لاهیجان از زاویه ای که کمتر دیده شده

کلیپی بشکل تصاویر هوایی زیبا از لاهیجان که با هلی کم گرفته شده ، نماهایی متفاوت با آنچه که تا کنون از این شهر زیبا و توریستی به ثبت رسیده .


+157
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  با دارا و سارا - ملبورن ، استرالیا

  ممیدونم که چرا . هر چقدر بیشتر به عمق جنگلهای لاهیجان میری. بجای جسد خر و الاغ و شیر و پلنگ. .بیشتر از همه امام زاده مبینی.
  18
  52
  ‌سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۷
  ۵۳
  oghabe - سنت گا لن، سوییس

  هر جای ایران طبیعتی زیبا داره ولی این یکی‌ از زیباترینهاست.
  1
  90
  ‌سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸
  ۳۹
  kiyanzx1 - استکهلم، سوئد

  کلیپ بدى نبود !! اما بیشتر از نمایی شهرى پرداخته بود به موضوع در صورتیکه میتونست از زاویه سنتى و فرهنگى هم به موضوع نگاه کنه ! مثل باغهاى چاى لاهیجان وبافت سنتى لاهیجان !
  2
  25
  ‌سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
  ۴۰
  mohsen_raja - تهران، ایران

  البته پیرو نامگذاری سال 94 توسط مقام عظما با عنوان"دولت و ملت, همدلی وهمزبانی" ، تنها جایی که واقعا دولت و ملت همدل و همزبان هستند و دوشادوش هم کار میکنند همون نابودی و تخریب محیط زیست هست که اگر خدا بخواد با همت این مردم همیشه در صحنه و با کمک مسئولین تا قبل از سند چشم انداز1404هیچ اثری از این جنگلها و مناطق بکر و دیدنی نخواهد بود.
  2
  48
  ‌سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۷
  ۴۴
  راه روشن - هلسینکی، فنلاند
  خیلی زیبا بود ،دقیقه 1.12 چرا ماشین مشکیه میدون رو بر عکس دور زد :o :o :o
  1
  18
  ‌سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۲
  ۷۲
  فدای آقا - اودنسه، دانمارک
  [::راه روشن - هلسینکی، فنلاند::]. ماشین مشکیه میدون رو بر عکس دور نزد. چراغ راهنمایی گذاشتن برای گردش به چت.
  21
  6
  ‌سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۳
  ۴۴
  راه روشن - هلسینکی، فنلاند
  [::فدای آقا - اودنسه، دانمارک::]. از کی تا حالا سر میدونها چراغ راهنما برای گردش به چپ میزارن،در ضمن اگر توی اون میدون چراغ راهنما با تابلو گردش به چپ دیدید به من هم نشون بدید،لابد میدون قزوین توی تهران که گزارشش رو هم پخش کردن سر میدون تابلو گردش به چپ گذاشتن که گزارشگر تلویزیون ندیده بود ودر مورد این مسئله گزارش تهیه کرده بود،توی یوتوب میتونی ببینی فدای آقا :o :o :o
  0
  13
  ‌سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۳
  ۴۳
  گیلگمش - کنت، انگلستان

  با سلام ،بادآرا و سارا،ملبورن،استرالیا،دوست گرامی مقبرهای که شما تو فیلم دیدید،امام زاده نبودند!؟؟آرامگاه اولی متعلق به محمد میرزا (کاشف لسلطنه ) پدر چای ایران می باشد.و آرامگاه دومی هم متعلق به (شیخ زاهد گیلانی )عارف و دراویش بزرگ و استاد شیخ صفی الدین اردبیلی می باشد.بدرود
  1
  22
  ‌سه شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۰
  ۵۹
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  هیشگى نمیتونه مثل ما لاهیجانى باشه !!! ما حاضروم با تمام لاهیجانیهاى دنیا مسابقه بدوم !! لاهیجان زیبا، زادگاه صمد ( ببخشید صمد اقا ) !!! بى أدبه !! هى ما رو صمد صدا میزنه !! اى لآل از دنیا بِرٌوم اگه یه پرس چلوکباب خورده باشوم !! سلامت باشین !!!!
  2
  3
  ‌چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۵:۳۴
  ۸۵
  amirrashti - رشت، ایران
  با دارا و سارا-هه عمق جنگلهای لاهیجان؟!واقعا فکر میکنی واسه لاهیجان جنگلی هم مونده که عمق داشته باشه؟!جالبه به منطقه هم میری از لهجه تهرونی گرفته تا یزدی اصفهانی و کرمانی و مشهدی ووو میشنوی الا گیلکی. kiyanzx1-اینجوری پیش بره مطمئن باش تا همین چند سال اینده هیچ اثری از باغ چای لاهیجان و بافت سنتیش دیده نمیشه.یا شاید شاهد تلفیقی از سنتها و فرهنگهای دیگری غیر گیلکی در منطقه باشیم!توجه کنید به معماری ویلاها همه سبک غیر بومی.نمیدونم مردم ما واقعا نمیخوان بفهمن هر فرهنگ و سنتی در منطقه خودش زیباست!
  6
  0
  ‌چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۶:۳۸
  ۸۵
  amirrashti - رشت، ایران
  با دارا و سارا .همون امامزادها سالهای ساله تو منطقه هیچ اسیبی به محیط زیست وارد نکردن چون ساختمانشان کاملا از جنس چوب و گل و خشته یعنی کاملا سازگار با محیط زیست.هیچ کس هم هیچ اعتراضی نداشته شما حواست به ویلاهای اطرافش باشه که همین سال پیش باعث رانش زمین شدن جاده به مدت دو روز بسته بود خیلی از بچه های شرق گیلانی دانشگاه نتونستن سر کلاساشون حاضر باشن.البته میدونم مشکل از خود ما گیلانی ها هم هست مردم ما متاسفانه غریبه پرستن .خلاصه از ماست که بر ماست!
  8
  3
  ‌چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۶:۴۰
  ۸۵
  amirrashti - رشت، ایران
  kolah ghermezi جااان این الان مثلا لاهیجانی بود نوشتی؟؟لاهیجانی ها گیلانی هستن این شبیه مازندرانی بودا.اینجوری میخوای با لاهیجانی های دنیا مسابقه بدی؟
  8
  4
  ‌چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۱
  ۵۹
  kolah-ghermezi - ونکوور، کانادا
  [::amirrashti - رشت، ایران::]. نه دوست عزیز ! ! مثلا خواستم اداى خودش رو با لهجه خودش در فیلمهاش اجرا میکنه رو در بیارم ! اگه به یوتیوب دسترسى دارین به فیلماش نگاه کنین ! به لهجه گیلکى صحبت نمیکنن !! فکر کنم یه چیزى تو مایه هاى لهجه همدانى یا لرى باشه ! با اون کلاه نمدیش شبیه به جنوب استان همدان بسمت ملایر و نهاوند میخوره ! دقیق نمیدونم یه حدسه ! ولى تو فیلماش به لهجه شمالى نیست !!! سلامت باشین !!! بهشت من تو شمال ( نو شهر - رامسر - لاهیجان ! شیطان کوه ! جدا که ایران همه جاش زیباست !!! .
  3
  3
  ‌چهارشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۳۴
  ۵۰
  ازاده باش - هامبورگ، آلمان
  به دور از هرگونه نگرش جانبی،این فیلم کوتاه خیلی زیبا بود.
  0
  4
  ‌پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۶
  نظر شما چیست؟