۴۷
  bisetoon - فرانکفورت ، آلمان
  آن بی‌ وجدانی که ازش فیلم گرفته!!!نمک میخوره و نمکدون .........
  4
  9
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۸
  ۴۱
  ارش ایران قدیم - قمستان، ایران
  اخوندهای مملکت ما هم وقتی تریاک ناب میزنن ..میرن رو منبر صحبت از کمر به پایین و چند همسری و انواع چرندیات دیگه می کنند و ما رو به خدا و قران و حضرت محمد و انواع و اقسام امام و اون امام زمان خودشون اشنا و وعده و وعید میدن....ای اخوندهای ما هم از این نشانه های بندگی و بردگی و جهالت هم دارن مثل مهر و تسبیح و چفیه و کتاب رساله و از همون عتیقه هایی که اون اسقف نگه داشته
  13
  15
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۸
  ۶۷
  zan kermanshah - کلن، آلمان

  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک.با این تفکرات اسلامیت اینجا توی غربت حروم میشی تاریخ مصرفت میگذره.برو ور دل باور عمیق قم اونجا با تفکرات اسلامیت جوره جوره
  11
  34
  جمعه ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۳:۵۹
  ۳۹
  باور عمیق - قم، ایران
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. خدا شمارو حفظ کنه . حقیقتش با مرور کامنت های دوستان ، هیچ کدام را صاحب ارزش پاسخگویی ندیدم . از لطف شما ممنونم
  18
  13
  شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.