خبرهای انتخابات؛ آخرین نتایج انتخابات مجلس در تهران، حداد عادل حذف شد.

+128
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Dara20 - تهران، ایران

  پیروزی این جانوران مانند حسین در شکستشان است
  10
  30
  یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۱
  ۳۵
  Liberte - تهران، ایران

  بعد از رای بی نتیجه 1388 به میر حسین موسوی در انتخاباتی شرکت نکردیم ، و در نتیجه عرصه سیاست ایران از قوه مقننه تا مجریه عرصه بی فرهنگ ترین انسانها شد. حالا که شرکت کردیم ، اراده ملی اونها رو کنار زد و آدم های نرمال رو با کرسی ها آشنا کرد. بله ، انفعال و انزوا نتیجه نمیده.
  19
  41
  یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷
  ۵۲
  از هیبت به نکبت - تهران، ایران

  حالا این بنگی هم حذف شد ،فکر می‌کنین راههای دیگه نداره که این دزدان به دزدیهاشون ادامه بدن،بالاخره با علی‌ چلاق هم منقلی هستن .و از رئیس بزرگ دزدها راه و روش جدید دزدی رو یاد میگیره .
  11
  40
  یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷
  ۳۵
  Liberte - تهران، ایران

  توی عکس بالاتر از حداد عادل ، تصویر پرویز داوودی استاد اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی رو می بینید. شخصا آدم خوبیه . ولی حیف که فریب خورد ، معاون دولت اول رییس جمهور کاپشن پوش و اینک جزو لیست اقتدار گرایان زورگو. خوب چهل و هشتم شد. با تمام ارادتی که نسبت به این استاد م دارم ولی از طرف شاگرد سابقت بایست بشنوی -گرچه این لفاظی از یک فیلسوف بعیده اما بذارین بگم- : دماغ سوخته می خریم، دکتر جان. دیگه ملت اصلا شماها رو نمی خوان. ;)
  13
  33
  یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
  ۵۰
  iran2015 - وین، اتریش
  من نمیتوانم خارج بنشینم و برای مردم ایران نسخه بپیچم که بروید کشته شوید.اگر دست من باشم روزی هزار تا اخوند و دو هزار تا اصلاح طلب و اصولگرا را تو چاه توالت خفه میکنم ولی ما هیچ قدرتی نداریم و هیچ کس از ما حاضر نیست یک قدم برای نابودی این جماعت بردارد ما فقط قشنگ تحلیل میکنیم و اهل عمل نیستیم.اینکه چیطی نمیگویم و برای مردم نسخه نمیپیچم
  2
  7
  یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  مگه اون دجال هندی نمی گفت که پدران ما انتخاب کردند و ما نمیتوانیم تابع انتخاب پدرانمان باشیم؟ خب حالا یه رفرانوم بزارن تا معلوم بشه مردم امروز ایران نظرشون راجع به ولایت وقیح و جمهوری اسلامی چیه! :o
  1
  11
  یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۹
  نظر شما چیست؟