آزمایشی نفس گیر : ایستادن مردی برهنه در برابر شلیک گلوله در زیر آب در نروژ

+38
رأی دهید
-61
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  عموعقلی - پاریس، فرانسه

  کاری داشت آخه اول امتحانی تیر اندازی کرده دیده برد فشنگ تا کجاست بعد رفته 6 متر دورتر ایستاده ننه من هم میتونه کاری ندارزه که
  13
  172
  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۳
  ۱۰۲
  leila leila - گوتنبرگ، سوئد

  لامصب عجب جیگری بود ، من جای فشنگ بودم هر جور شده خودمو میرسوندم
  24
  57
  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۶
  ۲۹
  Shahin.Orel - تهران، ایران

  فکر کنم خدا کمکش کرد !!!
  2
  37
  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۰
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک

  [::leila leila - گوتنبرگ، سوئد::]. [::عموعقلی - پاریس، فرانسه::]. فشنگ در سلاح‌های گرم مجموعه‌ای از خرج انفجاری و گلوله و چاشنی است که در یک بسته (فلزی، مقوایی یا پلاستیکی) کنار هم قراردارند. اونی که بطرفه آقاهه رفت رو بهش میگن؛ گلوله نه فشنگ. جای دیگه‌ای این رو نگید که بهتون میخندن.
  65
  20
  یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۷
  ۴۰
  زندگی‌، جنگ و دیگر هیچ - هیوستون، ایالات متحده امریکا

  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. تا حالا به این دقت کردی چقدر منفوری؟! حرف حساب هم که میزنی بازهم منفی‌ میگیری!! گرچه تو بیماری و لذت می‌‌بری از این موضوع.
  4
  27
  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۵:۵۴
  ۱۰۲
  leila leila - گوتنبرگ، سوئد
  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. یه کلمه هم از ننه عجوزه عروس ، حرف نزنی‌ کسی‌ نمیگه لال تشریف داری، راستی‌ شنیدم به زودی آقاتو تو چاه فاضلاب میخوان دفن کنن بعد از اون می‌خوای فدای کی‌ بشی‌ پاچه خار ؟ با تشکر
  1
  15
  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۹
  ۴۵
  شنبلیله - اسلو، نروژ
  هالیوود چه صحنه های اکشن تیراندازی زیر آب برای فیلمها تدارک میدید، با برملا شدن این واقعیت باید بی خیال خلق کردن همچین صحنه هایی بشه!
  0
  7
  دوشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۸
  ۳۰
  AЯMAN 2000 - ایران، ایران
  پارو پوره شی واسه عاقا مگه تو چند روزی نبود خودت خودتو مفقودالاثر کرده بودی پس خبر مرگت چرا پیدات شد یهوووو! برگرد تو حوضه علمیه پیش اکبر کوسه و علی چلاق که خیلی وقته منتظرتن................. خخخخخ ، به نفعته ثوابم داره.
  0
  11
  ‌سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۰:۱۹
  نظر شما چیست؟