وداع رسمی پرسپولیس با سوشا! /اولین تصویر از سوشا مکانی در تمرین پرسپولیس!

خبر آنلاین : جلد روز دوشنبه روزنامه پیروزی که ارگان هواداری تیم قرمز معرفی می شود این حقیقت که دیگر سوشا جایی در پرسپولیس ندارد را تائید می کند!
 
حتی قبل از بازداشت سوشا مکانی می شد پیش بینی کرد که دیگر این بازیکن جایی در آینده پرسپولیس ندارد و باید از جمع قرمزها جدا شود اما بازگشت برانکو ایوانکوویچ حرف های کوتاه سرمربی در جمع خبرنگاران درباره سرنوشت گلر تیمش که حالا جلد روزنامه پیروزی شده ، تقریبا خیال همه را راحت می کند. سوشا که عصر یکشنبه از زندان آزاد شد اما ساعت ها پشت در اوین ماند تا عکاسان دست از سرش بر دارند و بتواند با آرامش از محدوده زندان خارج شود و عکس جلوی در زندانش را کسی نداشته باشد ، بعد از آزادی یک راست به امام زاده صالح رفته و زیارت کرده است. او اما بعد از حدود یک هفته حضور در زندان ، متوجه شده سرنوشت فوتبالی اش به کلی عوض شده. برای آنچه خودش بااشتباهاتش در زندگی شخصی ایجاد کرده  و سرک کشی فرد یا افرادی که مشخص نیست به چه دلیلی در پی انتقام از این گلر جوان بوده اند ، حالا سوشا را در مسیری عجیب قرار داده است و او دیگر نمی تواند برای پرسپولیس بازی کند. اینکه تا زمان صدور حکم نهایی پرونده اش شاید حتی نتواند فوتبال بازی کند هم قابل پیش بینی است و سوشا باید تنها و تنها به انتظار سرنوشتش بنشیند. حالا همه اهالی فوتبال باید او را یاری کنند تا اقلا به سرنوشت مجاهد خضیراوی دچار نشود و بتواند بعد از طی کردن مدت قانونی مجازاتش که دادگاه بزودی تشخیص می دهد و اعلام می کند ، او با درس گرفتن از اشتباهات گذشته اش برگردد و دوباره فوتبال بازی کند.
اولین تصویر از سوشا مکانی در تمرین پرسپولیس!دروازه بان جنجال ساز قرمزها امروز در تمرین این تیم حاضر شد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سوشا مکانی که روز یکشنبه با قرار وثیقه یک میلیارد تومانی توانست از زندان خارج شود، امروز در تمرین قرمزها حاضر شد. سوشا که اصلا علاقه ای نداشت با خبرنگاران گفت و گو کند، خوش و بش بسیار گرمی با برانکو داشت و حتی سرمربی پرسپولیس او را سفت در آغوش گرفت. بازیکنان هم استقبال گرمی از مکانی داشتند. او رو به اعضای کادر فنی گفت: «قرار است به باشگاه بروم تا تکلیفم روشن شود.» سوشا سپس همراه با برادر و دو همراهش، محل تمرین قرمزها را ترک کرد.
+30
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۵
  محمدسربازی - قزوین، ایران
  . همگی مطمئن باشید این آقا پسر هیچ درسی نخواهد گرفت/ منبه مسائل فضای مجازی واین چندروزه کاری ندارم (شخصی بوده وبه خودش مربوطه ) رفتار داخل زمینش مهمه که درسی از این بابت نخواهد گرفت و لطفا ریش سفیدی و پادرمیانی و زیر سبیلی رد نکنند وبنظر من باید عمر فوتبالش تمام بشه این آقا پسر مانند پیام صادقیان درست شدنی نیست
  20
  20
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۶
  ۳۸
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  لعنت و نفرین الهی به کسانی که با انگلک کردن و سرک کشیدن به مسایل و حریم خصوصی زندگی مردم رو به تباهی میکشند
  8
  43
  دوشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.