یک بازیگر دیگر به شبکه‌های ماهواره‌ای پیوست

بانی فیلم : رابعه اسکویی با هدف شرکت در برنامه ها و تولیدات نمایشی به شبکه های ماهواره ای پیوست.
 
روزنامه بانی فیلم منبع اصلی این خبر است. رابعه اسکویی که بیشتر به واسطه حضورش در آثار کمدی شناخته می شود به تازگی از ایران مهاجرت کرده تا در تولیدات شبکه ماهواره ای جم حضور یابد. یکی از فیلمنامه نویسان کشورمان که از دوستان نزدیک اسکویی است با تأیید این خبر گفت: او اخیراَ از کشور خارج شده و آنطور که شنیده ام حکم ممنوع الکاری او هم به خاطر همین مسئله اعلام شده و قطعی است.
این بازیگر متولد سال ۱۳۴۵ در تهران است و فیلم ویدئویی الم شنگه و فیلم های شیر تو شیر، ننه نقلی، دزدان خیابان جردن، آینه های روبه رو، پوپک و مش ماشاالله از جمله آخرین فیلم های سینمایی او هستند.
طبق شنیده ها اسکویی برای بازی در یک فیلم ویدئویی به خارج از کشور مهاجرت کرده است.
پیش از این در دو سه ماه اخیر تعدادی از بازیگران ایرانی به شبکه ماهواره ای جم پیوسته اند که چکامه چمن ماه، مانی کسرائیان و صدف طاهریان از جمله آنان هستند.
+145
رأی دهید
-22
قابل توجه کاربران محترم:
توجه کنید که درج رای مثبت به مطالب، به معنی تایید مطلب و یا علاقه به محتوای خبر نیست و طبعا درج رای منفی نیز به معنی عدم علاقه به محتوای خبر نخواهد بود. سیستم شمارش آرا کمک میکند تا مطالب مهمتر، به انتخاب کاربران سایت، از دیگر مطالب مجزا شده و در بخش مطالب داغ ظاهر گردند. ممکن است یک خبر ناگوار از ارزش خبری بالایی برخوردار بوده و صحیح تر آن است که کاربران به این خبر رای مثبت داده تا در بخش خبرهای داغ سایت در معرض دید بینندگان بیشتری قرار گیرد. بنابراین درج رای مثبت و یا منفی به معنای مهم بودن خبر و یا بی اهمیت بودن آن است.
به جمع دنبال‌کنندگان ایرانیان انگلستان در فیس‌بوک بپیوندید:
به جمع دنبال‌کنندگان سایت خبری سرگرمی رایان در فیس‌بوک بپیوندید:
 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirHassna - سیدنی، استرالیا

  خیلی هم خوب. ایران کشوری است که تا چند سال اینده هوا برای تنفس هم توش پیدا نمی شه. تا ببینیم امام زمان خیالی و توهمات خامنه ای ( شاه اسماعیل) کی راهگشا میشه.
  31
  149
  یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۷
  ۵۸
  juvel - اسلو، نروژ

  هر کس که از ایران میره من یکی‌ واقعا خوشحال میشم :)
  28
  133
  یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۱
  ۳۹
  سعدی هستم - لندن، انگلستان

  یا باید مثل شریفی نیا و نواب صفوی و غیره پاچه خوار بود یا اینکه بهت کار کم میدن یا اصلا نمیدن و از نظر مالی توی شرایط بدی قرار میگیری. به نظرم حق داشت بره
  13
  119
  یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۷
  ۴۲
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  این همانی نبود که عکس قبل و بعد از چاق شدنش را در همین سایت چند وقت پیش - تقریبا یک ماه و نیم پیش -دیده بودیم ?!
  24
  31
  یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷
  ۳۸
  رقص پرواز - پراگ، چک

  [::دایره مینا - کراکف ، لهستان::]. نه اون خانم شهره لرستانی بودند. تیتر خبر هم "بازیگر زن ایرانی قبل و بعد از کاهش وزن ۴۰ کیلویی!" بود. میتونید در بخش جستجو پیدا کنید. ....در ادامه برای خانم اسکویی هم آرزوی موفقیت میکنم! متاسفانه هوای وطن برای نفس کشیدن سنگین شده!
  2
  32
  یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۲
  ۳۴
  petrick - اشدود، اسرائیل

  چه در ایران و خارج از آن ،آرزوی موفقیت برای خانم اسکویی دارم.
  3
  29
  یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۰۶
  ۴۲
  دایره مینا - کراکف ، لهستان
  [::رقص پرواز - پراگ، چک::]. :o :o :o :o . من این را که الان دیدم که نوشته اید خیلی تعجب کردم و یک آن به حافظه ام شک کردم !! برای همین -و از آنجایی که فهمیدم هنوز حافظه ام به خوبی ساعت و حتی بهتر از آن کار می کند - رفتم و گشتم و این لینک را که از همین سایت بوده است پیدا کردم به این شکل : http://iranianuk.com/20151109073614012/ می نویسم فکر می اینطوری لینک درست کار کند ! باز هم مرسی از تذکر و نوشته های بعضا زیبای شما ! :)
  2
  7
  یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۷
  ۵۲
  همایون شایان - اسلو، نروژ
  عکسایه لخته این دیدن داره والله
  7
  5
  دوشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۳:۳۱
  نظر شما چیست؟