ازدواج زن سابق پوتین با جوان ۳۷ ساله (+عکس)

پول‌نیوز- "لیودمیلا پوتین،" همسر سابق "ولادیمیر پوتین،" رئیس جمهور روسیه، با "آرتور اوکرتنی،" جوان 37 ساله ازدواج کرد. لیودمیلا سال 2013 (1391) از پوتین جدا شد و اعلام کرد نام فامیل همسر جدیدش را بر روی خود می‌گذارد.
 
جوانی که جایگزین ولادیمیر پوتین شده است، 21 سال از لیودمیلا جوان‌تر است و ریاست یک مرکز توسعه ارتباطات را برعهده دارد. لیودمیلا از زمان طلاق در سال 2013 فقط یک بار در انظار عمومی ظاهر شد و آن هم به مراسم اهدای جوایز ادبی مربوط می‌شد که گروه مالی همسر جدیدش آن را برپا کرده بود.
 
ولادیمیر پوتین و لیودمیلا سال 1983 (1361) ازدواج کردند و حاصل زندگی آنها 2 دختر است. لیودمیلا و همسر جدیدش در همان آپارتمانی زندگی می‌کنند که سال‌ها پیش پوتین در سنت پترزبورگ خریداری کرده بود و پس از طلاق به لیودمیلا رسید.  
 
زمانیکه از ولادیمیر پوتین پرسیده شد چه زمانی بانوی اول جدید کاخ کرملین را معرفی می‌کند، وی با خنده پاسخ داد: هر وقت همسر سابقم را شوهر دهم به ازدواج مجدد فکر می‌کنم.
+74
رأی دهید
-50

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  فقط همسر سابق پوتین چنین ازدواجی با کسیکه خیلی زیاد از او جوانتر است نکرده است , بلکه بیشتر خانمها که از همسر اولشان جدا میشوند میخواهند با مردی ازدواج کنند که سالها از این مردان جوانتر هستند . هر چند بیشتر از 90 درصد از این نوع ازدواجها منجر به شکست است ولی باز خانمها دست نمی کشند و به دنبال همسر خیلی جوانتر از خودشان هستند. امیدوارم این مرد عصا پیری لیودمیلا شود !
  24
  120
  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  *بی همتا* - برلین، آلمان

  اخ جون خوشم امد .یک تودهنی به پوتین که رفت بایک دختر ژیمناستیک باز جوان ازدواج کرد .....
  112
  82
  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Cocoo - تورنتو، کانادا

  ازدواج دیوانه‌گی محض نمیدونم یکی‌ که یک بار شکست خورده مگه دیوونه ‌ست دوباره ازدواج کنه؟ مخصوصا که بچه هم نخان. با هم زندگی‌ کنین هر روزی هم که همو نخاستید خدافظی‌ کنین.
  11
  58
  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان
  دوستدار - استهکلم ، آخ نیست که آقایون از این کارا نمیکنند
  12
  18
  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.