ما انقلاب کردیم اشتباه کردیم، اینها خائنینی هستند اسلام رو بهانه کردند به اهداف خودشون برسند

+437
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  forogh - اصفهان، ایران

  فرمایش صحیح
  6
  187
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۸
  ۴۳
  انیشتین - لندن، انگلستان

  کار اشتباه اشتباهه. دیگه توجیهاتى مثل شهامت یا عرضه داشتن کار غلط رو درست نمىکنه. متاسفانه فرهنگ عذرخواهى کردن چه تو مسئولین چه تو مردم در کشور عزیزمون خیلى کمرنگ شده.
  5
  154
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۴
  ۴۲
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  انقلاب کردن به تنهائی هنر نیست فردای انقلاب مهمه که متاسفانه مردم اصلا نمی دونستن دقیقا چی می خوان. تنها چیزرو که می خواستن رفتن شاه بود همینو بس. فقط در این یه مورد هم اوا بودن. اینه که یه ادمی مثل خمینی ملعون اومد سر کار به اسم اسلام یا هر چیز دیگه.
  7
  170
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۰
  ۵۱
  Asghar Torobche - تورنتو، کانادا
  معلوم بود که فیلم رو قطع کردن و این فیلم رو طوری که دوست داشتن جاهاش رو بریدن به هم وصل کردن این کار باعث می‌شه این خانم بنده خدا به مشگل بخوره تو فیلم دقت کنین میبینین این باید کار این دارو دسته مسعود رجوی خائن باشه که فقط برای خودش می‌خواد همه رو فدا کنه ننگ‌ بر ضد ایران و ایرانی‌ ننگ‌ بر مسعود و مریم دشمن ایران و ایرانی‌ نوکر صدام حسین
  138
  122
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۴
  ۶۶
  بردیا ارانی - کلن، آلمان

  درود بر تو مادر دلاور حرف دل میلیونها مردم اول عنقلابه ..افرین زنده باشی !
  8
  185
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳
  ۳۱
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  همه ما میتونستیم چند روز پیش در تظاهرات ۲۲ بهمن شرکت کنیم و یک پلاکارد هم متمدنانه دستمون بگیریم که روش نوشته , ما اشتباه کردیم ! ولی ساختار فکری ما که نمیزاره مسول کار های خودمون باشیم , توهم ما میگه تقصیر این و اون بود !!
  176
  52
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۸
  ۷۰
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  احسنت باین شجاعت و صراحت . سخنی کوتاه و قابل درک.
  13
  88
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۹
  ۵۲
  esfanie - اسن، آلمان

  آره ، ولی‌ فردا همین شماها میرین رای میدین. هر چی‌ سرتون بیاد ، حق تون هست.
  15
  87
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۷
  ۵۰
  Faryade_Khamoosh - آخن، آلمان

  مادر من اینها دین اسلام را بهانه نکردند. دین اسلام همین است. چپاول، کشتار و برده دارى بشر براى رسیدن به خدا با "حکم خدا". ارواح عمه شان. اصل دین همین است. محمد هم همینطور بود و تا به امروز هم هر کسى با بانگ الله اکبر و با اسم اسلام جهاد کرد و انقلاب کرد همین بوده. اسلام غیر از بدبختى و عقب ماندگى انسان چیز دیگرى به ارمغان نیاورده. ما همش فکر میکنیم اسلام خودش خوب است و این انسان است که دین را بهانه میکند. ولى وقتى به اصل موضوع مینگرى، میبینى نخیر. این خود دین اسلام است که راه را براى خونآشامان و نا مردمان و زورگویان زمان هموار میکند.
  16
  132
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۸
  ۵۰
  Faryade_Khamoosh - آخن، آلمان

  این چه دینى ست که در هیچ جامعه اى که به آن اعتقاد دارد، بخصوص کشورهایى که سیاستشان همان دیانتشان است مثل ایران، نه عدالت در آن جامعه برقرار است، نه به مستضعفین آن جامعه رسیدگى میشود و نه انسانیت در آن برقرار است. نه مهر برقرار است و نه محبت به همنوع. بلعکس.
  6
  87
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۱۶
  ۴۵
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  نه تنها انقلاب ایران بلکه تمامی انقلابهای برانداز در دنیا با شکست روبرو شدند و نتوانستند به اهداف خود برسند این به ماهیت انقلاب برمی گردد هر انقلابی سه مرحله دارد مرحله اول این است که روشنفکران از دیکتاتور خواستار اصلاحات می شوند ولی با مخالفت دیکتاتور روبرو می شوند مرحله دوم زمانی است که توده های مردم و جامعه هم با روشنفکران همصدا می شوند دیکتاتور در این مرحله مجبور به پذیرفتن اظلاحات می شود ولی دیگر دیر شده و جامعه فقط رفتن او را می خواهد و مرحله سوم که باعث شکست تمام انقلابها می شود این است که میانه روها صداشون در بین جامعه شنیده نمی شود جامعه ای که رادیکال شده فقط صدای تندروها را می شنود . آقای صدری از جبهه ملی حرف جالبی را در مورد انقلاب ایران می زند او می گفت شما اگر در سال 57 یک میخ هم به دیوار می کوبیدید مردم پشت سر شما جمع می شدند و شعار می دادند چون حرف فقط حرف کوبیدن و زدن بود و جایی برای انسانیت وجود نداشت
  42
  39
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۰
  ۲۲
  Mammal - لندن، انگلستان

  گویا هنوز نسل قدیم این درس را نگرفته که این ملاها قانون کامل اسلام را پیاده کردند و شاید قسمت‌هایی‌ از اسلام را از ترس و انزجار مردم هنوز اجرا نکرده‌اند. اسلام بهتری که این خانم از آن صحبت می‌کند امیدش را دارد وجود ندارد، آن ملایی که در گوش این خانم خونده که اسلام بهتری هست باید به مراتب از ملاهای که سر کار هستند موذی تر و شیاد تر باشد.
  20
  77
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۲
  ۵۱
  فارسان - مرکزی، ایران
  بعضی از مغز کمونیستی نسل دومی چه صغرا کبرایی که چپی های خاعن تئوریزه می کردن به عنوان دلیل انقلاب بیان می کنند خدا رو شکر فدای آقا که نیست اما ایشان جای گزین مناسبی هستن!!!
  26
  44
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۵
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  این فرمایشاتو تو راهپیمائی222بهمن کردید؟
  17
  33
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۰
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران

  حالا مطمینی که اشتباه کردید یا نیاز بچندسال تفکراست؟
  16
  48
  ‌سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۴
  ۴۶
  شاهنشاه روحت شاد - تهران، ایران

  لعنت تو روحت خمینى... .کشور را از بین بردى . میلیون بار لعنت تو روح ...
  12
  40
  ‌چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
  نظر شما چیست؟